Milenec ze snů

Milenec ze snů https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31300/bmid_milenec-ze-snu-0Sk-31300.jpg 4 220 38

Sestry Masonovy série

Elizabeth, atraktivní mladá vdova, má svůj obchůdek s netradičními dárky a také dvě malé děti, proto se celé dny nezastaví. Je zajímavá a energická, ale už dva roky žije sama. Manžel jí chybí a o jiného muže nestojí, i když samotu snáší stále hůř. Touží mít někoho nablízku, jenže na skutečný vztah nemá odvahu, a tak sní. A jsou to odvážné sny - svého milence si představuje všelijak. Vždy je vášnivý, plný touhy, pozorný a citlivý. Přesto je pouze vysněný... Po čase vstoupí do jejího života vstoupí soused Thad. Elizabeth se domnívá, že právě takového muže potřebuje, ale odmítá si své pocity přiznat, natož aby je projevila. Thad má navíc konkurenci - bohatého, neuvěřitelně pohledného majitele hotelového řetězce, v němž má Elizabeth svůj obchod. Pro koho se mladá žena rozhodne? Kdo bude jejím milencem ze snů a možná i něčím víc?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Fanta C , 1987

denča1000
07.01.2018 3 z 5

Konečně se mi podařilo sáhnout na oddechující knihu, kterou jsem už potřebovala po thilerech. Jedná se o příjemnou a rychle přečtenou romantiku, která se čte víceméně sama. Dalo se od začátku čekat, kterého muže si vybere.

georginaa
10.11.2017 5 z 5

Myslím si že po delší odmlce, kdy neměla žádného partnera, na každého přijde ta touha obejmout někoho. Pokud po smrti manžela trpěla, určitě hned na to neměla náladu. Ale člověk se časem uzdravuje, a pokud cítí potřebu mít druhou polovičku a snít o někom, je to právě to uzdravení. Né nadarmo se říká čas je lék.

cipperka
16.10.2017 3 z 5

Klasický románek...

konicekbily
01.10.2017 4 z 5

Pro dospívající dívky vhodné!!! Zde mohou najít návod k rozhodování při výběru svého nastávajícího - životního partnera.

Jessie26
06.06.2017 4 z 5

Romantika, romantika, romantika.
Pro snílka jako jsem já, je to krásné odpočinkové čtení:)

zapina
21.11.2016 1 z 5

Chtěla jsem milostnou knihu, kde hlavní hrdinka nebude pubertální, naivní a uťáplá "panna". Bohužel jsem nečekala, že žena ve 29 letech a matka dvou dětí taková může být. Knihu bych zařadila spíše do knih pro dospívající dívky. Hlavní hrdinka, která porodila dvě děti, se stydí říct slovo sex, penis apod? A nevím, zda je chyba v překladu nebo zda takto autorka píše, ale některá slova byla použita nevhodně a působilo to na mě amatérsky.

1v8na
14.01.2015 3 z 5

Příběh byl dobrej - romantický a plný emocí. Jen hlavní hrdinka byla nejspíš trochu sexuálně nevybitá.

vaili
23.10.2014 4 z 5

Fajn čtení na jedno odpoledne....celkově moc o ničem, ale přesně to co člověk(ženského pohlaví)) někdy potřebuje vzít do ruky :)

modranka
02.10.2014 4 z 5

Ak máte chuť na romantiku, pokojne čítajte. Text sa číta veľmi dobre (čítala som slovenčinu), ale téma sused a hlavná hrdinka bol už toľkokrát omieľaný, že presne viete ako všetko skončí... a to je už potom trochu nudný námet. Napriek tomu som ho celý prečítala jedným dychom.

alnahu
03.07.2014 5 z 5

Kniha o vysněném milenci ,plná erotiky-sen ,který se vyplní.Skvělé čtení pro všechny romantické duše.

lenocka2013
09.06.2014 3 z 5

Kto by nechcel zazit taku lasku,alebo take milovanie o com my zeny len vo svojich predstavach fantarizujeme. Pekna romantika

Attirantef
28.03.2013 3 z 5

Klasická milostně-romantická oddechovka...

zoew
07.03.2013 3 z 5

V podstatě je tahle kniha o ničem a má předvídatelný konec. I přesto se četla lehce a rychle. Jako odpočinkové čtení na jedno odpoledne bez nutnosti přemýšlet doporučuji.

gabca007
05.03.2013 4 z 5

Milenec ze snů + Adamův pád - pěkně se to čte, taková harlequinka na nedělní odpoledne. Já mám od této autorky radši knihy s krimi zápletkou .

jins1
05.03.2013 5 z 5

Brown nezklame-ale tady...kniha odpočinková,ale napsala i lepší
Adamův pád-to samé-nic moc,alespoň pro mě...červená knihovna s erotikou...

Evaevelína
01.01.2013 3 z 5

fakt odpočinková kniha, jen jsem nečetla ty její erotické představy v knize a myslím že jsem o nic nepřišla.Mě zajímal Elizin příběh,škoda že to bylo krátké.

Val
07.08.2011 5 z 5

Super....na odreagování ideální....

meduzka123
22.03.2011 5 z 5

Jednoduchá, odpočinková ... stojí za to si přečíst (volným pokračováním této knihy je Adamův pád)

červená knihovna

Sandra Brown
americká, 1948
2016  87%Skryté zlo
2017  82%Pomsta
2018  77%Podraz
2007  85%Mrazivý chlad
2008  89%Skandál

Kniha Milenec ze snů je v