Šepoty v písku

Šepoty v písku https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145479/sepoty-v-pisku-145479.jpg 4 314 50

Nové vydání v pořadí sedmého románu oblíbené britské spisovatelky čerpá tematiku z autorčiných egyptských zážitků. Plavba po Nilu na výletní lodi a návštěva významných egyptských památek inspirovaly Barbaru Erskinovou k napsání příběhu, jehož děj má tři časové roviny: staroegyptskou, viktoriánskou a soudobou. Současná hrdinka Anna, hledající po rozvodu novou životní náplň i novou lásku, cestuje do Egypta s praprababiččiným deníkem z 19. století. Elixír tajuplných zápletek plných napětí a překvapivých odhalení je i tentokrát pro čtenáře namíchán skutečně mistrovsky... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Brána

Whispers in the Sand , 2004

hlina
06.01.2014 3 z 5

První kniha, kterou jsem od autorky četla. Napínavé čtení, 3 časové roviny mě bavily. Ale poslední kapitola mi přišla, jako by ji napsal někdo jiný, jako by byla z jiné knihy...velmi "laciná". Po zajímavém čtení byla poslední kapitola velkým zklamáním.

Peršanka
14.11.2013 odpad!

Zklamání. Čekala jsem další odpočinkovou, lehce sladkobolnou záležitost a s krásnou a rozervanou hlavní hrdinkou, ale komplikovaný začátek děje ve třech časových rovinách mě vyčerpal natolik, že jsem pokaždé usnula a další večer přežvykovala vše od začátku. Po mé třetí porážce šla kniha z domu.

Dixinka
29.08.2013

Byla jsem bohužel zklamaná. Děj byl bez zvláštních událostí. Celé se to nějak vleklo u předpokládanému konci. Neumím knihu odložit, takže jsem to zdárně přetrpěla ke knoci, ale pro mě asi nejhorší kniha od B.E.

minde
20.06.2013 5 z 5

Skvělá kniha. Provázanost tří časových dějových linií dělá knihu ještě zajimavější a poutavější.

pisutka
14.04.2013 2 z 5

Tak tahle Erskinová mi nesedla. Vůbec.
A to si myslím, že s jejími díly zacházím velmi zodpovědně, aby nedošlo ke škodlivému předávkování, max. 1dílko ročně, čím delší mezera, tím lépe!
Nemohla jsem se vůbec chytit, hlavně příběh ze současnosti mi přišel jak z jiného světa! Novodobí výletníci byli mimo mísu snad všichni, řešilo se hlavně aby se nezmeškal oběd/večeře, hlavně abychom se najedli a napili a pak se teprve bude řešit cokoli dalšího: zloději, duchové a jiné pohromy počkají :-). Na příběhu z 19.stol si dala autorka záležet víc.

jana001
16.02.2013

Kniha se mi moc líbila.Většina knih od Barbary Erskinové jsou moje oblíbené.

valovapeta
27.12.2012 5 z 5

druhá (po knize Žila jsem již před staletími), podle mě, nejlepší knížka od Erskine...

Lucy
02.05.2012 4 z 5

kniha je moc pěkná,opravdu napínavá,já jsem si jí s chutí přečetla po letech po druhé jen konec mě nějak moc nesedí,ale doporučuji.:-)

bookcase
25.08.2011 5 z 5

Trochu z jiného soudku - místo starého Albionu Egypt, ale i tak zajímavý román.

1aja
06.03.2011

Už jsem přečetla od Barbary Erskin 5 knih ,tahle je zatím poslední 6 ,ale hodně mě zklamala!!!