Šepot v mlze

Šepot v mlze https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506129/bmid_sepot-v-mlze-8U8-506129.png 4 304 304

Černá zima série

Clare a Dorran navzdory všem předpokladům stále žijí, ale úleva, kterou získali záchranou z Helexis Tower, je pouze dočasná. Dorranovi je po Ezrově experimentální léčbě stále hůř a není jasné, jestli vůbec přežije. Clare tuší, že jeho jedinou šancí je experimentální ústav v Evandalu, v němž údajně přežívá skupina vědců, kteří by mohli přečíst Ezrův opravný kód na zničení thanitů. Clare však především doufá, že se jí podaří zachránit umírajícího Dorrana. Do ústavu jsou to tři dny cesty, ale Clare si není jistá, je-li v jejich silách k němu vůbec dorazit. Cesta je plná nástrah a nebezpečí, ale to největší na ně číhá přímo v jejich středu… Děsivý nový svět poznamenal všechny kolem a Clare musí bojovat, aby ochránila své nejbližší. S hrůzou si ale uvědomuje, že některým již není pomoci.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: ekniha , Fobos

Whispers in the Mist , 2020

judas.1988
25.08.2022 4 z 5

Jako jo!Podle mýho lepší než první dva díly.Doran a Clare přestavají pomalu cukrovat když se to nehodí. Beth poměrně překvapivá osoba.Ale každopádně tu hodně trpí kniha překladem.Jsou tam blbosti.Nebudu tu vypisovat na který stránce která věta:-D ale jsou tam boty a docela dost.

simona5372
24.08.2022 5 z 5

Naprostá bomba, pořád se něco dělo už se nemůžu dočkat dalšího.

Ladyhawke1983
24.08.2022 5 z 5

Kdybych mohla, knihu neodkládám a přečetla bych ji na jeden zátah. Za zadním přebalu knihy je sice docela velký spoiler, který mě připravil o překvapení, přesto cesta k jeho odhalení přímo v knize byla zajímavá. Děj hezky odsýpal, stylisticky moc dobře napsané. Při jedné scéně mě dokonce stály chlupy na zadní straně krku, jak jsem si to představovala a to už mě jen tak nějaký horor nevyvede z místy.
Pár chyb bych tam určitě našla, na přímou transfúzi jsem se jen tak hezky pousmála (deformace z povolání ve zdravotnictví), ale rozhodně to nekazí celkový dojem. I když...musím říct, že bych uvítala konec, kdy všechno půjde do háje, než happy end.
Čeká mě tedy poslední díl a sáhnu po EN verzi, abych se už konečně dozvěděla, jak to dopadne.

kachnat
23.08.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Pár nesrovnalostí a zvláštních věcí by se našlo, nesmrtelní hrdinové proplouvají jen se šrámy a zázračně se uzdravují... Překvapila mě Beth a musím říct, že to příběhu sedí.