Sběratel polibků

Sběratel polibků https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446595/mid_sberatel-polibku-tyl-446595.jpg 4 438 76

Alex Cross série

Jednoho dne zmizí mladá houslistka Naomi, neteř policejního psychiatra Crosse. Jde už o osmou oběť neznámého psychopata, který si nechá říkat Casanova. Tři z unesených žen byly nalezeny mrtvé a Cross ví, že o životy ostatních bude policie svádět dramatický boj s časem. A Casanova má další oběť. Netuší, že mladé lékařce Kate se díky její skvělé kondici podaří z vrahova bizarního vězení uprchnout.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

Kiss the Girls , 1995

Dumicek
28.07.2013 5 z 5

Mnohem lepší než film. Skvělé dílo!

sumcicka
27.07.2013 2 z 5

Kniha měla opravdu spád. Hned zpočátku jsem byla vtežena do děje a těšila jsem se, až zjistím "kdo je vrah". Nicméně s přibývajícími stranami můj zájem pomalu upadal. Závěr (vrah je ten a ten, konec) mě nijak nenadchl a další knihy ze série tak nejspíš číst nebudu.

Michaela91
12.07.2013 4 z 5

Moc dobré a velmi rychle přečtené, je to moje první kniha od autora a určitě nebude poslední.

i-v-u-l-a
26.02.2013 4 z 5

Kniha přečtena na doporučení a docela překvapila :) zkusím další díl s Alexem a třeba přečtu celou sérii ;)

petrak
26.10.2012 5 z 5

Výborná kniha! Příběh byl napínavý a měl spád.. dělalo mi problém knihu odložit :-) ... Překlad byl ale opravdu hrozný, snad v každé kapitole byla nějaká chyba :-/

pamica
07.06.2012 5 z 5

Dobře čtivé - můžu jen doporučit! Čtu už další knihu s Alexem Crossem.

brabofka
22.02.2012 5 z 5

absolutně 0 bych ale dala vydavateli za tak šílenej překlad knihy. Těch překlepů a nesmyslných slov už jsem dlouho v knize nenašla. Možná by stálo za to knihy než jdou do tisku více kontrolovat!

brabofka
21.02.2012 5 z 5

jediné co se mi při čtení knihy vybavilo z filmu byl M.F. jako Alex Cross a provázel mne celou knihou, ale je fakt že kniha je kniha. Málokterému filmu se podaří dostihnout nebo předehnat knihu!!! Dávám 100% protože jsem nadšena!

Lo_kren
18.02.2012 5 z 5

film dobry, knizka jeste lepsi :)

guru
21.01.2012 5 z 5

Názov a popis ma od tohto diela dlho odradzovali, nakoniec však išlo o mimoriadne podarené dielo, zachycujúce ako výborný dej, tak aj zaujímavé postavy.

joslin
26.06.2011 5 z 5

Pamatuji si to jako dnes, kdy jsem ji ve čtvrté třídě ukradla mým rodičům z knihovny. Udělala jsem to protože mi tehdy řekli, že jim nemám literaturu vůbec ošahávat a pak ten název mě neskonale iritoval. Četla jsem ji pod dekou a s baterkou, neskutečně jsem se bála, tak jsem ji vrátila nazpět, po pár letech jsem se k ní vrátila a překousala ji a znova a znova a znova a znova. Film mě zklamal, takže doufám, že se ho ujme jednou lepší režisér a dosadí do dílu nějakého charismatického herce, který postavu Alexe dokáže pořádně vystihnout.

derminator
17.04.2011 5 z 5

Skvělá kniha kterou jsem měl přečtenou doslova jedním dechem film jsem bohužel neviděl ale knihu doporučuji a dávám 95%.

Kvíteček jarn
31.03.2011 3 z 5

Přesně. Film stojí za ... Na plátno nepřenesete styl autora. Nezajímají mě příběhy, ale to, jak je to napsáno. Tohle bylo napsáno perfektně!

missa85
30.11.-0001 5 z 5

Budu opakovat co napsali jiní...knížka naprosto dokonalá, ale film mě zklamal.

mackova
30.11.-0001

knížku jsem četla jedním dechem, byla skvělá...přečetla jsem jí za osm hodin ...velmi doporučuji...:o)))
film jsem viděla, nijak mě nezaujal, hlavně proto, že se podle dabingu hned pozná kdo je vlastně sběratel polibků....takže zklamání.. :o(

luckavanova
30.11.-0001 5 z 5

Skvělá knížka, jen je škoda, že film točený podle ní už tak dobrý nebyl