V kleci

V kleci https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407380/bmid_v-kleci-m5J-407380.jpg 4 1067 1067

Sayer Altairová série

Neuropsycholožka FBI Sayer Altair odhaluje zlé úmysly v nejhlubších zákoutích. Aby zapomněla na tragickou smrt svého snoubence, zabývá se výzkumem mysli sériových vrahů. Když policie ve Washingtonu D.C. objeví děsivou vražednou scénu – dívku, která byla dlouhou dobu uvězněna v kleci a pomalu umučena k smrti, je Sayer vyzvána, aby vyšetřování vedla. Obětí je dcera vysoce postaveného senátora a Sayer tuší, že tento případ bude bedlivě sledován.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Caged , 2018

Magdiczka
11.08.2020 4 z 5

Celkem dobrý thriller, ale na vraha jsem měla podezření už zhruba od poloviny knihy. ;)

mil
10.08.2020 4 z 5

A mně se to líbilo. Napínavé, sympatická hlavní hrdinka, milý pes, šíleného geniálního padoucha z vlastních řad dopadli. Jen ten konec mě rozčílil než jsem si uvědomila, že bude pokračování :-))).

parkur
09.08.2020 1 z 5

Fakt ne....ale hodnocení to má vysoké, což moc nechápu. Protože kniha nemá ani hlavu ani patu. Ale proti gustu není dišputát :-D

Petty001
29.07.2020 5 z 5

Výborný začátek série agentky Altairové. Nahlédnutí do psychologie, napětí a za mě i nečekaný konec. Jen tak dál...

juliesze
29.07.2020 5 z 5

Tohle byla velmi svižná kniha! Hlavně to teda odcejpalo těmi krátkými kapitolami! Zajímavá zápletka, docela dost zvratů. Autorka opravdu prezentovala spoustu postav nejdříve jako špatné a poté zlé. Líbil se mi otevřený a napínavý konec. Určitě jedna z těch zdařilejších detektivek :)

Petronela16
28.07.2020 4 z 5

Kniha ma zaujala, síce zo zaciatku som sa dlhšie zacitavala,ale potom to už išlo.Fajn detektívka, zaujímavá zápletka.

Lukáš987
26.07.2020 5 z 5

No tak to bylo parádní počteníčko... Další parádně napsaný super krimi/thriller. Už se moc těším na další autorčinu knihu. Když si budete napětím okusovat nehty, tak babička zaručeně pobaví :D :D ;)

Dáma s hrnstjm
21.07.2020 5 z 5

Na knize je nejlepší, že ji napsala autorka, která má mraky zkušeností z praxe. Sice jsem si o její profesi přečetla info až po posledním řádku celé knihy, ale hned mi plno věcí dávalo větší smysl a zmizela moje lehká nedůvěra k některým pasážím. Děj je napínavý a příběh zajímavý. Postava hlavního záporáka mě trochu zklamala, protože to vlastně nebylo nic nového pod sluncem, je to vzorec snad každého druhého thrilleru, po kterém sáhnu... Ale jinak je to opravdu kvalitní čtení.

Dogberry
12.07.2020 5 z 5

Výborný thriller plný zvratů, napínavá od začátku do konce.

jana1941
28.06.2020 5 z 5

Skvělá kniha se skvělým příběhem, který hezky plyne a nejsou v něm zbytečně překombinované zápletky. Kniha se četla velmi dobře a je to jedna z těch, které se čtou na jeden nádech a pak je najednou konec.

grimik
26.06.2020 4 z 5

Tak toto byla jízda. Jeden den jsem začal číst a hned druhý den dočetl. Napětí, spád děje, čtivost maximální. Hlavní postava sympaťanda. Jenže v půlce přišel ten nelogický moment, který by se prostě nemohl stát snad v žádném takovém zařízení na světě (nechci spoilovat, ale nad sirotčincem se musí pozastavit asi každý). A od té chvíle nemělo vyšetřování už takový šmrnc, jakoby autorka nedokazala uřídit ten nekontrolovatelně rozjetý vlak, a že byl rozjetý skvěle. Celé to vyeskalovalo v estrádu s úplně labilním zločincem, který, ačkoliv byl celé roky absolutně disciplinovaný a jednal čistě promyšleně, najednou se choval jako dement, co se neuměl ani v nejmenším ovládat, okořeněné naprosto trapnou a komickou motivací ke všem těm činům, co páchal. I tak jde ale na poli krimi/thrillerů o hodně nadstandardní čtení a už se těším na další případ.

TerezaaBaarova
23.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Neee už je konec knihy? Tak s tímhle pocitem jsem ji zaklapla! Panebože, ať už je další díl!

Perfektní! Dokonalá detektivka/thriller!
Hlavní hrdinka sympaťanda! Vlastně všechny postavy byly super, (až na jednu, senátora, to byl fakt tuplovaný vůl).
Zápletka taky bomba! Není co vytknout!

Vraha jsem tipovala, potom mě to trochu zmátlo, ale nakonec byl můj tip správný - dalo se to čekat, ale to knize vůbec neubírá!

Za mě určitě spokojenost.

TerezaJágrová
09.06.2020 5 z 5

Za mě jeden z nejlepších thrillerů, jaký jsem kdy četla. Kniha je čtivá, napínavá, postavy jsou sympatické. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Velmi se těším na autorčinu druhou knihu.

kachnat
08.06.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Není až tak drsná, děj má spád. Hlavní postavu jsem si hned oblíbila. Vraha jsem tušila, ale pořád jsme přemýšlela proč... Příjemná detektivka, příjemně napsaná. Už se těším na další případ.

alexis818
07.06.2020 5 z 5

Super thriller,nemám vůbec co vytknout.Čtivě napsáno,žádná zbytečná omáčka a ten konec mě hodně překvapil.Těším se na další.

Katania
05.06.2020 5 z 5

Trochu přitažené za vlasy, ale čtivé. Těším se na další případ.

SimonaP
03.06.2020 3 z 5

Knížka byla čtivá, to určitě ano, pachatele jsem neodhadla. Akorát, možná chybou překladu ,mi vadila stále se opakující slova jako zabručel a odfrkl.

veselaa
24.05.2020 5 z 5

Po dlouhé době skvělá kniha, napínavá od začátku do konce. Hodnocení bych dala 4+.Hlavni hrdinka mi byla sympatická od první stránky.
Také bych knihu přiřadila ke Carterovi, není až tak drsná,ale napínavý a zajímavý děj tam rozhodně je, našly by se tam menší chyby, které mě nevadily.Mohu doporučit a těším se na další knihu,kterou musím rozhodně přečíst.

Ivanka0070
23.05.2020 5 z 5

Skvělá detektivka, příjemné, poutavé, napínavé čtení. Už čekám na aurorčinu další knihu, přijde mi trošku jako Carter v ženském provedení :) Není sice tak drsná a vraha jsem tušila, ale stránky jsem hltala. :)

Leena
23.05.2020 4 z 5

Čtivé, napínavé, ale na inteligentní vyšetřovatelku někdy neprofesionální reakce. Když se např.dozvedela o dvojčatech,proč hned potencionální oběť nedala hlídat atd. Mne jako laika to napadlo hned. Od půlky už jsem začala tušit pachatele. Ale jinak velmi povedená kniha.

mytologie sérioví vrazi FBI Washington neurověda únosy Virginie (USA)

2019  88%V kleci
2020  92%Pohřbení