V kleci

V kleci
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407380/bmid_v-kleci-m5J-407380.jpg 4 1074 1074

Sayer Altairová série

Neuropsycholožka FBI Sayer Altair odhaluje zlé úmysly v nejhlubších zákoutích. Aby zapomněla na tragickou smrt svého snoubence, zabývá se výzkumem mysli sériových vrahů. Když policie ve Washingtonu D.C. objeví děsivou vražednou scénu – dívku, která byla dlouhou dobu uvězněna v kleci a pomalu umučena k smrti, je Sayer vyzvána, aby vyšetřování vedla. Obětí je dcera vysoce postaveného senátora a Sayer tuší, že tento případ bude bedlivě sledován.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Caged , 2018

FejKýý
22.01.2021 4 z 5

Kniha se mě velice líbila. Byla čtivá. Ovšem některé části mě dost nudili a pak mě i myšlenky zalétly jinam. Ale bylo to opravdu jen na začátku, od půlky knihy jsem neměla problém. Vůbec jsem od knihy nečekala že bude tak dobrá. Konec mě ale trošku zklamal, byl hodně uspěchaný a končil tak, že i kdybyste nechtěli, tak vlastně chcete pokračovat v tom druhém díle. Jinak komu se líbilo Loutkové divadlo, doporučuji rozhodně tuhle knihu. Zajímalo by mě zda tu je někdo kdo četl jak tuhle tak Loutkové divadlo? Taky vidíte to co já?

Venny345
22.01.2021 4 z 5

Po dlouhé době konečně detektivka, která byla smysluplná a dokázala zaujmout svou sofistikovaností a neotřelostí. Ač mi hlavní vyšetřovatelka Sayer nebyla zcela sympatická, děj knihy mi vše vynahradil na 100 %!
Zápletka se pohybovala na velmi tenkém ledě oddělujícím reálnou a nereálnou zápletku. Led se však neprolomil...

lucie5197
17.01.2021 odpad!

Já tuhle knihu prostě nedávám, dala jsem jí hned dvě šance, ale po půlce jsem to zavřela. Iritující hlavní postava, která má být sice geniální agentka a neuropsycholožka, působí slaboduše, nerozhodně a celkově nezajímavě.. i když se o to fakt snaží. Je to takový nevydařený stereotyp hlavní vyšetřovatelské postavy, který až moc tlačí na pilu. Celkově mi nesedl způsob psaní, hloupé dialogy a opakující se výrazy. V tomhle případě budu vinit autorku i překladatele. Takhle kniha je takový ukázkový příklad toho, že prostě dobrej příběh nestačí, když chybí ten hlavní um.

JaneTrestry
10.01.2021 5 z 5

Tak a mám přečteno a mohu říci, takhle dobrou knihu jsem delší dobu nečetla. Kdyby bylo více času, tak je za chvíli přečtená. Tuhla mi krev v žilách, když byly části, kde byly dívky vězněny. Až na profilera a náměstkyni všechny postavy sympatické. Což se mi stává málokdy, abych měla skoro všechny postavy v oblibě. Vraha jsem měla v užším okruhu podezřelých, přesto jsem byla překvapena. Opravdu se to autorce povedlo sepsat tak, že čtenář je napnutý až do konce knihy. Nebo aspoň já tak byla. Určitě se hned vrhnu na další díl, na který se strašně moc těším, jaký pecka to bude. Této knize velice ráda dávám plný počet hvězdiček a autorka se řadí mezi mé oblíbence. :)

Domisek1
09.01.2021 5 z 5

Právě dočteno a pecka. Vůbec jsem neměla tušení kdo za hrůznými činy stojí. Na konci knihy jsem byla teda v šoku kdo to byl. Kniha je velice dobře napsána tudíž se četla úplně sama a rychle.Už se těším jak dneska začnu číst další díl této řady.

šipek
03.01.2021 5 z 5

Tak co ke knize napsat, když jsem jí přečetl za dva dny. Pro mě parádní počteníčko. Kniha plná napětí a zvratů. Do poslední chvíle jsem neodhadl pachatele. Již se těším na další díl tété série. Vřele doporučuji milovníkům tohoto žánru.

katka9574
30.12.2020 1 z 5

Za mě bohužel ne :-( Spisovatelčin styl psaní mi nesednul, k tomu časté opakování výrazů "bastard, monstrum", na každé druhé stránce se "vrčelo nebo bručelo" - víte, kolikrát jsem se během četby snažila souhlasně bručet? Nešlo to ;)) Sakryš, překladateli, pane Nováku, provětrejte kapku svou slovní zásobu! Dojem z knihy - prostě divný. Čtivé to sice bylo, to ano, ale celkově, omlouvám se za výraz, byl příběh strašná blbost :-) Jo a málem bych zapomněla na komboloi a pumpování pěstí ve vzduchu - šmankote, proč??

elena2054
29.12.2020 5 z 5

Knihu jsem koupila náhodou v nějaké akci. To jsem však netušila, jakou parádní jízdu jsem si pořídila.
Nebudu opakovat všechna níže uvedená suprlativa, jen dodám, že si pořídím i další knihu autorky klidně za plnou cenu. :)
Vrním blahem.

Jack Bauer
28.12.2020 3 z 5

Agentka Sayer si tak dlouho hrála s komboloi, až ho ztratila. Když v každé kapitole sáhla po komboloi už mě to slovo lezlo na nervy. Naštěstí místo hraní si s komboloi začala vyšetřovat velice zajímavý případ jak přes kopirák z jiných románů. Vždy musí nějaký psychopat vraždit podle nějakého vzorce. Stále dokola stejný model, ale kniha je velice čtivá hned od začátku, takže se to dalo překousnout. V napětí nedrží jenom hledání a záchrana dívky v kleci, ale také kdo za tím vším je a zda se nakonec shledá se svým komboloi.

iveta0159
26.12.2020 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem. Napínavá od začátku až do konce. I když jsem si myslela, že vrah je někdo jiný, nakonec mě to překvapilo.

AlienkaMU
15.12.2020 5 z 5

joo tak tohle byla jízda bez brzdy :) prostě ta knížka od které se nejde odtrhnout. Myslím, že mám další oblíbenou sérii a jsem moc ráda, že na druhý díl nebudu čekat dlouho. Díky Ježíšku! :)

lenka7679
09.12.2020 5 z 5

Brilantní, naprosto.
Tohle mělo příběh, spád, napětí a zkrátka vše, co k tomuto žánru patří. Tleskám a těším se na další díly.
Jen si tlesknu i sobě, protože vraha jsem si tipla okolo 130 stránky. Bylo to napsáno tak, aby bylo možné ho identifikovat, ale ne tak, že by si člověk řekl, že je to očividné. V této knize má čtenář o něco více stop, než vyšetřovatelé a tím pádem je tak nějak o krok napřed, pokud si toho všimne. Fakt skvěle napsané.
Do knihy se začtete a ani to vlastně nevnímáte, plyne to všechno tak hladce.

Drahuš
08.12.2020 5 z 5

Naprosto skvělá krimi, které není co vytknout.

Petulla72
06.12.2020

Kniha byla opravdu skvělá, nemusela mít žádný hrůzostrašný příběh a detailní popis brutální vraždy, aby byla čtivá a zajímavá. Určitě to není poslední dílo, co od spisovatelky čtu, ačkoliv jednu věc, bych vytkla a to fakt, že kdo je vrah jsem věděla už od druhé poloviny knihy, takže na jednu stranu pokud knihu čtete pozorně už vlastně víte na druhou jste pořád zvědavý, jestli se vám to jenom autorka nesnaží vnutit.

em75
04.12.2020 5 z 5

Knihy si vybírám sama, ale tuhle jsem i s druhým dílem dostala jako dárek. A jsem nadšená. Sayer jsem si hned oblíbila a překvapilo mě, že její nadřízená není nepříjemná mrcha jako bývají v jiných detektivkách. Asi od půlky příběhu jsem si myslela, že jsem asi poprvé uhodla vraha, ale stejně jsem se zase spletla. A ta její babička ... SUPER.

bigben
01.12.2020 5 z 5

Knížka se skvěle četla, děj měl neuvěřitelný spád, pachatel odhalen až na závěr a nechyběla hlavní vyšetřovatelka s pohnutým osobním životem.

Olous1
29.11.2020 5 z 5

Tak mám zase novou oblíbenou autorku. Tak tohle byla bomba,takhle rychle přečtenou knihu jsem dlouho neměla.Nová série se sympatickou komisařkou Sayer.Hned jdu na druhý díl.

Lenoulinka
22.11.2020 5 z 5

Tohle byl hoodně promyšlení případ. Když už jsem si myslela, že je Sayer na stopě, tak byla falešná a jelo se dál. Bylo to super čtení. Napínavé a svižné. Vřele doporučuji.

Zuzizana
21.11.2020 5 z 5

Tato kniha pro mě byla opravdu jízda. Do poslední chvíli jsem netušila kdo za tom vším stojí. A teď honem na druhý díl. ????

Lucie311
19.11.2020 5 z 5

Tak to byla pecka. Absolutně úžasný. Kdo jste ještě nečetl, začněte honem číst.

mytologie sérioví vrazi FBI Washington neurověda únosy Virginie (USA)

2019  89%V kleci
2020  92%Pohřbení