Neústupná princezna

Neústupná princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494675/bmid_neustupna-princezna-jVC-494675.jpeg 4 475 475

Savage Trilogy série

Je tajemný. Hádanka. Jeho totožnost je tajemství pohřbené pod vrstvami klamu. Je také posedlostí, které se nedokážu zbavit. Lákadlem, kterému nedokážu odolat. A potom jsem zjistila, kdo vlastně je – muž nebezpečnější než samotný ďábel. Teď ho potřebuju, abych zachránila všechno, na čem mi záleží. Musím ustoupit. Chránit se před nebezpečím, které provází každý jeho krok. Což by bylo jednoduché… kdybych se do něj nezamilovala.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Iron Princess

AnnaNes
30.06.2022 3 z 5

Třetí díl si přečtu, chci znát konec, ale ani druhý díl mě neoslovil tak jako Mount trilogy. Přijde mi, že se vlastně během knížky nic nestalo, až na konec, který má navnadit na další díl. Autorka píše čtivě, takže stránky ubíhají, to je ale tak vše.

Petra38
29.06.2022 5 z 5

No co co to jako je za konec?! Příběh měl zajímavý spad a já se chválím za to,že jsem počkala, až bude serie kompletní. Tohle bych totiž špatně snášela, takže hurá na závěr příběhu. Stojí za opětovne přečtení;-)

petulkapeta
27.06.2022 5 z 5

Temperance Ransomová nemá tušení, jak je nebezpečná. Každý chlap má slabinu, která by mohla vést k jeho zkáze. Já byl vždycky natolik chytrý, že jsem ji neměl. Dokud jsem nepoznal ji.
Měl bych ji proklínat, ovšem jediné, co chci, je, aby cítila stejnou bouři, která zuří ve mně. Chci, aby cítila tuhle závislost.
Kurňa. Chci si ji nechat.
A to bude poslední hřebík do mojí rakve.

Tak tento dil me bavil vic něž prvi a hlavně kvůli seznameni s Kanem...a konec..no nic hned jdu na další

Kristy.Seb
23.06.2022 4 z 5

Napínavý to bylo. Velmi mě bavil humor ohledně Batmanovýho doupěte. Konec mě dost překvapil.

petusska01
21.06.2022 3 z 5

No, zase. Tak ako v prvom diele, aj tu, nič sa nedeje, nikoho nepoznáme, všetko je tajomné a straaaašne sexi erotické, lebo keď si nesvoja, naštvaná a bojíš sa, že tvoj brat je prinajhoršom mŕtvy tak ti postačí 'análny kolík' na vyriešenie. Pardon, som sa opustila. Ale teda samozrejme na konci sa to zase zvrtlo a už KONEČNE by mohlo prísť rozuzlenie. Aj keď predpokladám co sa udialo,udeje tak to chcem vedieť na isto. Autorka nás fakt udržuje v strehu a napätí ale zrovna nemôžem povedať, že by príbeh bez týchto koncových zvratov bol nejaký strhujúci. Skôr tam len tak kĺžeme po povrchu a čakáme čo bude ďalej.

Knihy_nad_zlato
17.06.2022 4 z 5

Za pár hodin ve škole přečteno. Jo bylo to extrémně čtivý, napínavý a prostě zkrátka jo! Tohle bylo fakt dobrý. Bylo tu víc děje než v předchozím díle, víc toho záhadnýho týpka. Což beru jako velký plus. A je fakt dobrej, zajímavej. A i když jim teda nežeru ty jejich city, tak chemie tam je, tak asi celkem ok. Prostředí furt stejný. Postavy furt stejný. No prostě stejný, jak první díl. Což znamená, že jsem si čtení užila a těším se na další díl. Protože, panebože ten konec?!?! Já vím, že se to dalo čekat. A i jsem to čekala. Jenže, když už to tam bylo tak mě to stejně překvapilo. Takovýhle konce většinou zbožňuju, ale teď fakt ne. Ne když ještě není pokračování!

johana3160
09.06.2022 3 z 5

(SPOILER) 3hodiny. Presne tak dlouho mi trvalo “Princeznu” precist. Bohuzel, autorka je cim dal tim horsi. Tenhle dil nema zacatek a nema konec, i kdyz s trochou predstavivosti je mi uplne presne jasne, co bude v dalsim “dile”… pokud mate moznost, prectete si vsechny dily najednou, protoze pak nemusite lovit v pameti, co se stalo… “trilogie” je totiz vlastne jeden pribeh (pomerne jednoduchej) rozdelenej do tri knih (pojdme na tom vyrejzovat co nejvic)… dala jsem 3*, ale jen protoze se to dobre a rychle cte. Musim rict, ze to mozna ani nestoji za precteni, protoze mi tento dil prijde skoro o nicem. Krome posledni kapitoly se vlastne nic moc nestalo… jo pardon, zabouchli se do sebe…. Jak uz jsem napsala driv (1. Dil nebo komentare Mount tri.) autorka do radsi mela dat do jedne knihy nez to natahovat. Stoji to pak, slusne receno, za pr*…

terikus
07.06.2022 5 z 5

Ježíši to je zase konec...tahle autorka má na ty
opravdu konce talent...a já si díky ní okoušu všechny nehty :-D

ElikaS
01.06.2022 5 z 5

Tuhle autorku jsem si oblíbila. Její eroticko-mafiánské knížky prostě nemají chybu a vždy si je moc užiju. Neústupnou princeznu jsem přečetla jedním dechem a byla skvělá.
Knížky mají skvělou atmosféru, okamžitě se rozjedou a jsou opravdu dobře napsány. Chemie mezi Temprence a Kanem funguje na jedničku. Mezi oběma hrdiny to skvěle jiskří a vzájemná přitažlivost je téměř hmatatelná. Oba si je prostě musíte zamilovat.
Zápletka s Rafem příběhu jen prospívá a příjemně ho oživuje. A otevřený konec? Na ten už jsem u autorky zvyklá, takže mě nepřekvapil, ale zamrzel. Sakra a teď zase čekat, než vyjde pokračování. Což mě přivádí k poslednímu bodu. Opravdu je nutné psát vše jako trilogii? Knížka je kraťoučká a jedná se spíš o jednohubku, kterou jsem přečetla za 2 hodiny. První díl zhruba za stejnou dobu. Tak si tak říkám, jestli je to opravdu materiál na tři knihy. Myslím, že ne. Ale marketing je marketing. Pozitivní na to alespoň je, že děj odsýpá a autorka se nepatlá ve zbytečných výplních.
Knížku jednoznačně doporučuji, ale ideálně si přečtěte celý příběh najednou.

kristy.books
31.05.2022

Och môj Bože...prečo musí autorka písať takéto konce? Naozaj musí vždy v posledných riadkoch odpáliť bombu? Kto má potom vydržať čakanie na pokračovanie? Ešte šťastie, že Baronet vydáva celú sériu v príbehu niekoľkých mesiacoch, inak by ma porazilo.

Druhá časť sa mi páčila o niečo viac ako prvá. Konečne sme mali možnosť spoznať identitu záhadného muža, ktorý sa Temperance "priplietol" do života.

Kane je jednoznačne nebezpečný muž, ale nezdal sa mi až taký "temný" ako Lachlan. Bolo tu aj pár kapitol z minulosti, kde sme sa dozvedeli, ako sa dostal k svojmu "povolaniu" a čo vlastne robí.

V tejto časti sa spoločne s Temperance snažia zistiť, kde sa nachádza jej brat Rafe a čo vlastne urobil, že sa dostal do takýchto problémov. Samozrejme, spoločne strávené chvíle neváhajú využiť aj pre vzájomné potešenie. O pikantné scény tu naozaj nebola núdza.

Opäť to je taká jednohubka, ktorú máte prečítanú za také dve hodinky. Kapitoly sú krátke, takže kniha sa číta naozaj rýchlo.

Pedruska01
27.05.2022 5 z 5

Bože, já to věděla. Zatraceně dobře jsem to věděla a teď se asi nemůžu zlobit, když mám chuť někoho vykopnout až na měsíc. Ale pekelně mě to štve. Druhý díl jsem popadla hned, jak jsem zavřela díl první. Respektive, jinak to ani nešlo. I s tím, že ten poslední je za dlouho. Je to ve stejném duchu, což znamená, že se to neuvěřitelně dobře a rychle čte. Je škoda, že to nemá víc stránek, ale tak co naděláme.
Hlavní hrdinka Tempe se mi stále líbí, nemám proti ní nic, co bych mohla vytknout. Tak nějak ji považuju za děvče s dvěma tvářemi. Je zcela pochopitelné, že se tu více projevily city a nedivím se jí. Upřímně, je to stejnak lepší. Určitě můžu říct, že jsem jí úplně nezáviděla, bylo to totiž jako když jí do života hodili bombu a najednou je všechno jinak. Její život byl vlastně v cizích rukách. Osobně bych se asi více vyptávala, zajímala. Chápu, že nebyla vždycky šance se něco dozvědět, ale jistě by nějaká existovala, kdyby to zkusila. Tentokrát to bylo čistě o ní - troška práce, troška umění. Věřme tomu nebo ne, ale i troška erotiky a hromada té emoční/romantické záležitosti. Je škoda, že to nemělo ještě trošku vtipu ze žádné její "kamarádky" ani sousedky. A také mi chybělo více Eliho, i když to jedno setkání se mi líbilo.
Druhý hlavní hrdina - konečně, sláva, známe jméno - Kane. Konečně jsem se mu mohla podívat na zoubek a bylo to tak, jak jsem tušila. Získal si mě. Parchant, zabiják, atd., atd., ale prostě jako se srdcem. Hrozně se mi líbilo, jak se k Tempe choval. Stačili maličkosti jako přikrytí dekou, uvaření večeře. Tohle neudělá chlap, kterej si chce jen a jen pořádně užít. A to nemluvím o tom ochraňování, jisté žárlivosti a majetnictví. Děvčata, co si budem. :D Po malých krůčkách se odhaloval a ukazoval pravé já. Dokázal mě překvapit, většinou mile. Ten jeden náhlý amok, kdy s Tempe přitáhli do klubu mi tam úplně neseděl. Kdyby to bylo v prvním díle - ok, ale tady už to bylo kapku jiný. Lehce nevhodné. Věřím, že toho ještě dost nevíme, a proto se těším na závěrečný díl. Především to, co udělal na konci tohohle... mě málem šlehlo. Co to jako bylo, sakra?
Tahle kniha je napsaná s dějem/příběhem. Respektive je to trošku opak prvního dílu. Za mě je to lepší, hodně. Pořád lepší něco v něčem než něco v ničem. Užila jsem si to, dozvěděla jsem se dost informací, konečně jsem poznala hlavního hrdinu a ne jen tajemnýho chlapa, co trdlíkuje v klubu a rád se dívá. Dostalo se mi i romantiky, čehož si moje dušička velmi váží. Je to nabité akcí a nebezpečím. Nemůžu říct, že by se nic nedělo, naopak. Nenudila jsem se, hltala jsem to. Není to sice dokonalé a po podrobné analýze by se našlo několik šrámů, ale v rámci toho co mám a znám od autorky, je to v pořádku. Taky jsem si všimla dost podrobností s předešlou sérií. Něčeho, co tu už bylo. Nepovažuji to však za nějaký velký kaz.
Příběh byl trošek kratší než být mohl, bavil mě a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Rychle přečtené a skvělé. Konec mě zničil a málem jsem dostala infarkt a nutně potřebuju pokračování. Rozhodně tento díl doporučím, ale co nedoporučuji, tak je začínat s touto sérií, pokud nemáte po ruce všechny díly. :D Školácká chyba, které se nejspíš nikdy nevyhnu. Hodnotím plným počtem, jak jinak. :)

Jita160
21.05.2022 5 z 5

Do prkenné ohrady prostě jsem to nevydržela a začala číst i když vím že na pokračování si opět musím počkat.
Tato autorka píše tak že když knížku otevřete není šance se jí vzdát.
Opět velmi sexy, žhavé a napínavé.
Chemie mezi Tempe a Kane byla závidí hodná... Moc jsem si to užila a teď už budu jen netrpělivě očekávat poslední díl který, který bude jak doufám dechberoucí....

Toledo
17.05.2022 4 z 5

Vztah Temperance a Kanea se dostává v druhém díle na trochu jinou úroveň a objevují se nové zápletky. Líbí se mi kapitoly psané z jeho strany.
No a konec nás samozřejmě napíná na maximum, abychom co nejrychleji sáhli po posledním dílu.

Kukicka
15.05.2022 4 z 5

Tento dil byl lepsi nez prvni a cetlo se to super, ale vlastne to nema smysl cist, kdyz clovek nema vsechny dily, jelikoz je pak akorat vytoceny. Mela jsem jeste mesic vydrzet. Nevim proc je ted takovy hit knihy rozdelovat. Kdyz ma jedna kniha 400 stran, tak se to jeste pochopit da, ale tyto knihy maji cca 150 stran , takze vsechny dohromady budou mit kolem 500. Jenze to by samozrejme nebyl takovy byznys

happy19
11.05.2022 5 z 5

Jó!To je ono!Nenechat nás vydechnout!
Napnutá jak kšandy!
...vše není tak jak vypadá...

„Největším štěstím člověk je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.“

romca4180
10.05.2022 3 z 5

Eeeh?.. Nooo, uvidíme co přinese třetí díl.. Jsem zvědavá, jestli můj odhad bude správný :-D

Ale jinak dobrá oddechovka na jeden večer :-)

Anna195
10.05.2022 5 z 5

Na toto pokračovanie som sa tešila ako malá, keďže v prvej časti bolo veľa vecí pod rúškom tajomstva.

Autorka nám až v tejto časti prezradila samotné meno hlavného hrdinu. Ale nielen to, hneď v úvode sme vtiahnutý do jeho minulosti, tu som zistila aj viac o ňom a najmä to, ako sa dostal k práci, ktorú robí. No konečne som sa dočkala aj kapitol z jeho pohľadu. Bola som v dobrom prekvapená, ako na mňa pôsobil. Väčšinou som zvyknutá, že takíto alfa samci, len ťažko priznávajú svoje city, ale on s tým, teda vôbec nemal problém a zároveň sa mi páčilo, ako chránil Temperance.

Spolu vytvorili skvelé duo a rozhodne som im priala, aby mohli spolu zažiť šťastie. V tejto časti sa mi páčilo, že Temperance bolo viac odvážna a viac sama sebou. Rozhodne aj tu je veľa vášne a chémie medzi nimi, ale aj viac akčnejších scén a omnoho viac odhalení, za čo som ja osobne bola veľmi rada. Aj keď na niektoré odhalenia si predsa musíme ešte počkať. Samozrejme opäť nastal koniec, aký som pri Meghan March čakala, keďže píše záverečné kapitoly plné prekvapení. Autorka to jednoducho vie a ja som zvedavá, ako sa posledná kapitola vyrieši.

Už teraz netrpezlivo čakám na ďalšiu časť.

Andrejka91
09.05.2022 4 z 5

Klasika, na kterou jsme u této autorky zvyklí. Toto byla opět krátká knížečka na jeden večer.
Má to rychlý spád, nadupaný děj, je to čtivé a napínavý konec nesmí chybět.

moma08
06.05.2022 5 z 5

Opět přečteno během chvilky, proto mi to přišlo strašně krátké, no ono to vlastně bylo krátké.. Takova škoda..
Byla to super jízda, jsem nadšená.
Začínám už tušit, jak to dopadne, ale teprve uvidím, jestli mám pravdu, každopádně se to dozvím, až výjde třetí díl, na který se těším, jako dítě na Vánoce...

Ketfl
06.05.2022 5 z 5

Mě tohle prostě strašně moc baví! Příběh je sice neskutečně krátký, až to zamrzí, ale je fakt, že autorka se prostě nemaže s něčím kolem. Příběh jede jak rozjetý vlak, pořád se něco děje a čtenář prostě musí číst, dokud není u konce. Navíc ta žhavá jiskra mezi hlavními hrdiny? Ano, ano, to já můžu. A ten závěr? Ach jo, já se z toho čekání asi zblázním.