Neústupná princezna

Neústupná princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494675/bmid_neustupna-princezna-jVC-494675.jpeg 4 475 475

Savage Trilogy série

Je tajemný. Hádanka. Jeho totožnost je tajemství pohřbené pod vrstvami klamu. Je také posedlostí, které se nedokážu zbavit. Lákadlem, kterému nedokážu odolat. A potom jsem zjistila, kdo vlastně je – muž nebezpečnější než samotný ďábel. Teď ho potřebuju, abych zachránila všechno, na čem mi záleží. Musím ustoupit. Chránit se před nebezpečím, které provází každý jeho krok. Což by bylo jednoduché… kdybych se do něj nezamilovala.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Iron Princess

EvikU.
28.10.2022 4 z 5

Začátek knihy se tak trochu táhnul. Oproti prvnímu dílu to nějak nebylo ono. Četlo se to stále dobře, ale nemělo to tu šťávu. Proto jednu hvězdičku ubírám.

Hlavní hrdinové Temperance a Kane se k sobě dokonale hodí. Děsně se mi líbila scéna v jeho Clubu a také když nechtěně absolvovala seznamovací rychlo rande. To bylo vtipný.

Chyběla mi tu sousedka stará paní, která byla v prvním dílu a hezky knihu doplňovala svými hlášky.

A konec? Tak to byl zase masakr. Jako nemít hned další díl, tak jsem hodně nervózní. Doufám, že to není tak jak to vypadá. Proto hurá na třetí díl. :-)

Siwan
18.09.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem.. jdu na třetí, to nejde přestat číst.

Bryel
15.09.2022 3 z 5

V Neústupné princezně se toho moc neděje. I příběh jakoby ztratil původní jiskru. Ale závěr moje hodnocení o něco zvedl.

marta14
30.08.2022 3 z 5

Za mě takové 3,5 hvězdičky. Nic moc zajímavého se tam nestalo, až na ten konec. Ten jsem vážně nečekala... Hned jdu na další díl.

ivetapl
17.08.2022 5 z 5

Druhý díl série Savage triology. Za mě lepší než první díl. A celkově se mi to líbí víc než série Mount triology.
Tato série volně navazuje na předchozí. Takže pokud jste nečetli nevadí, ale vyspoilerujete si nějaké věci... Každopádně doporučuji číst obě dvě! Ale pozor! Autorky knihy končí otevřeně. Takže kdo nemáte nervy na to pak čekat, doporučuji počkat než vyjde poslední díl.

Myslela jsem si, že do Kanea jsem se zamilovala už v prvním díle. No, spletla jsem se. Totálně jsem se do něj zamilovala tady. Strašně se mi líbí, že se nebojí si přiznat, že se do Tempe zamiloval.

To jak je vůči Tempe ochranitelský. Úplně ji chápu, že se zamilovala.
Tempe je silná a zvládá to vše, co se kolem děje s přehledem. Nedá se. To je dobře.
Ovšem ten konec? Uf. To mi zase Meghan dala zabrat na nervy.
Doufám, že to je jinak než jak se zdá.
V knize je několik scén . A ty má Meghan zmáknute na jedničku. Tohle opravdu umí.
Tento díl mi přišel ještě čtivější než předchozí. Knihu nemůžete odložit. A vzhledem k tomu, že je členem tenká, máte knihu přečtený za večer, pokud máte čas. Pokud ne, tak za večery dva. ️
Meghan miluju!! A je jedna z mých nejoblíbenějších autorek.

pipa36
13.08.2022 3 z 5

Dočetla jsem, ale už mě to ani moc nebavilo. Tak nějak uměle natahovaný děj bez výraznějších zvratů - ten přišel až na samém konci, aby měl čtenář chuť (a potřebu?) zakoupit další díl. Nejdu do toho, zas tak moc se mi to nelíbilo. Tyto komerční hrátky nemám ráda.

MAU256
31.07.2022 5 z 5

Druhý díl slupnut jak jednohubka, ale bože ten konec, to je o infarkt. Tak honem sem s dalším dílem :-).

Artep071
31.07.2022 3 z 5

Pokračování bylo o mnoho lepší ..bylo to žhavý ,mělo to napětí a konečně jsme měli možnost poznat postavy blíž , což mě mile překvapilo a bavilo. Četlo se to samo a ten závěr ... vás nutí vzít do rukou další díl .. neuvěřitelný

Kešu1981
28.07.2022 3 z 5

Druhej díl jako přes kopírák toho prvního. Nic se tam neděje a před koncem zvrat...bum... pokračování příště. Jasně že si jdu přečíst trojku.

Kiwicatko
23.07.2022 5 z 5

Vrazedny konec dilu. To se nedalo rozdychat a musela jsem pokracovat hned dalsim.

Takze doporuciju poridit celou serii naraz, jinak vas klepne pepka :)

musivila
21.07.2022 5 z 5

Druhý díl smlsnut jak malina, na jeden zátah a zas s šokujícím koncem. Takže sahám hned po třetím ... škoda, že už posledním.
Kniha začíná tam, kde první díl končí, takže hned od začátku vás k sobě přiková.
Tentokrát je vyprávěna z pohledu obou hlavních postav, takže konečně poznáme i „pana neznámého“ ...

„ chci, aby cítila stejnou bouři, která zuří ve mně. Chci, aby cítila tuhle závislost. Kurva. Chci si ji nechat. A to bude poslední hřebík do mojí rakve.“

Šárka88
20.07.2022 4 z 5

Stránky opět utíkaly jako voda, přečteno za den. Megan umí psát velmi čtivě, jenže musím ubrat hvězdu na předvídatelný děj s koncem, happy end v třetím díle, který nás nemine. Stejně i tak u předchozí trilogie. Souhlas s Nutellkou a jejím komentářem. Dále mě už i rozčiluje, jak v každé lechtivé knížce je BDSM, každá postava, která to uznává má trauma z dětství nebo něco podobného. I přesto si rada přečtu třetí díl, ať vím, jak to celé happyendem dopadne.

Misshell1
14.07.2022 5 z 5

Takže jsem ráda za začátek, že jsme zjistili víc o panu tajemném...Kane...Saxon...:) Jsem strašně ráda, že jsem poslechla kamarádku a počkala na 3.dil, protože tohle bych nerozdychala, kdybych měla čekat, jak to bude pokračovat. Autorka prostě píše svižně. Příběh letí, stránka za stránkou a pak konec...nic z toho jsem nečekala, jak se to vyřeší a o to víc mě zajímá, jak to dopadne.

Nuttelka
10.07.2022 4 z 5

Mně už opravdu jen tak nic neohromí, co se tohoto žánru týče :-) Jako jo, sexy nájemný zabiják, bad boy, do kterého se prostě zamilovat musíte. Sex je úžasný, "číča" nadále vše totálně zabíjí a rádoby infarktový zvrat na konci knihy. Mám svou teorii, že není vše tak, jak se zdá, takže hned začínám číst závěrečný díl a předpokládám, že "happy end" nás nemine :-)))

Literarytwins
07.07.2022 3 z 5

Tohle byla opravdu taková rychlojízda a jednohubka! Troufám si dopředu říct, že jako celek bude série opravdu super. Pokud mám však hodnotit pouze tuto knihu, tak v podstatě kromě dovysvětlení situace, kterou končí první díl a závěru se v knize nic podstatného nestalo. Spíše jsme od autorky dostali eskalaci vztahu mezi hlavními hrdiny, přičemž k postavě Temperance bych měla pár výhrad. Série Mount Trilogy byla super a bavila mě. Stejně tak postava Mounta. Jenže Savage Trilogy je trochu někde jinde. Kane je za mě ještě o level výš. Pro mě je hlavní mužská postava této série prostě naprostá TOP strop pecka. Kanea jsem si zamilovala ihned a žádné námitky se nepřipouští! :) On vás nutí urvat se ze řetězu a obětovat mu vše. Bohužel v porovnání hrdinek je to horší, tam bych se víc přiklonila ke Keiře. Ta byla zajímavější. U Temperance mi vadí její občasná naivita a přehnaná důvěřivost dle mého v nesprávné lidi. Nejvíc se mi ale nelíbil její tzv. dvojí metr. U bratra a ostatních lidí má přimhouřená očka až to bolí, a je to v pořádku. Naopak na Kaneovi mi občas přišlo, že si hledá každý prd, který by mohla soudit, rozebírat apod. Celkově byl tento díl spíš takovou přípravou na závěr série a snaha navnadit čtenáře. A závěr? Klasika! Šokující překvapení, které nutí čtenáře zamyslet se nad možnými konspiračními teoriemi, jak by se vše mohlo vysvětlit a vyvrbit. A opět musím pochválit obálku knihy! Strhávám tedy bodíky za dějovou linii v tomto příběhu a za postavu Temperance.

Miška935
06.07.2022 5 z 5

Tady se dozvíme trochu o minulosti Kane, což je super a tady v tomto díle už máme i něco z toho děje a opět to bylo tak napínavé, ze už mám přečteno. Škoda, ze to je tak krátké….:)

0197
06.07.2022 5 z 5

Hned na začátku máme pár kapitol z minulosti našeho hlavního hrdiny. Máme možnost zjistit, jak se dostal k tomu, co dělá. A sláva - dozvíme se jeho jméno. Kane. A nejen to. Pak pokračujeme přesně tam, kde jsme skončili. Je to opět šíleně čtivé, nenudíte se a prostě to hltáte.

Oba hrdinové mě baví ještě víc. Kane je dost nebezpečný. Zabiják. Nájemný vrah. Nezabíjí pro zábavu. Nestydí se za svou práci. Některé lidi je prostě nutné zabít. Nebyl to muž, který by si nevážil lidského života. Byl inteligentní a měl super zabezpečený sídlo nebo spíš doupě. To jak byl vůči Tempe majetnický, jak ji chránil, vařil ji a staral se o ni. Sakra. Získal si mě úplně a vsadím se, že nejenom mě. Přiznal si, že se do ní zamiloval. Žádné popírání. Panebože, to je chlap. To jak jí říkal princezno bylo tak hezký.

Tempe jsem to na začátku vůbec nezáviděla. Přeci jenom zjistit, co má Kane za úkol. Vědět, že je její bratr v pěkném průseru. To není úplně sluníčková situace. Máme tu ale opět opravdu silnou hlavní hrdinku. Vůbec jsem se o ni nebála. Trochu se styděla za to, odkud pochází, ale Kane s tím byl úplně v pohodě. Ještě aby ne. To prostředí ji zocelilo, což se ji hodilo. Více se tu rozjela se svým koníčkem. Je to ženská, která se cítí dobře na vrakovišti a nebojí se ušpinit si ruce.

Opět mě trochu nepříjemně překvapilo, že nevíme věk Tempe (ani ve 3. díle to není). Je to stejný jako u Keiry prostě to nevím :-(. Nemyslím si, že jsem to přehlídla. Soustředila jsem se. U Kanea si to na začátku spočítáme, ale u ni ne. A ještě mě štve, že nemám přesný popis toho jak Kane a Tempe vypadají. Co se týká Kanea, víme, že má modré oči, tetování ale to je vše. Co barva vlasů? Má vousy? Nemá vousy? Jo vycházím z obálky, ale i tak by to bylo sakra dobrý zmínit v textu. Tempe má hnědé vlasy, ale jaký? Vlnitý, rovný? Je vysoká? (Ani v jednom dílu to není).

Stále tu máme hodně žhavou erotiku, ale přibylo tu i trochu té romantiky. Zároveň je to dost akční a díky pátrání po Rafovi to skvěle graduje. Žádný výplňkový druhý díl. To ani náhodou. Jak se dalo čekat konec vás rozseká a musíte si to přečíst minimálně 2x jestli se opravdu stalo to, co se stalo.

Hatshepsut
04.07.2022 4 z 5

V tomto díle je více děje a hlavně se konečně dozvíte něco ze života Kanea. Klasický závěr knihy Meghan March, kdy zůstanete napjatí a musíte rychle na poslední díl. Opět velmi čtivé, žhavé, ale krátké!

LenkaPet
03.07.2022 5 z 5

Moc hezká série. Kdo si chce odfrknout, vypnout, doporučuji. Nenáročné čtení které občas i pobaví. Z mého pohledu je to roztomilé

Dela90
30.06.2022 5 z 5

Temperance je nucena vlivem svého bratra, který se dostal do velkých potíží ustoupit do pozadí. A být 24 hodin denně s mužem, kterého poznala v erotickém klubu. Jenže taky zjišťuje, že je to nájemný vrah a má za úkol jejího bratra zabít. Jenže, celá věc se komplikuje, protože ti dva si spolu dost rozumí a nejen v posteli. Do událostí zasahuje Mount, což je velmi nebezpečné. Temperance zjišťuje, že nechce odejít, ale musí pokud chce zachránit sebe a svého bratra. Jak tohle dopadne?

Bomba! Tenhle díl se mi líbil ještě víc než ten první. Byť je to knížka útlounká, pořád se v ní něco děje. Je zde vykreslen celý příběh Kana alias Saxona. Nahlížíme taky do jeho soukromí. Kapitoly jsou krátké z pohledů obou dvou hlavních postav. Knížka odsýpá a čte se prakticky sama. Nechybí ani pikantní erotické scény. A co ten konec, sakra? Tohle jsem vůbec nečekala a ještě takhle otevřený. Ještě, že mám doma už i třetí díl. Brzy se do něj pustím, protože jsem moc zvědavá, jak tohle nakonec dopadne. Za mě velké doporučení!