Hra o tebe

Hra o tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1185/bmid_hra-o-tebe-5hj-1185.jpeg 5 313 32

Sandman série

Co se stane, když se vaše dětské sny stanou skutečností? Nic hezkého. Alespoň pokud k tomu dojde ve světě poetických hororů Neila Gaimana. Lesbičky, mluvící zvířata, čarodějka, transsexuálové, mluvící kůže stažená z obličeje, pohádkový svět, ďábelská Kukačka… a samozřejmě sám vládce snů, Sandman. Ty všechny najdete v pátém, celobarevném přírůstku do dnes už kultovní série. Dostanete se do magické pohádkové říše, která není ani zdaleka tak idylická, jak by se mohlo zdát, a smrt tu číhá na každém kroku. Tak nějak by vypadala Narnie, kdyby ji psal Charlie Manson.... celý text

Horory Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

A Game of You , 1993

Bílá paní
06.01.2019 5 z 5

Slovy Barbie - možná, že každý člověk, ať se navenek projevuje jakkoliv nudně, má uvnitř stovky, možná tisíce fantastických světů... v tom případě jich musí mít pan Gaiman miliony a já jsem přesvědčená, že každý z nich stojí za to a představoval by pro mě tak estetický a hlavně emocionální zážitek jako Sandman.

Lenka.Vílka
21.02.2017 4 z 5

Kdyby Hra o tebe nebyla po dějové stránce zajímavá, tak hodnotím hůř. Mě k tomu ta barevnost fakt nesedla ( v tomhle případě to barevnost nebyla, spíš barevná vyblitost). Nejde o zvyk, ale černobílo se mi zdá příběhově vhodnější.

Disease
06.02.2017 3 z 5

Další příběh ze světa Sandmana. Neurazí, ale ani nenadchne. Sympatická je účast postav z prvních dvou dílů. Přechod na barevnost mě nenadchl, i když je to tak správně.

angelice
12.01.2017 4 z 5

Bohužel,ta barevnost mi vadí...to jen pro začátek. Jinak kniha byla, stejně jako i ostatní, skvělá, osobně bych ale uvítala trochu víc..hmm..napětí? Špinavosti? Snad o ještě něco víc kontroverzních témat, která v dosavadních Sandmanach byla...i přes to, že se odehrávala prakticky pořád ve snu, byla mnohem realističtější a poněkud nudnější, než bych očekávala..ale celkově koupě nelituji

martinstefko
29.03.2016 5 z 5

Gaiman ve Hře o tebe skutečně vytvořil bizarní paralelu mezi dvěma bizarními světy. Nelze než gratulovat k tomu, co z toho vzešlo.

OldaB
29.02.2016 5 z 5

Pohádka? Možná ano, ale zatraceně dobře napsaná. Léta mi to leželo doma, než jsem se odhodlal ke čtení. Možná mě odradila kresba, která mi ale po přečtení příjde přesně pasující. Krásný příběh o dámské jízdě bez Thelmy a Louisy.

Jano.
24.01.2016 5 z 5

Opäť niečo trochu iné a opäť geniálne. :)

LordSnape
31.05.2015 4 z 5

První barevný Sandman, na který si popravdě zvyknete, pokud jste jako já zatím žili v jeho černobílém světě, ale pořád vám něco bude chybět. Samotná Morfeova postava se začíná měnit a trochu mi při všech těch příbězích chyběla ona hlavní dějová linie, kterou celá sérii vlastně začala.

Kapis
04.06.2013 5 z 5

Když jsem to v obchodě poprvé průzkumně otevřel přišel mi Sandman v barvě strašný, ale na barvičky jsem si zvykl velmi rychle. Vychutnal jsem si ho pěkně, nestačila ani cesta OV-PHA. Sandman sice zdánlivě vystupuje jen okrajově, celým příběhem ale prostupuje. Mám rád na věci pohled komplexní a tento příběh z gaimanova světa z trochu jiné perspektivy je dokonalý. Není mi zcela jasné proč je barva od toho čísla tak zásadní - ale to mi jistě někdo vysvětlí a já si Hru o tebe přečtu ještě jednou a porozumím trochu lépe. Už ať je všech deset venku a můžu si s nima dát víkend někde v klidu;-)

Popluh
05.04.2013 5 z 5

Dlouho předlouho jsem se bál prvního českého kolorovaného Sandmana z obavou, že můj milovaný komiks ztratí část ze svého kouzla a atmosféry. Má obava se ukázala jako bezpředmětná, rozhodně další perfektní díl.

Joa
15.02.2013 4 z 5

Gaiman umí, o tom bez debat. ;-)

3DD!3
04.01.2012 5 z 5

Mé první setkání se Sandmanem. Hodně zvláštní pohádka, ve které je možné úplně všechno.

komiksy Sandman

Neil Gaiman