Lovci z přítmí

Lovci z přítmí

Vstupujeme do druhé poloviny Darrenovy hororové ságy. Od jeho prověřovacích zkoušek a od bouřlivých událostí v Hoře už uplynulo šest velmi zlých let, která za celá staletí patřila pro upíry k těm nejhorším. Darren se stal jedním z knížat, seznamuje se s upířími zákony i s povinnostmi vůdce klanu a cvičí se v boji. Ve vnějším světě začala zuřit válka, ale Darren věří, že tento boj se ho netkne. A pak Horu navštíví tajemný pan Sudd a varuje knížata i generalitu, že Pán vampýrů se svými vojsky se blíží a celý upíří klan vyhladí. Naznačí však také, že existují tři lovci, kteří mají moc Pána vampýrů zabít. Uhodnete, kdo bude jedním z nich? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1046/lovci-z-pritmi-1046.jpg 4.5290

Příběhy Darrena Shana (7.)

Hunters of the Dusk (2002)

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Vincenzoci

Tedy, musím říct, že takové zvraty jsem opravdu nečekal!

Dinosaur
16.04.2016

(9/10) Slibný rozjezd pátrání po pánovi vampýrů.

HannaFuchs
05.03.2016

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Viky007
11.09.2015

Líbí se mi, že nám Darren trochu dospěl. Už to není malé dítě, ale upíří kníže. No dobře, pořád je to naivní blbeček, ale stejně ho mám ráda :-).
A mám další oblíbenou postavu - Vandžu! Ten chlap je prostě neskutečný, i když menší sprcha by mu neuškodila :-).

Cryptkeeper
09.08.2015

Tentokrát trochu pozvolnější pokračování,méně střetů,boje a napínavých pasáží jako z předešlých dílů.
I tak si ale myslim,že je to začátek velice slibné "trilogie",kdy se Darren a jeho společníci pokusí najít a porazit pána vampýrů :)

Edona
27.06.2014

Napínavé pokračování ságy Darrena Shana, kde jde pomalu ale jistě do tuhého. Kniha je plná akce a zvratů. Doporučuji!

Adam Bartoš
24.03.2014

Konečně se sága Darrena odehrává mimo Upíří horu.

petrisca
04.08.2013

U tohoto dílu jsem skončila, ale není to tím že by se mi to nelíbilo, ale už mě nebrali upíři :/

novoterka
07.03.2013

Naprosto nepředvídatelný a dechberoucí příběh! Všem doporučuju!

Kate.S
02.12.2012

Úžasné! Co více dodat?:D

RoseDawson157
08.10.2012

Á náš milovaný Darren se stává lovcem z přítmí,jeden ze tří,kteří musí zabít Pána vampýrů dokud ještě nemá svoji plnou moc.Myslela jsem,že se to nestane,ale nakonec se Pánem vampýrů stal ten u koho jsem to vůbec ani nechtěla byt pomyslet.

Buhvico
25.04.2012

Musís říct, že tato sága se čte velice snadno :-) A jediné co bych vytkla jsou titulní stránky knížek s tvrdými deskami, nemůžu jim přijít na chuť..Ale ke knížce, jedině co mě tedy vůbec nepřekvapilo, že Evanna čarodějnice to táhne i s vampýry..Docela zvrat, ale čekaný..No snad to dopadne dobře :-) Těším se na další díl :-)

Horxus
13.01.2012

POZOR, SPOILER!!!!!!

Take naprosto necekane, kdo by cekal Darrena upirim knizetem? a pan O. Sudd...