Pozdrav z Itálie

Pozdrav z Itálie https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407786/bmid_pozdrav-z-italie-js5-407786.jpg 4 352 85

S láskou série

Laurie zdědila ferrari… pod podmínkou, že s ním procestuje Evropu!“ Laurie miluje svůj domov a myslí si, že je šťastná – má spolehlivého přítele a vysněnou práci v knihovně. To se ovšem změní, když po svém výstředním strýčkovi zdědí staré ferrari pod podmínkou, že se v něm vydá do Itálie spolu s tím protivným Cameronem coby průvodcem. Cameron také není zrovna nadšený, má však své důvody, proč je odhodlaný jet. Ani jeden z nich netuší, že strýček si pro ně nachystal pár překvapení… Čeká je cesta, na kterou nikdy nezapomenou!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

From Italy with Love , 2015

PeťulaV.
26.03.2023 5 z 5

Blíží se léto, čas dovolených a mně už se zas zapalují lýtka, mozek pracuje na plné obrátky a nejraději bych popostrčila čas, aby už tu ta plánovaná dovča byla. A právě proto jsem se teď vrhla na sérii S láskou. Miluji knížky Julie Caplin, kromě dvou mám všechny a jsou pro mě všechny do jedné zárukou pohodového čtení. Vždycky si u nich dokonale odpočinu a ani tahle nebyla výjimkou. Zase jsem se při čtení zasnila a hlavní hrdince záviděla tentokrát její cestu po Evropě. O Ferrari a Camovi ani nemluvím ;-) Je to moc milý příběh o hledání sama sebe, rodinných poutech a samozřejmě o lásce, štěstí, radosti a také uspokojení. Knížka mě bavila, byla vtipná, svižná, četla se opravdu lehce. Pokud nehledáte nic složitého a potřebujete jen každodenní starosti hodit za hlavu, tak vřele doporučuji. Jako odpočinkové čtení jsou Juliiny knížky naprosto skvělou volbou.

Margaritta1987
23.02.2023 5 z 5

Knizka měla spád a přečetla jsem ji jedním dechem. Opravdu mě bavila. Četla jsem jí až po Vánocích v Paříži a vůbec to nevadilo. Sice jsou z jedné série, ale nenavazuji na sebe. Tato má z celé série nejméně procent a opravdu se divím. Byla skvělá

Nika151
11.02.2023 5 z 5

Tato knížka má šmrnc, který je nejen způsobený rychlým autem a dobrým vínem, ale i tvrdohlavostí a sebepoznáním hlavní hrdinky Laurie. Dej se rozjíždí pomalu, graduje a má skvělý závěr. Vytkla bych jedině vazbu, malá šířka knihy, větší tloušťka, tužší listy a paperback způsobují to, že se špatně drží a čte.

petulkapeta
09.02.2023 5 z 5

„Miluju, když ženské přiznávají, že to špatně pochopily.“

Cestovat s Laurii a Camem byl jako sen :) Takova cesta by se mi moc libila a Roberta bych nakopala..no vite kam...

Péťa86
04.01.2023 4 z 5

Od knížky jsem čekala romantiku a dostala jsem jí. Knížka se mi četla příjemně, přečetla jsem jí jedním dechem, takže naprostá spokojenost.

orson
03.01.2023 3 z 5

Oddechovka, žádné náročné čtení. Ale mnohem více se mi líbí knížky pod jejím druhým jménem.

Rapeh
27.12.2022 4 z 5

Trochu mně při čtení omezovalo že jsem jako první četla příběh z Říma. Knihy jsou sice pokračování ale uplně na sebe nenavazujou. Kniha byla čtivá a skvělá. Jak již jsme u autorky zvyklé dokonalí popis míst.

Kristy.Seb
02.12.2022 4 z 5

Příjemný příběh. Občas mi tam chybělo část příběhu, ale velmi hezky se to četlo. Mělo to spád, mělo to děj a bylo to hezky zamilované. Jen mě vytáčel Robert, to byl neskutečný hňup!

Tynyton
23.11.2022 4 z 5

Příjemné oddechové čtení s nápaditým příběhem. Musím říct, že se mi koncepce děje velice líbila. Shoduji se s ostatními, že jsem čekala větší nádech míst, které hlavní hrdinové v průběhu děje navštívili. Co se týče hlavní hrdinky, tak vývoj Laurie mi přišel až moc, až moc náhlý. Nemyslím si, že člověk přehodnotí celý svůj životní postoj lusknutím prstu. V třetí čtvrtině knihy mi náhlá změna u hlavní hrdinky ani nebyla příliš sympatická a bylo to prostě moc. Každopádně happyend zaručený a pěkně pojatý, i když od začátku tušíte, jak to dopadne :)

Ivanule
03.11.2022 4 z 5

Tak takové lehké čtení na léto, je to takové to jak šedá myška, která žije ve stabilním vztahu s jedním mužem, přijde k penězům a k tomu jak si plnými doušky užívat života:)

vera5841
24.10.2022 4 z 5

Romantická pohádka pro velké holky o tom, jak tichá knihovnice k Ferrari přišla. Tyhle pohádky přeci milujeme od dětství! Navíc v ní najdeme vše - od zajímavých destinací, přes dobré jídlo a víno až po módu. Když se k tomu přidá velmi čtivý styl vyprávění, tak máme dokonalou oddechovku třeba na dovolenou a je úplně jedno jestli zrovna sedíme ve Ferrari nebo v autobuse :)

mia.com
23.10.2022 4 z 5

Klasicka mila predvidatelna oddechovka. Ale mame to, co cekame. Tahle autorka nezklame.

klara.franta
06.10.2022 4 z 5

Oddychová romantická četba i když člověk už od začátku tuší, jak to celé dopadne. Od autorky jsem četla Pláž v Chorvatsku, která mě teda ale bavila víc, přesto je mi její styl psaní sympatický a čtivý.

Kristulda
20.09.2022 4 z 5

Srdcovky jsou pro mě knihy oddychové, tak k nim přistupuji. Když potřebuji udělat pauzu od thrillerů,detektivek nebo těžších témat nebo jen zlepšit špatnou náladu, vezmu oddychovku a užívám si nenáročnou četbu.
Děj je předvídatelný, to mi vůbec nevadí.
Příběh, poznání jiné krajiny, trochu lásky trochu sexu, prostě pohoda.
Nápad zakomponovat do příběhu auto byl super tah, takové neotřelé.

BohyněKuchyně
12.08.2022 5 z 5

Moje oblíbená autorka, která opět nezklamala. Nikdy nezklame. Ať už píše jako Jules Wake nebo Julie Caplin. Opět osvědčená kombinace. Lehké čtení, láska, romantika, cestování, dobré jídlo. Tahle spisovatelka je předvídatelná, ale o to raději ji čtu. Laurie zdědí po strýčkovi veterána Ferrari. Jenže ho dostane jen když s ním dojede do Itálie. Protože s jejím řidičákem je to takové divoké a Ferrari není jednoduché auto, dostane k sobě pomocníka, řidiče, mechanika Cama. Který je jednoduše boží. Krásný, chytrým, milý, prostě boží. No a Laurie je šedá myška, které se po cestě stávají zázraky a na konci cesty je z ní femme fatale. Jasně, těžko uvěřitelná pohádka, ale tohle prostě chcete číst.

KateTheBlogger
28.07.2022 5 z 5

Děj knihy mě rychle pohltil a nechtěla jsem se od čtení odtrhnout. Autorka zkrátka ví, jak napsat čtivou a poutavou knížku!

Terezkasaccount
22.01.2022 3 z 5

Tohle bylo moc fajn. Líbil se mi vývoj postavy Laurie, Cameron byl taky prima. Hezky se to četlo.

Maky1505
09.01.2022 4 z 5

Rychlé auto, super jízda, milý společník, peníze na cestu....co víc si přát...knížka byla hezká, Laurie našla sama sebe to se mi líbilo.

Renike
18.08.2021 5 z 5

Dalsi paradni volba na dovolenou u more v Italii..uzila jsem si to..byla to paradni jizda .. forza Ferrari :)

DelMar
16.08.2021 3 z 5

Tak chžěla jsem něco oddechového, Ferrari mě moc nzajímá, ale jako jednohubka na doču to bylo fajn :)