Sen o Somersetu

Sen o Somersetu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218249/mid_sen-o-somersetu-KPu-218249.jpg 4 248 70

Růže ze Somersetu série

Strhující příběh Sen o Somersetu líčí životní osudy rodin Toliverových, Warwickových a DuMontových, známých z fascinující autorčiny ságy Poselství růží, které dějově předchází. Láska, manželství, přátelství, zrada a triumf – v tomto skvostném románu si podává ruku Jih proti Severu Margaret Mitchellové s Černobílým světem Kathryn Stockettové.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

Somerset , 2014

studienka
20.04.2015 5 z 5

Velmi dojimavy pribeh, dalsie pohladenie po dusi, odporucam precitat.

MartinaF
13.04.2015 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Nádherná knížka plná lásky, dobrodružství, ale i zklamání a obětí. Historické romány moc nečtu, ale autorka je zárukou toho, že číst její knihy se opravdu vyplatí.

anah1
24.03.2015 5 z 5

Nádherná, čtivá sága od které jsem se nemohla odtrhnout. Líbila se mi ještě o malinko více než Poselství růží.

raty
06.03.2015 5 z 5

Kniha se mi velmi dobře četla. Bavilo mě vrátit se v čase a přečíst si příběh historie rodin z knihy Poselství růží.

Toňula
25.02.2015 4 z 5

Další z povedených historicko-romantických ság této autorky. Děj zachycující osudy několika rodin, které přesídlily do Texasu,aby si zde vybudovali nový život, prožili bolest i lásku, zklamání i štěstí, to vše na pozadí významných historických událostí.

Paja85
23.02.2015 4 z 5

Knížka se četla poměrně dobře, některé pasáže mě moc nebavily. Kniha mi přišla hodně podobná jako Poselství růží, které se mi sice moc líbilo, na druhou stranu ale opakovaný vtip nemusí být vtipem...nejsem si úplně jistá, jestli budu ještě další knihy od autorky číst...

helenkan
12.02.2015 5 z 5

Úžasná knížka,jedním dechem přečtená.Silnej zážitek,prostě skvělý!

Šánka
27.01.2015 5 z 5

Nádherná jižanská sága, dějově předcházející Poselství růží.
Začátek románu se odehrává na pozadí dramatických událostí v dějinách Ameriky v době otrokářství, občanské války a velkých převratných změn až po začátek 20.století. Je to ale především strhující příběh o přátelství, lásce a velkém životním snu, který přetrvá po další generace.
Tato kniha mně zůstane nejen v hlavě, ale i v mém srdci.

helenkan
29.10.2014 5 z 5

Četla jsem Poselství růží i Dlouhé stíny a obě jsou úžasný.A těšim se i na tuhle. :)))

putpuda
24.10.2014 5 z 5

Zrovna jsem dočetla Poselství růží - nádhera, a už se těším na to, co bude dál. Určitě to bude stejně krásné :-)