Poselství růží

Poselství růží https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128395/bmid_poselstvi-ruzi-QIL-128395.jpg 4 373 102

Růže ze Somersetu série

< 2. díl

Mimořádně oblíbená autorka stvořila nesmírně poutavý román, připomínající slavný Jih proti Severu Margaret Mitchellové. Její romantická rodová sága se odehrává v Texasu v letech 1914- 1985 a čte se jedním dechem. S vypravěčským mistrovstvím román líčí životní příběh Mary Toliverové, majitelky bavlníkových plantáží, a přibližuje životní osudy tří generací. -... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Roses , 2010

Rodaw
30.07.2016 5 z 5

Nádherná a dokonalá kniha... čtenáři se dostane hluboko do ♥ :-)

KnihomolkaKatka
09.07.2016

Čtení bylo super :)

snehule
07.07.2016 5 z 5

Po dlouhé době knížka, po jejímž skončení jsem měla chuť začít číst znova od začátku.

Andrea81
06.07.2016 4 z 5

Mě se více líbil Sen o Somersetu, ale jelikož to na sebe navazuje, tak za mě dobrý.

EJKA
02.07.2016 5 z 5

Úžasná kniha,. přečetla jsem ji jedním dechem.

mekkejla
25.06.2016 5 z 5

Nádherně smutná rodinná sága. Četla se naprosto sama. Mohu jen doporučit.

Káča Máča
18.06.2016 5 z 5

Úžasný příběh, nemám slov. Knihu jsem doslova hltala. Nemůžu se dočkat, až dostanu do ruky pokračování.

kika 13
12.06.2016 5 z 5

Nádherný román který by si zasloužil být i zfilmován.Paráda.

Alienn
24.04.2016 5 z 5

Po dočtení Dlouhých stínů jsem byla na knihu zvědavá. Navíc se mi autorka opravdu dobře čte, takže jsem si knihu vzala jako pohodové čtení, oddechovku a to se beze zbytku podařilo. Ačkoliv rodinné ságy nejsou úplně můj šálek kávy, tato mi sedla a moc se mi líbila.

Atuin
01.03.2016 3 z 5

V rámci žánru velice příjemné, pohodové čtení. Autorka se mohla možná víc zakousnout do dobových záležitostí, ovšem to patrně poselstvím knihy není. 70℅...

gamika
21.02.2016

Moc hezky napsáno, před ní jsem četla Sen o Somersetu, který se mi zdál malinko lepší, ale tato stojí rozhodně také za přečtení. Rozhodně úchvatná rodinná sága a skvělé počtení. Obě knihy mě naprosto pohltily. Doporučuji všem.

Lenka.Vílka
17.01.2016 4 z 5

Četlo se mi moc dobře, ale příběhově mě víc bavila kniha Dlouhé stíny...

javirgo
10.01.2016 3 z 5

Pěkný příběh, ale zbytečně moc zdlouhavý. První dvě části bych hodnotila lépe. Třetí část "Rachelin příběh" už mě moc nebavil. Přišlo mě to už jen jako pitvání toho, co už bylo sděleno . Další díly už asi číst nebudu.

triatlet
27.12.2015 3 z 5

Pohodová oddechovka. Autorka velmi dobře charakterizuje postavy,věrohodně líčí prostředí.
Místy zbytečně natahované.

Jane100
06.08.2015 5 z 5

Leila opět nezklamala. Po brilantním Snu o Somersetu brilantní Poselství růží. Osobně bych doporučovala číst nejdříve Poselství a poté až Somerset, i když by dějová linka byla pozpátku. Pro mě by to ale bylo právě o to napínavější, protože bych byla neustále zvědavá, jak to na začátku vlastně všechno bylo.

Dixinka
19.06.2015 5 z 5

Kdo chce zažít pravou knižní romantiku tak si tuhle knihu určitě přečtěte. Bavlna, růže, rodiny...prostě krása.

Imor
06.06.2015 5 z 5

Krásná rodinná sága, četla se jedním dechem -ach :-)

Babo
10.05.2015 5 z 5

Skvělá knížka.Nejvíc se mi líbí,že nejde o žádný slaďák,že autorka nemá zapotřebí nastavovat děj "tvrdnoucími bradavkami" a přesto jde o lásku s velkým L.
Nejsem si úplně jistá jestli takové charaktery jakými hlavní hrdinové byli vůbec existují,ale kniha byla napsaná velice přesvědčivě a promyšleně.
Prostě pro mě to byl velice silný příběh a jsem zvědavá i na 1. díl :-)))

anetka.repova
20.03.2015 1 z 5

Děj nebyl zrovna mým šálkem, při výběru mě zaujala obálka, tak jsem si řekla že ji vyzkouším. Výběr mě zklamal, nedá se říct, že jde o špatné dílo, to ne jen mi nesedl děj, myslela jsem že to bude trochu víc romantické. Nemohla jsem se pořádně do děje začíst. Místy jsem si říkala, že to vzdám a nebudu pokračovat, ve čtení, ale bylo mi to líto. Tak jsem s velkými obtížemi knihu dočetla.

Můj dojem z celé knihy není uplně špatný. Nebyl to můj šálek čaje. Nechci nikoho odradit, kdo má příběhy s historickým tématem rád. jen jsem od knihy čekala něco jiného již z názvu.

alfinha2321
16.03.2015 5 z 5

Moc příjemná čtivá kniha s hezky popsanou zápletkou, hodně mě bavila. Není to žádná bezduchá literatura, ale hezky vykontruovaný román.