Rozvaliny Gorlanu

Rozvaliny Gorlanu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212511/mid_hranicaruv-ucen-01-212511.jpg 5 2574 424

První kniha fantasy série příběhů o Willovi a jeho přátelích z hradu Redmontu. Will je na svůj věk malý, ale zato je hbitý a neobyčejně bystrý. Celý život snil o tom, že se stane slavným rytířem jako otec, kterého nikdy nepoznal, ale do bojové školy na hradě Redmontu ho pro malý vzrůst nepřijmou.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Egmont (ČR)

The Ruins of Gorlan , 2004

Hanny
04.01.2011 4 z 5

Po hodinách (dnech) ležení v učebnicích mi přišel vhod. Je pro mě těžké najít něco, co mi pomůže v odreagování. Často když otevřu novou knížku mám problém se začíst, občas se přistihnu, že se snažím daný text memorovat (zvyk je železná košile), což mi tu knížku znechutí a musím ji odložit na později... ale tohle mi sedlo, po pár odložených knihách to bylo to pravé a už se těším na další díl... ale mezitím to proložím jednou tou chudinkou odloženou :)

denise.spring
05.12.2010

zajímavá knížka, dětská fantasy, mě jako starší tam chybělo trochu více *toho něčeho* co má třeba Narnie, nebo tomu podobné. ale jinak velmi hezká a dobře se čte :)

Monnyska
30.11.-0001 5 z 5

Čtení této knihy bylo ajímavé. Pro mě akorát, protože tam byla akce, fantasy a vše co je ke knize potřeba .... Určitě se vrátím k této knihy a moc ráda :-)

Saruman
30.11.-0001 2 z 5

Zklamání. Otřepaný a semletý příběh, při jehož čtení jsem měl neustále pocit typu "tohle už jsem přece někde četl". Jediné, co mě potěšilo, byl koník Cuk, nejpovedenější charakter z celé knihy. Tím končíme.