Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1642 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

josska
15.12.2017 3 z 5

Knížka se četla pěkně a ten konec opět překvapivý...

martina5069
13.12.2017 4 z 5

Druhý díl z pohledu Reeda mě do půlky knihy moc nebavil pak se to zas rozjelo jako u prvního dílu super :-) Ella se mi zdála být k Reedovi krutá a trochu hloupá, že si nenechala nic vysvětlit. Neustálé chci tě nechci tě no ale vzhledem k tomu, že jde o druhý díl tak tam autorka musela něco vecpat. Kniha je plná tajemství a intrik, konec knihy mě donutil ji zavřít s otevřenou pusou, to sem jako fakt čuměla. Suma sumárum dáme 3,5 hvězdičky a půlku za obálku :-) Šup na třetí díl :-)

alzbeta4340
10.12.2017 4 z 5

Konec se mi nelíbil, něco hodně podobného jsem četla už ve dvou jiných sériích. Tak šikovné autorky mohly vymyslet něco originálnějšího, svým způsobem složitějšího a neusnadňovat si práci.
Nevím, jestli je kniha vhodná pro dospívající, kterým je oficiálně určená. Svět Royalů je čirá fantazie a musí se tak brát. Nás, ostatní čtenářky, ale může pobavit.

mikika
03.12.2017 2 z 5

Ach jo, slabší než první díl, vlastně se z toho stala málem až telenovela. A ten konec? Hotový Dallas!

lenkaabooks
02.12.2017 3 z 5

To, co se mi líbilo na prvním díle, zde chybí. Pořád je to čtivé, ale už ne tak svěže sarkastické. Přečtu si i třetí díl a pak se vrátím k četbě přiměřené mému věku :-)

barborelka
26.11.2017 3 z 5

Jednička byla mnohem lepší, ale zase ten konec wauw.....

Smiragl
17.11.2017 3 z 5

občas si člověk může dovolit ponořit se do ne příliš hlubokomyslné literatury, ve které je většina věcí jasná hned od začátku a která je plná klišé. Jen to nesmí být moc často, aby si nepokazil vkus :D

Tery702
09.11.2017 5 z 5

Nádherné! Lepší než prví díl. A ten konec? Hned musím číst třetí díl!!!

SeverusSnape
08.11.2017 5 z 5

Skvělé, první díl se mi sice líbil o trochu víc, ale i tak paráda. Čtivé, nápadité.

luciefeix
08.11.2017 5 z 5

čtivé , napínavé a plné překvapení

AnickaMufinka
04.11.2017 5 z 5

dalsi dil..dalsi prekvapeni..co jedno..x prekvapeni..hltam stranku za strankou:)

Zebra01
29.10.2017 5 z 5

Tento díl je nejlepší z celé série, a přestože jsou dvojčata Royalovi postavy vedlejší, mám je asi nejradši.

Š.Ala
27.10.2017 3 z 5

Moc mě potěšil i Reeduv pohled. Nicméně mě kniha začala bavit až v posledních 30% knihy a závěr mě nutí čist i poslední díl. (nevím zda si nemám říkat bohužel...)
Docela mě zklamal překlad, různé přirovnání, která se snaží přiblížit českému čtenáři bych ještě pochopila, ale souhvězdí Velkého vozu asi v Americe sledovat nemůžu, ne? Teda jestli si to správně ze školy pamatuji.
Asi knihu raději ani nebudu hodnotit.

Ewik
26.10.2017 5 z 5

Na pokračování z Reedova pohledu jsem se moc těšila a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Bylo to osvěžující, konečně mužský pohled na věc. Děj je přímo prošpikovaný napětím, jiskřivým vtipem žhavou láskou, pořádně zamotanými vztahy a naprosto nečekaným finále.
Příběhu jsem okamžitě propadla a hltala stránky rychlostí, že během půl dne byl konec. Fakt nechápu, jak se to mohlo stát. Autorka znovu dokázala, že i z klišé umí vykouzlit příběh, který překvapí a také díky neskutečně čtivému stylu uteče jako mrknutím oka. Prostě se nad ním zasníte a necháte se Royaly pomalu ničit.
Hurá na další díl!!

19.10.2017 5 z 5

Super čtení.

V3runecka
17.10.2017 5 z 5

Nejlepší díl z celé trilogie rozhodně.

susinka
13.10.2017 4 z 5

Parádní!! Jen mi vadí povaha Reeda, bohužel v něm je na můj vkus moc vznětlivý a nasilný a takové povahy osobně nemám ráda. Takže za mě je Ella odvážná, že jde do takového vztahu :-D Ale hezké počtení!

Peace
10.10.2017 5 z 5

"Nikdo ti nezaručí, že budeš šťastná, když jsi bohatá."

Tak tohle je opravdu návykovka! Sice příběh chvilkami zabíhá do krajností, ale to je mi jedno - potřebuju další díl!! :o))

IvankaM
05.10.2017 5 z 5

Přečteno za pár hodin.
Panebože já to miluju. Je to dost přitažený za vlasy a připomíná mi to trochu tím šílenstvím Gossip Girl, ale to šílentsví je na tom nejlepší!
Okamžitě jdu na další díl.