Prohnilé království

Prohnilé království https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380608/bmid_prohnile-kralovstvi-fQu-380608.png 4 792 156

Royalové / Royalovci série

< 5. díl

Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví. Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a emoce, jež k němu cítí, ji jen matou. Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout. Možná má pravdu. Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cracked Kingdom , 2018

Makkys
20.09.2020 4 z 5

Tohle bylo moc pěkné zakončení série. Příběh pěkně plynul a knihu jsem měla přečtenou za 2 dny. Hlavní hrdiny jsem si moc oblíbila. Moc se mě líbil vývoj postav, hlavně teda Eastnuv kde konečně dostal rozum. Konec na mě byl trochu moc uspěchaný a rychle vyřešené všechny problémy. Ale závěr byl krásný a u toho jsem se rozplyvala.
Určitě mohu celou serii doporučit, některé díly byli slabší, ale jako celek super.

betule3
19.09.2020 5 z 5

Krásné zakončení série. Na původní trilogii to sice nemá, ale s tím jsem ani nepočítala. Líbil se mi vývoj hlavních postav, který tady byl o dost výraznější než v předchozím díle. A ten konec naprosto miluju! Pro fanoušky série je tohle určitě nutnost.

lily_maleckova
14.09.2020 5 z 5

Co můžu říct? Tahle série je prostě skvělá! ❤️ Hrozně moc čtivě napsaná, dobře zpracovaný děj, skvělé postavy - bratry Royalovi prostě nejde nemilovat ????
Všech pět dílů můžu doporučit, za mě fakt výborně série! 5/5⭐

Jikovka
03.09.2020 4 z 5

Klasická oddechovka, ale jako ostatní díly krásně čtivá

helenkan
27.08.2020 5 z 5

Poslední díl a opět super.Takové zakončení celé série se mi líbilo. Všechny díly jsem zvládla za necelý týden. Takže za mě skvělé čtení.

Majuš333
16.08.2020 5 z 5

Perfektné a napínavé zakončenie série :) Ale je mi strašne ľúto, že už je koniec :( Prijala by som ešte pokračovanie o dvojčatách...alebo by sa mohol objaviť nejaký dávno stratený syn Royal :)
Aj keď mi to pripadá, ako keby si duo autoriek nechalo zadné vrátka na nejaké pokračovanie...???

Karly
10.08.2020 5 z 5

Bože, to bylo skvělí. Připadalo mi, že v tomhle díle Easton konečně dospěl. Změnil se z rozmazleného kluka na muže.
A jako vždy ten konec? Co lepšího by jsme si jako čtenáři mohli přát ?
Celou sérii rozhodně doporučuji.

majavcelicka
18.07.2020 5 z 5

Úžasný, úžasný, úžasný!!! Každou chvíli jsem byla nadšená, že se příběh vyvíjí jinak než by člověk předpokládal nebo spíše já. Mno a nakonec jsem si i uronila slzičku. Nádhera. Jsem nadšená.

Marfuška89
18.07.2020 4 z 5

Bože!!! Ti rodiče Hartley... ! Chudák holka... ale jak se říká, na každého se vaří voda... a taky že jo... Mám radost, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :) se všemi. Za mě super série :) .

Haňulilinka
11.07.2020 5 z 5

Hezké zakončení celé série, akorát mě mrzí, že se nedozvíme, jak to dopadlo s dvojčaty.

Verunka926
03.07.2020 3 z 5

Za mě určitě nejslabší díl z celé série. Měla jsem radši Hartley v předešlém díle, kdežto Eastona jsem měla radši tady. Když bych měla ale zhodnotit celou sérii a říct, zda ji doporučuji nebo ne, musím uznat, že tato série opravdu a stojí za přečtení a určitě doporučuji.

katka639
24.06.2020 5 z 5

Přečteno na tři tahy. Vážně skvělá série, která stojí za přečtení. Pokud by autorky vydaly další díl, rozhodně bych si ho chtěla přečíst. Hodnotím plným počtem a doporučuji.

Market116
14.06.2020 5 z 5

Tak a i zatím poslední díl je za mnou. Zatím, protože i přes krásný konec bych nepohrdla příběhem Seba a Sawyera, rozhodně by si ho zasloužili.
Jinak i tento díl neměl chybu, přečetla jsem ho během chvilky...ani se mi nechtělo věřit, že už je konec.
Líbila se mi Hartleyina ztráta paměti. Protože i přesto, nějak tušila co je a není pravda...navíc jak by Eastovi mohla odpustit co udělal? A aspoň se East musel snažit, aby si jí opět získal. I když šlo především o jejich příběh, byla jsem ráda, že tam byla řeč i o ostatních z rodiny...
Tuto celou sérii jsem si moc oblíbila a už teď patří k mým nejoblíbenějším. Určitě stojí za přečtení. Moc doporučuji!

rajcatko
02.06.2020 2 z 5

Autorka sice psala, že se můžeme těšit na další dobrodružství, ale od té doby uteklo hodně času a musím říct, že mi to vůbec nevadí. Beru to tak, že jsem dočetla celou sérii a můžu jít zas o dům dál. Nijak to můj život neobohatilo, ale vzhledem k tomu, jak dobře je to naspaný, jsem se ani nenudila, takže super.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Skvělé zakončení celé série. I když bych si přála ještě nějaký ten díl o dvojčatech, zasloužila by si ho. Easton mě v tomhle díle docela často štval, ale nakonec jsem mu všechno prominula a knížku si skutečně užila. K Royalovým se ještě určitě vrátím.

Kristy.Seb
15.05.2020 4 z 5

Zakončení knihy je dobré. Nejvíc se mi na celé sérii líbí, jak celá rodina Royallů drží při sobě a jak vezmou pod svá ochranná křídla kohokoliv.

ivca84
14.05.2020 5 z 5

ukončení serie je docela hodne zajímavé a mozna by to chtelo další dily

Myška43
28.04.2020 5 z 5

No páni, opět jsem si tento díl užila. Je mi líto, že je konec, ale doufám, že přijdou na řadu dvojčata a Dylan. Royalové mě opravdu dostali a nechci se s nimi rozloučit.

petulkapeta
24.04.2020 5 z 5

Tak tomu tedy rikam zaver..Felicity no no radeji pomlcim nejsem sprostá a Easton tu byl pro me fakt jednicka a konec...

knihomolka78
10.04.2020 4 z 5

Zakončení série bylo lepší, než čtvrtý díl, ale podle mě měla série skončit po třetím dílu. Eastona jsem měla ráda od prvního dílu, ale postupně to vypadalo, že jeho játra už další díl nepřežijí, tak jsem ráda, že v pátém díle konečně dospěl. Felicity je větší mrcha, než byla v prvních dílech Jordan, člověk až nevěří, čeho všeho je schopna a co všechno jí projde. Smutné také bylo, jak se k Hartley chovala její rodina. Callum je skvělý, brání svou rodinu a blízké co to jde, ale i přes velikost jeho sídla myslím, že pokud budou ještě další pokračování (doufám, že ne, protože poslední 2 díly mi ji pokazily), nezbyde mu v něm už pokoj ani pro sebe. Z Elly a Reeda mám radost, ale nějak to sem nezapadlo.

láska

Erin Watt