Prohnilé království

Prohnilé království https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380608/bmid_prohnile-kralovstvi-fQu-380608.png 4 791 156

Royalové / Royalovci série

< 5. díl

Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví. Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a emoce, jež k němu cítí, ji jen matou. Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout. Možná má pravdu. Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cracked Kingdom , 2018

badliar_id
29.08.2021 3 z 5

(SPOILER) "How he’s my sun, my warmth, my guiding star. My East. How I’m his soul, his purpose, his love. His Hart."

***
Tenhle díl byl super. Děj byl nic moc, ale vývoj vztahu mezi Eastonem a Hartley byl krásný..
Byla jsem zaskočená, že si Hartley nic nepamatuje, ale na druhou stranu to mělo zase jiný spád.
Začátek byl tedy pěkně na nervy, jak všichni Hart tvrdili naprostý blbosti, ale naštěstí hned do toho vstoupil Easton, naše zlatíčko :Dd..
Easton se tu choval úplně jinak a fakt ho zbožňuju. Sice byl občas stejně na přefackování, ale jinak se choval lépe a bylo fajn to vidět :) ..
Hartley byla super. Líbilo se mi, že jsme dostali její pohled. Občas mě tedy štvala, ale jinak byla super!!
A jejich vztah byl samozřejmě úplne ňuňu!! Ta chemie mezi nimi!
Konec mě překvapil a nečekala jsem ho.. Co se týče úplně poslední kapitoly… byla vážně sladká :D.. Asi by se bez toho kniha obešla, ale proč ne? Já miluju klišé a přeslazený konce :D..
Tuhle sérii rozhodně doporučuju! Nečekala jsem, že mě tak pohltí, ale stalo se. Jsem ráda, že jsem si jí přečetla a poznala všechny postavy a jejich příběhy!! 3.5/5*

TW - sexuální scény (lehce), závislost, alkohol, domácí násilí, smrt

Adél784
19.07.2021 4 z 5

Příjemné zakončení série rodiny Royalových:)
Jako ten konec je hodně sladký, ale jinak celkově můžu celou sériii Papírová princezna dopořučit. Hlavně ty první tři díly z pohledu Elly a Reeda:)

Vždy je dobré mít po ruce další díl, protože autorky mají rády otevřené konce:)
4/5

Laf
07.07.2021 5 z 5

I poslední díl série byl super čtivý a přečtený jedním dechem. Také hodně dramatický a odhalil další skrytá tajemství. Rozhodně jsem se u toho nestíhala nudit. Celá série je skvělá v tom, že ač to vypadá na jakékoli rozuzlení, tak vždycky přijde něco, co celý děj obrátí na jinou linku a prostě vám to nedá spát, dokud se nedozvíte závěr. Doporučuji :)

Magdyla.8
28.06.2021 2 z 5

Pro mě nejslabší díl ze všech. Je to stále dokola, opakují se stejné problémy, ke konci je to drama se vším všudy a spojí se to s přeslazeným koncem. No Hartley mě v prvním díle oslnila tak tady v mých očích se změnila a "ztráta" paměti tomu vůbec nepomohla. Byl to jen roztahaný příběh. Poslední díl nemusel být.

KarolínaV
12.05.2021 5 z 5

Tahle série mě uchvátila. Bylo to velmi čtivé. Nedokážu se rozhodnou jestli mám radši původní trilogii nebo příběh Eastona a Hartley. Easta jsem si zamilovala hned v prvním díle. Ano bylo tam pár věcí které nedávali smysl ale tak co už, nic není dokonalé.

Jita160
14.04.2021 5 z 5

Za sérii Royalove moc děkuji.
Byla vše co mě v knihách baví.
Všem ji doporučuji ,nebudete litovat.
Díky Erin Watt.

illca2
03.04.2021 3 z 5

Krásná série plná překvapení a zvratů. Všechny díly na sebe pěkně navazuji, ukazují minulost, přítomnost i budoucnost, což je super..

lenka7679
20.03.2021 5 z 5

Poslední díl hodnotím jako celou sérii.
Už když jsem četla první díl, tak jsem si říkala, že mi to něco připomíná. Jen se mi nemohlo vybavit co. A ejhle u posledního jsem si vzpomněla. Jsou to Velmi nebezpečné známosti. Není to stejný příběh, ale princip.
Sex, drogy, alkohol, násilí, láska, rivalita a bohatsví versus chudoba, ponížení, vítězství. A mohla bych pokračovat.
Film byl kdysi moje srdcovka, díky knihám, jsem se vrátila do minulosti.
Závěr je doslova pohádkový a já jsem prostě romantička. Děkuji a doporučuji.

temna.vila
13.03.2021 3 z 5

Příjemné zakončení série, které jsem ale očekávala už od prvního dílu. Série je opravdu čtivá, přestože Vás vlastně ničím nepřekvapí a moc Vám toho nepředá. Upozornila bych snad jen na velké množství erotických scén, osobně mi nevadí, ale asi je dobré to zmínit pro ostatní, kteří by se na knihy chystali.

Kikityna19
06.03.2021 4 z 5

Díl o něco málo slabší než předchozí díly, ale ty prvky detektivky se mi líbili. Ruku na srdce, když už jste začali číst sérii Royalů, ikdyby ta poslední kniha stála za houby, stejně by jste jí přečetli, protože to jsou prostě ROYALOVÉ!
A nakonec doufám, že budou autorky tak hodné, že nám přinesou příběh ještě o dvojčatech, ať se to může celé uzavřít..

Ann98
20.01.2021 1 z 5

Neskutečně moc jsem se těšila na zakončení Royalů, ale tento díl mě bohužel velmi zklamal. Považuji ho za úplně nejslabší. Po otevřeném konci minulého dílu bylo nutné se pustit i do dílu posledního. V knize bylo pár zajímavých pasáží (např. ztráta paměti), ale přišlo mi to dost nepropracované. Hartley se oproti minulému dílu najednou chovala naprosto jinak a to se mi nelíbilo. Už jsem s ní tolik nesympatizovala. Samotný děj se hodně táhl, tudíž jsem se do toho "nezažrala" tak jako do linky Elly a Reeda. Původní trilogie se mi líbila více. Tyto dva poslední díly se to snažily jen zbytečně natahovat.

johana3160
20.01.2021 4 z 5

Posledni dil byl lepsi nez predchozi, ale ne tak dobry jako dily o Ele a Reedovi. Bylo tam par hluchych casti, a priznam se ze zacatku, kdy se hlavni hrdince chtelo zvracet ze staronovych “vzpominek”, se mi chtelo taky. Taky tam bylo par chybicek do oci bijicich, ale celkove to dojem az tak nekazilo, spis mi prislo ze autorky odflinkly korekce. Co mi bylo bohuzel proti srsti je konec. Myslim ze to uz bylo prehnane i kdyz Dylan byla vtipna. Nemuzu se rozhodnout jestli chci pokracovani o dvojcatech nebo ne. Myslim ze v nejlepsim je dobre prestat...

leník511
16.01.2021 3 z 5

(3,5*)
Za mě je to o trošičku lepší než první díl, ale pořád to nemá má původní trilogii. První polovina knihy mě upřímně moc nebavila, ale ta druhá byla fakt super. No a ten konec... Úplně jsem dostala chuť si znovu přečíst první trilogii...
A fakt doufám, že bude další díl z pohledu dvojčat a popřípadě Dylon :D.

Ruru
29.12.2020 5 z 5

(SPOILER) Krása. Hartleyiny myšlenkové pochody poté, co za ní byli Kyle s Felicity mě úplně štvaly. Ale v tom smyslu, že jsem Hartley tolik přála, aby věděla pravdu a těmihle lžmi (nevím jak to napsat) se nemusela vůbec trápit. Konec knihy mě dojal a jsem ráda, že vztah Elly a Reeda se vyvinul v něco takového. Líbilo se mi jak Easton na Hartley v ničem netlačil a nechával jí prostor se rozhodnout. Hartleyin táta mě hrozně štval a ani se nedivím, že se ho holky bály. Nemohla jsem v této knížce přestat číst a rozhodně doporučuji celou sérii.

Takyumímčíst
27.12.2020 4 z 5

(SPOILER) Nechci říkat, že mě Eastonova část bavila stejně jako ta v prvních třech dílech. Chybělo mi tu to kozlo celé Royalovic rodiny, dva z bratrů už jdou totiž na vysoké a je doma tedy celkem prázdno. Zajímala mě ovšem situace kolem Hartley a později i Easton samotný. To, že je synem Steva byl pro mě celkem šok i když do děje to sedělo. Série jako celek za mě bomba a určitě ji někdy přečtu znovu.

zuza264
20.12.2020 5 z 5

Celá série se mi líbila, plno zvratů a lásky :-D

Lída27
19.12.2020 5 z 5

Poslední díl série opět nezklamal,celá série byla hodně čtivá.Rodina Royalů prostě nenechá nikoho chladným.

eliska2126
17.12.2020 5 z 5

Tak a poslední díl série Royalové. Celá tahle série se mi moc líbila a určitě si ji někdy přečtu znovu!
V předešlém dílu mě Easton docela vytáčel, choval se jak fracek a řešil vše alkoholem. Tady mi přišlo, že konečně dostal rozum a dospěl.
Celý příběh se ubíral úplně jinak, než jsem předpokládala, takže zvrat střídal zvrat. Autorky to fakt umí. Překvapit tak, až jsem valila oči a to, co se stalo v druhé polovině knihy jsem fakt nečekala. Jak se říká Na každou svini se vaří voda. Jen chudák Hartley no.
Tato série je tak oddechová a tak krásně jsem si od ní odpočinula. Někomu asi může připadat stupidní, koneckonců se u Royalů říká, že buď sérii milujete nebo nesnášíte, ale mě to prostě sedlo a líbilo se mi.
A ten konec? Já jako fanoušek Elly a Reeda jsem šťastná.
A doufám, že se třeba ještě dočkáme příběhu dvojčat, páč to by mě zajímalo, jak ti dva skončili.

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Za mě krásná série. Asi trochu naivnějši čtení, ale příběh Popelky můžu ve všech podobách a tady mě to oslovilo tam, kde mělo. Také by to mohlo být o něco kratší, ale tady mi to zas až tak nevadilo.

NewKiddo
13.10.2020 5 z 5

Poslední dvě knihy (příběh Easta a Hart) sice nemůžu srovnat s prvními třemi knihami, ale i tak mě neskutečně bavily. Příběh nepostrádá napětí a romantiku... a to je pro mě prostě top. Celá tato série si zaslouží vysoké hodnocení, protože je skvěle napsaná. :-)

láska

Erin Watt