Papírová princezna

Papírová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/bmid_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4 2033 479

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

martina5069
04.12.2017 5 z 5

Absolutně nechápu jak se mohlo stát, že sem si vzala knihu v 8 večer do postele a v 5 ráno ji zaklapla. Tahle kniha je něco tak neuvěřitelně čtivýho a super, že nemám slov. Tenhle příběh má prostě všechno je to sranda, je to romantika, je to klišoidní, má to hromady zvratů a hlavně krásnýho hajzla, kterej se změní tím, že se zamiluje a ten konec mě dostal. Druhý díl má být z jeho pohledu no už sem začala číst ale nepříjde mi ten začátek super jako první díl no uvidíme kam to povede :-) Do tohohle počasí DOPORUČUJU!!!!

Lenka.Vílka
01.12.2017 2 z 5

Tak tohle byla vážně otrava! A nuda ještě k tomu. Nemám tušení, kdo je Jen Frederick a kolik toho z knihy napsala, a do budoucna to vědět nechci. Pryč je kouzlo, který mě bavilo u série Off-Campus a k tomu prvek, který nesnáším (to zlaté pozlátko). Dala jsem knize šanci, kdyby mě náhodou bavila. A náhodou, nebavila. Nuda, nuda, nuda. Zkusila jsem, přestože jsem věděla, že mě to bavit nebude, ale to neznamená, že budu schovívavá jenom kvůli tvorbě Elle Kennedy.

HankaSkorepova
30.11.2017 5 z 5

Musím přiznat, že mi tato kniha vyrazila dech. Ani pouhou minutu jsem se u knihy nenudila, doslova jsem hltala stránku po stránce. Závěr byl neuvěřitelný, jsem z něj v šoku a už se nemůžu dočkat, až otevřu druhý díl této série. A to po přečtení resumé jsem si říkala, že příběh bude nic moc, ale jelikož měla kniha dobré hodnocení a krásnou obálku, rozhodla jsem se do ní pustit a opravdu nelituji!
Jedna z nejlepších knih, co jsem doposud četla! Vřele doporučuji.

markulka
30.11.2017 5 z 5

Otevřela jsem knihu a než jsem se stihla nadechnout, byla jsem na poslední stránce... Možná je příběh obyčejné náctileté dívky, jejíž život se změní v pohádku, už trochu ohraný, ale tady to vůbec nevadilo. Autorčin styl psaní je tak poutavý, že prostě čtete dál a dál. Navíc Reed je fakt kocour :D Těším se na další díl.

TerkaM
25.11.2017 5 z 5

Je to vážně, vážně skvělá kniha. Moc se mi líbila. Sice bylo klišé snad na každém kroku, ale bylo to napsané tak skvěle, že mi to ani za mák nevadilo a už si brousím zuby na druhý díl. Už se k němu musím dostat! Chci vědět, jak příběh Elly bude pokračovat. :)

Sabishej
24.11.2017 5 z 5

Na to ze to byl román, tak to bylo docela drsný. :D Kluky si nešlo nezamiloval a zabít zároveň, a Ellu zase nešlo nepodporovat. Moc se mi líbil nápad i zpracování, kde se člověk nenudí. Trochu mě ale zaráží chování vedlejších postav. Právě to byl podle mě ten největší masakr. :D

MrsHenush
23.11.2017 5 z 5

Úžasná séria...

Siwan
20.11.2017 4 z 5

Serii Royalové jsem ještě nedočetla, takže si netroufám hodnotit to jako celek, ale zatím to přiměřeně funguje. Jenom nějak nemůžu přijít na chuť těm zpovykaným děckám.

Michalka98
17.11.2017 3 z 5

Největší předností této knihy je to, že je opravdu výjimečně čtivá. Stránky vám ubíhají samy od sebe takže ani nepostřehnete konec. Příběh rozhodně není špatný, ale největší problém vidím v tom, že jsem se absolutně nedokázala ztotožnit s chováním hlavních hrdinů, ačkoliv jsem v jejich věkové kategorii. No, možná je to jenom tím, že nežiju "v zemi neomezených možností" a tím, že nejsem dcerou miliardáře. Četby nelituju, je to dobrá oddechovka, ale rozhodně nejsem z knihy tak unešená, jako jiní čtenáři. Pokračování si nejspíš přečtu, ale až.......... někdy. Rozhodně nepotřebuju další díl okamžitě. Dávám 3,5 hvězdy.

Lucuschka
16.11.2017 5 z 5

Skvela serie... Dokonalost... Sice trochu pohadka, ale skvele se to cetlo...

Tery702
05.11.2017 5 z 5

Wau, přečteno jedním dechem! A ten konec? Hned čtu další díl. úžasný námět na příběh!!! Doporučuji k přečtení.

AnickaMufinka
30.10.2017 5 z 5

božeee..zhltla jsem jí jedním dechem !!
čtivá s překvapivým koncem..rychle potřebuju další díly:)

Zebra01
29.10.2017 4 z 5

Kniha je docela krátká (což je v jejím případě možná dobře) a čte se rychle. To že jsem ji v knihovně našla mezi knihami pro malé nebo menší děti, mě pobavilo podobně jako kniha sama. Ale nakonec jsem rozhodně nebyla zklamaná.

ElenaM
24.10.2017 2 z 5

Velké zklamání! Vzhledem k vysokému hodnocení jsem čekala něco WOW... ovšem vyklubal se z toho dost laciný příběh, který je až moc přitažený za vlasy. V první polovině knihy se podle mě nedělo vůbec nic. Ella se dostane do paláce snů, kde jsou jen dokonalí Royalové, kteří řídí svět... pořád dokola se tam opakují stejné věci a čtenář pořád čeká, kdy se dostane k tomu "jádru pudla", což se načeká. Neustále je tam naznačováno nějaké tajemství, které se ovšem v tomhle díle nedozvíme. Postavy mi přijdou hrozně ploché, chovají se pořád stejně a dost nepravděpodobně. Nejzajímavější jsou poslední kapitoly, kde se aspoň něco děje. Konec měl být podle autorky překvapivý, podle mě byl dost nedotažený a taky celkem špatně napsaný. Je mi líto, že mě kniha tak zklamala, ale opravdu jsem čekala něco víc. Jestli si přečtu pokračování...? Možná ano, ale rozhodně to nebude moje "čtecí" priorita.

Š.Ala
23.10.2017 4 z 5

Chvilku jsem po této sérii pokukovala, váhala, zda se do ní začíst (protože moc nemusím středoškolské čtení). Ale... nakonec to nebylo tak hrozné.
Líbila se mi Ella, jak silná byla, jak uvažovala a nebyla naivní. Některé akcičky byly podivné (asi se už nedokážu vžít do středoškoláka :-) ). Je pravda, že při čtení mě kolikrát moc nejde spojit věk s chováním postav. A s tím mám právě problém ve většině knížek ze středoškolského prostředí.
No... každopádně mi zvědavost nedá a musím číst dál. :-)

Daenerys
22.10.2017 1 z 5

To jako vážně?
Možná hodnotím zbytečně kriticky, hlavně vzhledem k tomu, že nejsem cílová skupina. Ale to mě vlastně na tom děsí nejvíc: takhle hrozně dospělácky dnes náctiletí přistupují k sexu? Nebo to jen autorka odflákla, jako tak nějak všechno? A za co ta skvělá hodnocení?

romana0733
20.10.2017 5 z 5

Neni to úplně můj žánr, ale tato kniha mě nadchla, pořád mě to nutilo čist dál a dál. Hned jsem si objednala dalši dva díly a jsou super, za týden jsem přečetla celou trilogii, jen škoda, že to nemá pokračováni, přirostlo mi to k srdci. Dobře vykreslené postavy, čtivé a žadná hlucha mista. Super.

Shinstria
20.10.2017 4 z 5

Líbila se mi, byla to oddechovka. Co se mi ale opravdu líbí, je krom příběhu, název knihy - díky kterému jsem čekala něco naprosto jiného. Třeba že hlavní hrdinka bude nějaká povahově slabší fňukna. Místo toho tam vtrhla drsňačka, která ví co je to být na dně. Prostě super.

fidáš
19.10.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

destak
18.10.2017 3 z 5

Oddechové, jednoduché čtení, ale zároveň mě stále zajímali jak se děj bude vyvíjet, takže plánuji přečíst i další díly.