Prokletý princ

Prokletý princ

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344251/proklety-princ-HpK-344251.jpg 4.4348

Royalové (2.)

Broken Prince (2016)

Vydáno:, Baronet

Smiragl
17. listopadu

občas si člověk může dovolit ponořit se do ne příliš hlubokomyslné literatury, ve které je většina věcí jasná hned od začátku a která je plná klišé. Jen to nesmí být moc často, aby si nepokazil vkus :D

Tery702
09. listopadu

Nádherné! Lepší než prví díl. A ten konec? Hned musím číst třetí díl!!!

SeverusSnape
08. listopadu

Skvělé, první díl se mi sice líbil o trochu víc, ale i tak paráda. Čtivé, nápadité.

luciefeix
08. listopadu

čtivé , napínavé a plné překvapení

AnickaMufinka
04. listopadu

dalsi dil..dalsi prekvapeni..co jedno..x prekvapeni..hltam stranku za strankou:)

Zebra01

Tento díl je nejlepší z celé série, a přestože jsou dvojčata Royalovi postavy vedlejší, mám je asi nejradši.

Š.Ala

Moc mě potěšil i Reeduv pohled. Nicméně mě kniha začala bavit až v posledních 30% knihy a závěr mě nutí čist i poslední díl. (nevím zda si nemám říkat bohužel...)
Docela mě zklamal překlad, různé přirovnání, která se snaží přiblížit českému čtenáři bych ještě pochopila, ale souhvězdí Velkého vozu asi v Americe sledovat nemůžu, ne? Teda jestli si to správně ze školy pamatuji.
Asi knihu raději ani nebudu hodnotit.

Ewik

Na pokračování z Reedova pohledu jsem se moc těšila a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Bylo to osvěžující, konečně mužský pohled na věc. Děj je přímo prošpikovaný napětím, jiskřivým vtipem žhavou láskou, pořádně zamotanými vztahy a naprosto nečekaným finále.
Příběhu jsem okamžitě propadla a hltala stránky rychlostí, že během půl dne byl konec. Fakt nechápu, jak se to mohlo stát. Autorka znovu dokázala, že i z klišé umí vykouzlit příběh, který překvapí a také díky neskutečně čtivému stylu uteče jako mrknutím oka. Prostě se nad ním zasníte a necháte se Royaly pomalu ničit.
Hurá na další díl!!

Shinstria

Wuuuut ten konec? Musím číst dál.... :D

fidáš

Super čtení.

V3runecka

Nejlepší díl z celé trilogie rozhodně.

susinka

Parádní!! Jen mi vadí povaha Reeda, bohužel v něm je na můj vkus moc vznětlivý a nasilný a takové povahy osobně nemám ráda. Takže za mě je Ella odvážná, že jde do takového vztahu :-D Ale hezké počtení!

Peace

"Nikdo ti nezaručí, že budeš šťastná, když jsi bohatá."

Tak tohle je opravdu návykovka! Sice příběh chvilkami zabíhá do krajností, ale to je mi jedno - potřebuju další díl!! :o))

IvankaM

Přečteno za pár hodin.
Panebože já to miluju. Je to dost přitažený za vlasy a připomíná mi to trochu tím šílenstvím Gossip Girl, ale to šílentsví je na tom nejlepší!
Okamžitě jdu na další díl.

Jupijow

První díl, ikdyž byl vlastně úplně mimo realitu našeho života, mě nadchl...resp pohltil a nutil mě si okamžitě přečíst pokračovaní. Bohužel se pro mě dostavilo trochu zklamání, jelikož prakticky celá kniha je o pocitech dvou hlavních představitelů...co si myslí, cítí, chtějí...postupem času to už začíná být otravné. Ale ano, jdu na třetí díl...

blonde_elis

Stejně jako první díl to bylo velice svižné a zábavné čtení. Příjemnou změnou pro mě byly části psané z Reedova pohledu, už v prvním díle mě občas lákalo nahlédnout do jeho hlavy. Závěr mě opět dostal, takže se už třesu na trojku :)).

Ditules

Já tak nesnáším cliffhangery... :D

keiko33

Znovu skvele. Precitane behom dna. Aj ked sme sa nic nove nedozvedeli. Mrchy sa ukazali ako este vacsie mrchy, zli chlapci sa polepsili a Ella nakoniec Reedovi odpustila. Co uz bolo trosku moc, to spavanie bratov Royalovcov krizom krazom. Uz len orgie tam chybali, hoci trojka a stvorka tam spomenute boli. A ten koniec ma az tak neprekvapil, celu knihu som mala tusaka, zeby to tak mohlo byt. Tesim sa na pokracovanie.

Lucibuska

Hned po přečtení prvního dilu jsem musela běžet do knihkupectvi a koupit i dil druhy. Přečetla jsem během vecera a mrzi mě, ze neměli i dil třetí, protože hned po víkendu pro nej bezim. Opravdu skvělý! :)

Etule

Po druhém díle jsem sáhla okamžitě, a tím myslím opravdu okamžitě žádný oddech ani nic podobného, co jsem dočetla první díl. Že se mi tahle série skutečně hodně, hodně líbí dokazují dvě věci - okamžitě jsem si objednala třetí díl a je skoro čtvrt na jednu odpoledne a já ještě nespala.
Ano přesně takhle mě pohltili Royalové a jejich příběh. Opět se dovídáme další jejich tajemství, ukazuje se, jak prohnilí dokáží být lidé, co mají až moc peněz (tentokrát nemyslím Royalovce). Autorka si mě získala už svou předchozí sérií, ale musím říct, že Royalové mě asi dostali ještě o něco víc. No uznejte, sakra pět sexy bratrů? Koho by to nedostalo?
Moc se mi líbilo, že tentokrát to bylo i z pohledu Reeda. Bylo to super oživení a mohli jsme mu "kouknout" do hlavy. Dost mě překvapil Callum. V dobrém slova smyslu.
Autorčiny konce mě asi zničí. Co to sakra je??? Doufám, že ten třetí díl přijde, co nejdřív. Připadám si jako feťák, který potřebuje další dávku.
Už v prvním díle jsem si oblíbila Eastona, takže i tady zůstal oblíbencem. :3 Dvojčata taky válí. :D Gideon, přestože má nádherné jméno, si mě zatím nezískal, ale spíš proto, že nemá tolik prostoru, když je na vysoké.
P.S.: Tak by se Vám líbilo, kdyby se dal dohromady Easton s Val? Strašně se mi k sobě hodííí. :) Tak snad má autorka podobné myšlenkové pochody. :3

Perry

Druhý díl mě bavil ještě více než první, což patří mezi velké plus této série. A ty konce?! Ani nemluvím :D Opravdu moc se těším na třetí díl a doufám, že ten skončí o něco méně otevřený :D
*MINI spoiler...
Překvapivě se i druhý díl drží původní "nevinnosti", což oceňuji. Rozhodně se autorce daří nás napínat ;)

erulka

Druhý díl mě opět nezklamal. Řekla bych, že se tam toho dělo méně než v předchozím díle, ale i tak mě děj dokázal naprosto strhnout. Konec byl geniální a už se těším na závěrečný díl.

simika

Jak jsem byla nadšená z prvního dílu, tak druhý nezklamal moje očekávání, že bude horší. Byl a ještě víc, než jsem čekala. Ach jo... Proč si žádná tahle romantická série nedokáže udržet úroveň tak, aby udržela čtenářku v napětí? Opravdu se všechny čtenářky chtějí patlat v tom, kdo co cítí, jak se cítí, proč se tak cítí, kdy se tak začal cítit, atd., místo toho, aby se děj někam zajímavě posouval?
Já se omlouvám, že tu se svým názorem zůstávám trochu sama :-)

anetka.repova

Nutně potřebuji další díl a to hned!

kklepkaa

Tohle bylo poněkud zklamání. Přišlo mi, že třičtvrtě knížky bylo o ničem. A to kouzlo z jedničky někam odešlo s Reedovými koulemi (ty kapitoly z jeho pohledu mu moc nepomohly)... no ale furt bych ráda věděla, jak to dopadne. Potřebuji nutně třetí díl.

BarkaS

Strašná přestrašná blbost, ale skvěle se to čte, má to spád a dokonce překvapí.

Terr_y

druhý díl jsem přečetla ještě rychleji než ten první. Byla jsem plná očekávání a kniha mě nezklamala! No a ten konec ten mě opravdu dostal...teď si budu netrpělivě kousat nehty čekáním na třetí díl :(

Ttammarra

Super pokračování a zase ten konec mě dostal a těším se na pokračování, protože dál číst prostě musíte :)

veronika0382

Co to jako bylo? Ten konec? Ti Royalové nás prostě zničí! Okamžitě potřebuju třetí díl :D Nesnáším čekání :-(

nadenka13

skvělá kniha má to šmrnc a hezky se čte doporučuji