Prokletý princ

Prokletý princ

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344251/proklety-princ-HpK-344251.jpg 4.3473

Royalové (2.)

Broken Prince (2016)

Vydáno:, Baronet

ivedoo

Easton je má nejoblíbější postava :D Vždy měl super komentáře :) Ale musím říct, že 1. díl byl nej, ale tady bylo zase skvělé, že to bylo napsané i ze strany Reeda, což bylo velice zajímavé.

janno69

I druhý díl byl super čtení...

misa9077

Úžasná kniha a úžasná série

Zuzkaasheltie

Tuhle knížku jsem zhltla hned...
Shrnutí: velmi čtivá knížka s akčním dějem,plná lásky a zápletek. V mé poličce má vážené místo♡

sd1992

Wow! První díl byl super, tak jsem si myslela, že tento bude slabší, ale bavil mě ještě mnohem víc!!! Ráno jsem začala číst a teď jsem skončila.. prostě jsem to musela přečíst, protože jsem nemohla přestat.. Je 22:58 a naivně jsem si myslela, že půjdu spát, ale místo toho jdu číst třetí díl.. :D Protože ten konec??!!! To jako vážně??!! :D Kdo četl, pochopí!!! Autorky mají vážně talent na otevřené konce :D Ještě, že to čtu dneska, kdy už jsou všechny díly vydané, protože kdybych měla čekat na vydání, tak by to byla moje SMRT!

LucyBooks

Druhý díl nezklamal. Autorky si opět udržely laťku. Moc Reedovi a Elle fandím. Líbí se mi jak se k sobě rodina začala chovat. Ale ten konec ? Snad horší než u prvního dílu, vyrazil mi dech. Potřebuju třetí díl, jsem zvědavá jak autorky zakončí sérii. Opět platí citát: ,,Tihle Royalové Vás zničí." :-)

Siwan

Celkově hodnotím sérii jako jeden z lepších počinů v rámci žánru. Co stojí za vyzdvihnutí je spád příběhu, čte se to vyloženě samo. Konec jsem trochu tušila, ale i přesto byl napsán výborně. Už se těším, jaké další knihy nebo série se od autorky dočkáme :-)

Charlies

Myslím si, že pro autory, kteří píší série knih, musí být velmi těžké a zároveň velká výzva, udržet si čtenáře a laťku, kterou si nastavili právě prvním dílem série. Já osobně jsem už celkem rozmlsaná a málokdy dočtu všechny další díly takových knižních sérií (ale u nich se většinou mění hlavní postavy, což vlastně není tento případ, zde stále hltáme příběh Elly a Reeda).
Chci tedy říct, že spisovatelky v tomto případě udržely laťku zhruba stejně vysoko, jako byla u Papírové princezny! Pravdou sice je, že Prince jsem četla o nějaký ten den déle, ale stejně to šlo zase ráz na ráz! A na Palác jsem navnaděná perfektně!

essidaven

Včera jsem přečetla první díl, dnes druhý. První mě tolik nenadchl a měla jsem několik výhrad k ději. Ovšem druhý to trochu napravil, i když je stále neuvěřitelně klišoidní a dost předvídatelný. Potěšilo mě, že nešlo jen o to ach miluje mě nebo ne? Zápletka s Brooke měla šťávu, chtěla jsem tý mrše vyrvat vlasy! Co ale musím vytknout jsou málo uvěřitelné poměry na střední škole. Nejsem si jistá, že by takovéhle brutální šikany procházely náctiletým před zraky učitelů, kteří, jak je uvedeno, se těch dětí bojí. To bylo trochu moc. Co mě opravdu potěšilo byl vývoj postavy Cullema, konečně tatínkovi narostly koule! Konečná bomba mě napadla chvíli před vybuchnutím, ale ta úplně závěrečná vybuchla opravdu nečekaně:-) Na třetí díl jsem zvědavá. Nejoblíbenější postavou zůstává Easton, má vtipné hlášky.

Princezna_1

Pecka!! Vždy mě překvapí....

Kaja01

Druhý díl stejná pecka! Hlavně ten konec, který jsem naprosto nečekala..

Selfinka

Wow! Musím říct, že tahle série má grády..Člověk opravdu neví, co čekat, do tý doby než si to přečte..Některé okamžiky se sice předvídat daly..ale jinak je to jedna velká jízda...No a zase ten závěr..autorka si opravdu umí schovat největší bombu na poslední stránku a nechat tak čtenáře trpět nedočkavostí!! :)

klarinka9974
30.12.2017

Druhý díl byl opět čtivý. Procházíte návratem Elli a snažíte se pochopit Reeda. Nakonec to všechno dobře dopadne.... Ale kdo způsobil to neštěstí? A kdo zaklepe u jejich dveří? Tak díky tomu budete třetí díl rychle vyhledávat.

Nikyna8
22.12.2017

Parádní, opět přečteno za pár dní.Napínavý konec, hned musím začít číst třetí díl.
Opravdu hezky napsané knihy,člověk se začte a neví kdy přestat.

markulka
21.12.2017

Musím uznat, že kniha měla rychlý dějový spád a četla se doopravdy velmi dobře. Nevím čím to je, ale první díl mě zaujal o něco více. Nicméně konec mě doslova posadil na zadek, takže se s chutí pouštím do posledního dílu :)

ht.lenicka
20.12.2017

No prostě paráda. Přečteno za dva dny, a kdybych nemusela brzo vstávat, tak bych to zvladla i za den. Líbilo se mi, jak byla kniha psaná střídavě z Reedova a Ellyna pohledu. No a ten závěr... Hned se vrhám na třetí díl.

jana89
19.12.2017

První díl série mne nadchl sice o něco více, ale i tak jsem knihu nemohla odlozit... a ten konec, no autorka umí rozhodně prekvapit :-)

lenka7348
18.12.2017

Opět přečteno během několika málo dní. Jen mi to občas přišlo už trochu přitažené za vlasy. Ale ten konec? No, ten jsem tedy opravdu nečekala...

josska
15.12.2017

Knížka se četla pěkně a ten konec opět překvapivý...

martina5069
13.12.2017

Druhý díl z pohledu Reeda mě do půlky knihy moc nebavil pak se to zas rozjelo jako u prvního dílu super :-) Ella se mi zdála být k Reedovi krutá a trochu hloupá, že si nenechala nic vysvětlit. Neustálé chci tě nechci tě no ale vzhledem k tomu, že jde o druhý díl tak tam autorka musela něco vecpat. Kniha je plná tajemství a intrik, konec knihy mě donutil ji zavřít s otevřenou pusou, to sem jako fakt čuměla. Suma sumárum dáme 3,5 hvězdičky a půlku za obálku :-) Šup na třetí díl :-)

alzbeta4340
10.12.2017

Konec se mi nelíbil, něco hodně podobného jsem četla už ve dvou jiných sériích. Tak šikovné autorky mohly vymyslet něco originálnějšího, svým způsobem složitějšího a neusnadňovat si práci.
Nevím, jestli je kniha vhodná pro dospívající, kterým je oficiálně určená. Svět Royalů je čirá fantazie a musí se tak brát. Nás, ostatní čtenářky, ale může pobavit.

mikika
03.12.2017

Ach jo, slabší než první díl, vlastně se z toho stala málem až telenovela. A ten konec? Hotový Dallas!

lenkaabooks
02.12.2017

To, co se mi líbilo na prvním díle, zde chybí. Pořád je to čtivé, ale už ne tak svěže sarkastické. Přečtu si i třetí díl a pak se vrátím k četbě přiměřené mému věku :-)

barborelka
26.11.2017

Jednička byla mnohem lepší, ale zase ten konec wauw.....

Smiragl
17.11.2017

občas si člověk může dovolit ponořit se do ne příliš hlubokomyslné literatury, ve které je většina věcí jasná hned od začátku a která je plná klišé. Jen to nesmí být moc často, aby si nepokazil vkus :D

Tery702
09.11.2017

Nádherné! Lepší než prví díl. A ten konec? Hned musím číst třetí díl!!!

SeverusSnape
08.11.2017

Skvělé, první díl se mi sice líbil o trochu víc, ale i tak paráda. Čtivé, nápadité.

luciefeix
08.11.2017

čtivé , napínavé a plné překvapení

AnickaMufinka
04.11.2017

dalsi dil..dalsi prekvapeni..co jedno..x prekvapeni..hltam stranku za strankou:)

Zebra01
29.10.2017

Tento díl je nejlepší z celé série, a přestože jsou dvojčata Royalovi postavy vedlejší, mám je asi nejradši.