Zvrhlý král

Zvrhlý král https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495899/bmid_zvrhly-kral-HCf-495899.jpg 4 686 164

Royal Elite série

Mám jednoduchý plán. Dokončit školu Royal Elite a dostat se na vysněnou univerzitu. Stačí ale jediný pohled od krále školy a celý můj plán shoří na popel. Jediný pohled a zadusí mě. Jediný pohled a vynese můj rozsudek smrti. Jeho první slova promění můj život v nenapravitelný chaos. „Zničím tě.“ Všechno na Aidenu Kingovi je černé. Černá mysl. Černé srdce. Černá duše. Měla jsem držet jazyk za zuby a přetrpět čas, který mi ještě zbýval. Nemlčela jsem. Udělala jsem neodvolatelnou chybu, provokovala jsem krále na jeho trůně. Ďábla v jeho pekle. A nyní za to zaplatím. Je nebezpečné, když vás Aiden King nenávidí. Ale když po vás touží, je to smrtelné. Zvrhlý král je romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé. V Aidenovi žádného hrdinu NENAJDETE. Pokud však toužíte po padouchovi, tak s chutí do toho a vítejte ve světě zvrhlého krále. Tato kniha je součástí trilogie, nejedná se o samostatný román.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Deviant King , 2019

majavcelicka
01.01.2024 5 z 5

Super. Konečně zajímavá kniha po delší době.

Misshell1
23.12.2023 5 z 5

Konečně jsem se k ní dostala. Jak jsem ji mohla tak dlouho odkládat. Tohle je naprosto luxusní kniha...psaná úplně skvěle. Žádné barvite vyprávění jak zelený je strom. Příběh pádí, sem tam se člověk usmeje a autorka to okoření sexuálními scénami. Ještě že mám po ruce 2.dil.

Terka18
19.12.2023 1 z 5

Podle anotace jsem čekala něco jiného. Ne psychickou a sexuální šikanu hned od prvních stránek. Tohle opravdu není pro slabé čtenářky. Bohužel se to děje i jinde než jen na stránkách knihy. Příběh se mi nelíbil a měla jsem husí kůži a to mívám u thrillerů ne u romantiky.

mimi55
18.12.2023 2 z 5

Psychické násilí, nátlak, manipulace, šikana, upřímně netuším, co se vám na tom mohlo líbit. Hlavní hrdina to opravdu nemá v hlavě v pořádku. Je normální, že nikomu nepřijde divné, co Aiden Else provádí na veřejnosti a ve škole? Jestli tohle jsou erotické touhy autorky, asi má hodně nudný život.

martineknatasa
15.12.2023 4 z 5

Hezké, stojí za přečtení. Těším se na další díly.

adida
07.12.2023 5 z 5

Pecka. Jsem zvědavá na pokračování

Salvatoreanne
03.12.2023 5 z 5

Hele mne se to dost líbilo , nepotřebují sexuálně zaměřené knihy ale tady to sedlo

Janulkaxxx
20.11.2023 4 z 5

Jsem trochu rozpolcená, kniha mě nadchla dějem a moc dobře se čte. Na druhou stranu bych klidně vynechala pár sexuálních scén a myšlenkových pochodů.
Doporučuji číst až budete mít v ruce i druhý díl.

katallinka
16.11.2023 3 z 5

Kniha se skvěle četla, ale ten začátek byl hrozný. Nesnáším zbytečné násilí v knihách. Konec zůstal dost otevřený, v podstatě utnutý v půlce kapitoly, takže se do 2.dílu určitě brzo pustím, protože jsem zvědavá, jak to bude dál. Celkově hodnotím jako průměr 3,5*

jana1874
12.11.2023 5 z 5

,,Buď moje a staň se mojí královnou." Odmlčí se a přejede mi jazykem po dolním rtu. ,,Vzdoruj a zůstaneš pěšákem. "

Na začátku jsem měla při čtení trochu problém, knihy tohohle typu moc nečtu, tak mi chvíli trvalo si zvyknout na drsnější chování hlavního hrdiny Ale chtěla si ji přečíst, když o ní každý mluvil. A jakmile se to rozjelo?

To byla naprostá bomba, nemám slov, jsem ze Zvrhlého krále úplně mimo. Chytlo mě to, měla jsem chuť pořád číst a zjistit, jak se to bude vyvíjet dál. Jaké budou odpovědi na mé otázky, z nichž mi v hlavě nejvíc vyskakovaly - Proč si vybral právě ji? Netají před Elsou její rodiče něco? - zda se u toho potvrdí mé domněnky nebo budou úplně jiné.

A ten konec? To snad ne. Nutně potřebuji pokračování

Majuš333
09.11.2023 5 z 5

'Říká se, že stačí málo, aby se váš život převrátil vzhůru nohama. Okamžik. Vteřina. A je po všem...'

'Člověk si nemůže zahrávat s ďáblem v jeho pekle a přitom se modlit, aby nezačal hořet.'

Musela som si dať repete, aby som si mohla vychutnať pokračovanie a aj 'Královský duet' :)

'Nemá dívky přitahovat bílý rytíř? Krásný princ? Proč ksakru tíhnu k tomuhle padouchovi?'

'Není lež lepší než pravda? Přece jen, pravda nejdřív ničí, teprve poté osvobozuje.'

monika0181
07.11.2023 5 z 5

Jsem rozpačitá, nerozhodná?? Hlavně šokovaná. To asi vystihuje naprosto nejvíc. První díl této série pro mě byl takový šok, že jsem knihu pro míru násilí jak fyzického nebo psychického musela odložit a uklidnit se a po čase se znovu začíst. Přestože mě kniha vtáhla hned od počátku, tak to bylo na mě moc silné. Osobně bych neřekla, že je to pro mladé čtenáře, jak je psáno na přebalu knihy. Za mě rozhodně pro vyspělé čtenáře a asi i dospělé. Kniha je nejen erotika, za mě nádech trileru. Emoce z knihy přímo srší. Autorka se s tím rozhodně nepáře. Za mě opravdu první díl, těžký šok. Je to hodně náročné čtení. Hodně k zamyšlení o všech možných psychických poruchách, které se celou sérií prolínají. Nejen u Aidena a Elsy. Konec byl opět šokem, stejně jako celá kniha. Osobně doporučuji, kdo má silný žaludek, série rozhodně stojí za přečtení. Nechci spoilerovat, mám už vše dočteno. Za mě knihy budou mít jisté místo v knihovně. Jediné co mi úplně nesedí, zasazení na konec střední školy, osobně bych to viděla spíš na vysokou. Ale to je drobnost, se kterou se prala nejméně.

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Rina Kent - Zvrhlý král (1.cast série Royal Elite)

Všechno na Aidenu Kingovi je černé. Černa mysl. Černé srdce. Černá duše. Měla jeden držet jazyk za zuby a přetrpět čas, ktrerí mi ještě zbíval. Nemlčela idem. Udělala idem neodolateľnou chybu, provokovala jsem krále na jeho trůne.
Ďábla v jeho pekle. A nyní za to zaplatím. -
V Aidenovi hrdinu NENAJDETE. Pokud však toužíte po padouchovi, tak s chutí do toho.

------

Fu, že toto čo bolo?
Musím uznať, že autorka vie safra dobre vtiahnuť do deja a úplne chápem všetky recenzie zo slovami " buď budeš knihu milovať alebo nenávidieť"

Ja sa pridávam k tým, ktorých táto kniha uchvátila od začiatku až po koniec.

Neustále som bola v strehu čo Aiden urobí a ako to urobí a čo bude musieť Elsa urobiť aby to on neurobil.

A veľmi som zvedavá, čo sa odohrá v druhej časti pretože ten temný príbeh čo sa odohráva v pozadí knihy a nakonci vyvrcholí do slov ČO TO MA ZNAMENAŤ bude stáť za to!

Pikantnosti bolo v tejto knihe vrchovato a teda aj keď mi vcelku vadil "drsný štýl písania" tak nejak mi to do tej temnej knihy jednoducho pasuje!

Knihu určite odporúčam tak pre 18+ , možno aj 25+

A posúvam ju do štafety nech sa môžu pohoršiť aj ostatné dievčatá a pridať sa do týmu ÁNO alebo NIE

tynaaa770
05.11.2023 4 z 5

Asi do půlky knížky jsem nevěděla, jestli se mi kniha líbí nebo ne. To, jak se k Else a Kim chovali lidi ve škole (hlavně mužští členové Elites).. bylo mi z toho smutno a nepříjemně...pak se to změnilo, protože si Aiden Elsu přivlastnil - neměla na výběr. Ale stejně jsem je nezačala mít raději, každopádně mě to začalo bavit zase víc. Jakmile začala být trochu naznačováná minulost a Elsiny noční můry, příběh začal být zajímavý a napínavý. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat a jaká překvapení čekají v dalších dílech

Ála1968
02.11.2023 5 z 5

Tohle bylo úžasný. Nemám ráda násilí jakékoliv,ale tohle bylo vážně kruté, mrazivé,ale i nádherně romantický.Nejsme každý stejný, každému se líbí něco jiného a pro mě tohle bylo uhrančive nádherné . Aiden sice vypadal jako psychopat, přesto ho zbožňuju

Marfuška89
27.10.2023 3 z 5

Já vám nevím... Tato kniha ve mě vyvolala smíšené pocity... Četlo se to dobře, krátké kapitoly, příběh svým způsobem zajímavý, ale.... Štvali mě snad všechny postavy, tak moc, že jsem měla nutkání tu knihu nedočíst. Určitě si přečtu i další díly, ale ne teď.

Knihomolka_176
05.10.2023 4 z 5

Od téhle knížky jsem očekávala jen jednoduchý erotický román, co spíš než román bude připomínat dialogy z porna.
Nemohla jsem se víc splést.
Tohle byl naprosto skvělý příběh. Zamilovala jsem si každou postavu, protože každá měla něco do sebe.
Nejvíc ale samozřejmě Aidena, který se sice místy choval naprosto šíleně a na pěst, ale pro Elsu by zničil celý svět. Žárlil na ni, všem dával jasně najevo, že patří jemu. Zároveň k ní byl ale místy hodný, zbavil jí strachu z neznáma. Probudil v ní to, co netušila, že v ní je.
Jenže Elsa má kolem něj pořad spoustu nezodpovězených otázek, jako proč jí hned první den oznámil, že ji zničí? Co před ní tají? A proč si nedokáže vzpomenout na deset let ze svého života?
Po tom konci se okamžitě vrhám na další díl

PS: Kdyby se příběh odehrával na vysoké a ne na střední a hlavním hrdinům by nebylo 18, ale aspoň 20, hodnotila bych o trošku líp.

LuckaK.088
21.09.2023 4 z 5

Dočteno se smíšenými pocity. Tohle bylo opravdu docela zvrhlé čtení, a jak anotace upozorňuje, v Aidenovi těžko hledáte hrdinu. Knížka je ale velmi čtivá. Maličko mi připomněla Amo Jones, kdy si člověk při čtení říká - „To jako vážně?“, ale přitom nemůže přestat číst. Chcete přijít na kloub tomu, proč se hlavní postavy chovají, jak se chovají a rozkrýt jejich minulost. Závěr pak přinutí litovat, pokud u sebe nemáte druhý díl. No já ho mám a už jsem se samozřejmě pustila do pokračování :-)

annora_cte
15.09.2023 4 z 5

"Buď moje a staň se mojí královnou." Odmlčí se a přejede mi jazykem po dolním rtu. "Vzdoruj a zůstaneš pěšákem."

Nejsem čtenář, který by soudil knihu podle obalu, ale tady jsem opravdu váhala, jestli to nebude další erotické klišé na základě postav z coveru. Nemám ráda takové obálky, opravdu ne. Možná proto se na knihu prášilo skoro rok než jsem ji vzala do ruky.
Vše, o čem autorka v knize píše, je tak zvrhlé a nesprávné a vlastně dost šílené - hlavní hrdinka Elsa sebou nechá extrémně manipulovat a Aiden nerespektuje její nesouhlas a dělá všechno tak, jak chce on, aniž by jí dovolil jakkoli se vzpírat jeho nátlaku.
Ale tahle kniha zkrátka není jemná a sladká a takové věci k temné romanci patří. Aiden byl vykreslený tak dobře, že jsem hořela nedočkavostí, až se opět ukáže na scéně i s tím svým psychopatickým, obsesivním chováním. Líbil se mi. Jeho charakter byl skvěle vymyšlený.
S každou další kapitolou přicházelo stále víc otázek. Autorka čtenáře dokáže udržet v napětí pěkně dlouho. Nemohla jsem se odtrhnout. Potřebovala jsem víc a potřebovala jsem znát pravdu. Řešilo se spoustu věcí, což mě mile potěšilo. Příběh byl převážně zaměřený na vztah hlavních postav, ale záležitosti z minulosti, vedlejší postavy, záhady, tajemství a lži dostaly spoustu prostoru.
Knihu jsem přečetla za dva večery a hned jsem se natahovala pro druhý díl, který na mě taky čekal v knihovničce skoro rok (díky bohu za to).
Na závěr: Pokud vám vadí manipulativní, dominantní sexy muži, kteří musí mít vše pod kontrolou a kteří nesnesou, když se kolem jejich dívky motá jiný muž, tahle kniha není pro vás. Pokud ale přesně takového fiktivního muže hledáte, Aiden King je pro vás ten pravý.

Simouš
12.09.2023 1 z 5

Do čtení této knížky jsem se pustila, protože mi byla doporučená. Očekávala jsem erotický román, takže moje hodnocení opravdu není projevem pohoršení. Celou dobu jsem ale vlastně nedokázala pochopit, co by koho mohlo na tomto příběhu zaujmout. Šikana? Vyhrožování? Manipulace? Sexuální násilí? Jeho bagatelizace? Je sexuální násilí v pohodě, když si hrdinka v průběhu uvědomí, že sice byla vystrašená, ale její podbřišek jí říká, že by chtěla víc? Kontroverznost knížky rozhodně nespočívá v popisech sexuálních scén (navzdory některým komentářům tady si myslím, že sex byl víceméně vanilkový, žádné BDSM praktiky se tam nevyskytují, vrcholem je, když ji hlavní hrdina chytí pod krkem). Co je rozčilující, je psychické násilí, nátlak, manipulace a jejich hodnocení ze strany hrdinky. A jako vrchol všeho se z příběhu v závěru stává mexická telenovela, aby bylo o čem psát v dalším díle.

sex šikana střední škola

Rina Kent