Zvrhlý král

Zvrhlý král https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495899/bmid_zvrhly-kral-HCf-495899.jpg 4 686 164

Royal Elite série

Mám jednoduchý plán. Dokončit školu Royal Elite a dostat se na vysněnou univerzitu. Stačí ale jediný pohled od krále školy a celý můj plán shoří na popel. Jediný pohled a zadusí mě. Jediný pohled a vynese můj rozsudek smrti. Jeho první slova promění můj život v nenapravitelný chaos. „Zničím tě.“ Všechno na Aidenu Kingovi je černé. Černá mysl. Černé srdce. Černá duše. Měla jsem držet jazyk za zuby a přetrpět čas, který mi ještě zbýval. Nemlčela jsem. Udělala jsem neodvolatelnou chybu, provokovala jsem krále na jeho trůně. Ďábla v jeho pekle. A nyní za to zaplatím. Je nebezpečné, když vás Aiden King nenávidí. Ale když po vás touží, je to smrtelné. Zvrhlý král je romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé. V Aidenovi žádného hrdinu NENAJDETE. Pokud však toužíte po padouchovi, tak s chutí do toho a vítejte ve světě zvrhlého krále. Tato kniha je součástí trilogie, nejedná se o samostatný román.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Deviant King , 2019

knizni.taurus
24.09.2022 5 z 5

Elitní škola a hate to love romance. Člověk by si řekl, že tohle už jsme mohli číst u Mony Kasten a její série Maxton Hall. Tohle je ovšem mnohem zvrhlejší verze.

Tahle kniha je návyková. Přečetla jsem ji během dvou dnů a nemohla to odložit. ALE! Je dobře, že je v této knize upozornění, že tento příběh není pro choulostivé povahy.

Temnota. Nebezpečí. Démoni. Padouch. Ačkoliv jsem od této knihy neočekávala nic, tak si mě získala. Líbila se mi ta temnota toho příběhu. Není to obyčejný příběh s mírnou hate to love romancí, Aiden vám asi bude připadat jako psychopat a sociopat a Elsa jako dívka, která ztratila zdravý rozum. Tohle mě na tom ale bavilo. :D To jak si hráli s tou temnotou v nich, jak s ní pracovali a jak to (ne)dokázali přijmout.

Je to moje premiéra co se tyče temných romantických příběhů a zdá se, že jsem našla to, co mě baví. Pro mě to bylo jako středoškolský příběh Jokera a Harley (s nadsázkou) a zamilovala si to. Věci, které tady budete číst, i ve mě vyvolávali občas nepříjemné a “tísnivé” pocity.

Hodně mě bavil styl psaní. Není to jen suchý příběh. Skvěle tam fungovalo pracování s myšlenkami hlavní hrdinky. Za mě je to fakt výborně zpracována #darkbullyromance. Takže jedno doporučení ode mě (ale pouze v případě, že tu temnotu toho příběhu zvládnete, myslím si, že to není kniha úplně pro všechny).

Knihu jsem četla jako recenzní výtisk od Knihy Dobrovský :)

terryaknihy
21.09.2022 4 z 5

Postava Elsy byla tvrdohlavá, chytrá a bojující se svými démony. Aiden byl pro změnu velmi temperamentní, sexy pokérovaný fotbalový týpek, který neznal NE jako odpověď. Je to opravdu příběh plný šikany, znásilnění, lží a spousty tajemství. Přesto ale musím přiznat, že to nebylo až moc “dark”, bylo to na určité hranici snesitelnosti a možná trochu i uvěřitelnosti. Prostředí střední školy, stejně jako partička fotbalistů se mi líbila. Nejlepší vedlejší postavy bych asi vypíchla Kim a Ronana :D.
Navzdory nálepce takového temného žánru přiznávám, že se mi vznikající pouto mezi hlavními postavami velmi líbilo. Bylo to sexy a bylo to hravé. Co mě překvapilo byl skvělý konec, který tomu zvýšil laťku, jelikož asi v půlce začal příběh trochu klopýtat.
Do dalších dílů se určitě pustím, jelikož mě zajímá rozuzlení několika tajemství, které byly pouze nastíněny. Všechny postavy skrývají spousty neznáma a já se těším na jejich odkrytí. Dle GR jsou první tři díly o těchto postavách a následující čtyři knihy jsou o vedlejších postavách :) . Nultý díl byl o Levim a Astrid, tak uvidíme, zda se ho dočkáme i v překladu.

Literarytwins
21.09.2022 5 z 5

Panečku, tak tohle byla opravdu čtenářská jízda! V případně romancí ze středoškolského prostředí si vždy říkám, že musí jít o takové to oddechové vanilkové sladké počteníčko na relax. Víc jsem se asi nikdy nemýlila! :) Tato bully high school romance byla naprostá pecka a za mě má tato série i autorka na našem trhu neskutečný potenciál. Tahle kniha byla drsná, dráždivá, poutavá a kdybych jí nečetla zrovna v porodnici, tak věřím, že bych jí přečetla na jeden zátah. Elsa a Aiden vás vtáhnou do děje takovým stylem, jako by vás čapli za triko a násilím vtáhli přímo do samotných stran a písmenek. Žádný vanilkový start, žádná postupná příprava na to, co má přijít. Hned hezky zostra . V reálu by Aiden byl asi hospitalizovaný na nějaké psychiatrické klinice, v knize však jak to známe to bylo tak hrozně špatné a svým způsobem děsivé, až to bylo zároveň i geniální, podmanivé a skvělé. Věřím, že zejména ženy, které si knihu přečtou mi dají za pravdu, že to sice bylo místy za hranou, ale přesto žhavé jako málokterá kniha. Samotná postava Elsy mě nenudila a řekla bych, že k němu skvěle pasovala. Místy mi to trochu připomínalo v hodně drsnější verzi sérii "Zachraň" od Mony Kasten, ale opravdu jen některými rysy. Navíc ten závěr mě dostal do kolen i když jsem v průběhu příběhu něco podobného na závěr čekala. Měla jsem své typy, ale přesto když to nakonec přišlo, nebyla jsem na to připravená a už teď musím mít další díl a nemůžu se dočkat, až u nás vyjde. Za mě Rina Kent rozhodně zaujala a bude se líbit. Suma sumárum - knihu si rozhodně musíte přečíst! Navíc ta obálka? TOP! Místy trošku spíš thriller s romantickými prvky, ale za romanci bych to vyloženě neoznačovala.

Domieeele
21.09.2022 5 z 5

Je to v prvé řadě erotický román a v knize jsou dvě dopodrobna napsané sexuální zvrhlosti a pár jen na okraj, tudíž to přímo za eroťárnu nepovažuji. První se odehrává až na 150 straně. Za to má kniha absolutně skvělý příběh s thrillerovým napětím.
Autorka nás hned na začátku varuje, že její temné příběhy mohou být zneklidňující a nepříjemné, obsahuje kontroverzní situace, které někomu mohou připadat urážlivé a hlavní postava, Aiden, je prostě padouch. Nic pro choulostivé publikum. Rozhodně zde nenajde typické klišé alá zlý mocný chlap, který je v jádru vlastně hodný. To opravdu ne.
Párkrát jsem si dělala starosti o autorčino zdraví, jelikož u hlavní dívčí postavy, Elsy, má taky velmi temné vražedné myšlenky. Ovšem jak se blížíte ke konci, dojde vám, že všechno je jinak než se zdá a i ona není svatá. Je to zkrátka strhující a napínavý!

Přestože vím, že nebude trvat dlouho než vyjde druhý díl, už teď se nemohu dočkat!

Knihu hodnotím ⭐4,5/5. Půlka hvězdičky šla pryč za jednu velmi nechutnou scénu, kde se mi opravdu natáhlo. :D Kniha tak však dostává svému názvu.

sex šikana střední škola

Rina Kent