Rod země a krve

Rod země a krve https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491433/bmid_rod-zeme-a-krve-rAe-491433.jpg 5 1536 362

Začátek temné fantasy trilogie od autorky bestsellerové série Skleněný trůn Bryce měla perfektní život, skvělou práci a na programu jeden legendární večírek za druhým, jenže pak démon zavraždil její přátele a ona zůstala sama a zlomená. Když údajný zabiják skončí za mřížemi, ale zločiny pokračují, Bryce se pustí do vyšetřování. A hodlá se pomstít. Spolu s Huntem, padlým andělem obdařeným brutální silou, sestoupí do podsvětí města, které rozežírá temnota. Dokážou se zlu postavit dřív, než pohltí vše, na čem jim kdy záleželo?... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , CooBoo

House of Earth and Blood , 2020

barbb8k
08.10.2020 5 z 5

Wow.
Hned na začátku vám chci napsat, že to tu bude samé vychvalování, takže pokud ještě přemýšlíte nad tím, jestli si knihu přečtěte, tak jednoznačně ANO. + Jestli vás nenalákám já, ani ta obálka, tak už vážně nevím.

Takhle kniha mě chytla už na začátku a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. (Tuhle bichli jsem měla přečtenou během tří dnů.)
Hned v prvních kapitolách bylo vidět, jak úžasně autorce sedl tento "jiný" žánr... Nebo jako ne, jiný žánr, ale byly tu i prvky "detektivky", což Sarah sedlo úžasně.

K ději nemám co vytknout. Na začátku nebylo žádné dlouhé protahování. Už po dvacáté straně se toho začalo dít strašně moc.

Jak už jsem zjistila v jiných knihách od této autorky, romantickou linku dokáže Sarah vymyslet a popsat dokonale.
Obě postavy k sobě neskutečně ladily svým charakterem a "smyslem pro humor".

Konec...
V žádném případě jsem nečekala takovouto akci na konci.
Myslela jsem si, že si to důležité autorka nechá do dalších dílů, ale naštěstí všechno co jsme potřebovali a chtěli vědět dala ještě do této knihy.

Vůbec jsem nečekala, že by mě Sarah mohla ještě něčím překvapit, protože obě dvě její dřív vydané série naprosto zbožňuji a znám je pomalu zpaměti. Ale toto je opravdu masakr!

DreamerX9
07.10.2020 4 z 5

Myslím , že tohle už prostě chybělo! Fantasy, která chytne a nepustí. Autorka opět nezklamala ale dle mého názoru nic nepřekoná Dvory. Jako rozjezd do série úplně ideální a myslím, že tohle bude ještě jízda! :))