Zloba

Zloba
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280204/bmid_zloba-KVg-280204.jpg 5 2429 2429

Robert Hunter série

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

An Evil Mind , 2014

darbujan8924
03.09.2021 5 z 5

Vážený pane, Cartere... smekám před Vámi. Touto knihou jste mě rozsekal na....
Děj vychází ze skutečných faktů a případů a musím říct, že napsané je to exkluzivně.
Konečně vrah nevraždí ze msty, ale.....
Musím říct, že vyslýchat takové prase, to musí být člověk psychicky hodně, ale hodně silný, kór když se pak dozví....
Každopádně, kdo má rád psychothrillery, tak u této knížky nudou neusne.

kalache
02.09.2021 5 z 5

... po přečtení této knihy budu otvírat zmrzlinové vaničky s určitým respektem ...

Bax9
01.09.2021 5 z 5

Jedu celou sérii s Robertem postupně a musím říct, že tahle kniha byla zatím asi nejlepší. O brutalitě a děsivosti se u Cartera není třeba zmiňovat, to je prostě dané tím, že je to Carter. :-) Ale tentokrát zvolil jiný formát - brzy odhalený pachatel, jeho rozhovory s Robertem, sonda do Robertovy minulosti, jeho myšlenek, vzpomínek, jeho motivace případ dotáhnout, spojení s dočasně novou parťačkou, plíživá hrůza a napětí, psychologický souboj dvou silných protivníků, vlastní Robertův boj, prostě byla jsem nadšená a četla jsem jedním dechem.
PS: Garciovi jsem přála dovolenou, ale kapitánka a její "Kur... Roberte, co je to za magora?!" mi trochu chyběla. :-)))

monishek
31.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Čtu již 6.dil a rikam si, ze se tam musi uz neco opakovat, ze me nemuze Carter prekvapit a pak bum! V tomto díle zname vraha, Carlos chybi, tolik vražd (samozrejme brutálně provedených) .. Mela jsem i slzy na krajicku, kdyz jsem cetla o mamince. Především me zasáhly tyto dve vety - Nechci, aby si te vzal, mami. Budu sedet u dveri, a kdyby prisel, poslu ho pryc … Dalsi prekvapeni byla Jessica. Bylo mi Roberta taak lito. Carter je opravdu umělec. Takove násilí, brutalita a zaroveň tak citlivé emoce. Tento díl jsem si moc uzila!

orangerose
28.08.2021 5 z 5

Další díl ze série Roberta Huntera, pěkně akční od začátku do konce, knížka mně bavila, těším se na další díl této úžasné krimi série Roberta Huntera :)

Krizovakri
27.08.2021 2 z 5

Za mě velké zklamání. Předchozí knihy od tohoto autora se mi moc líbily a na základě hodnocení jsem se těšila i na tuhle. Koncept knihy mi ale vůbec nesedl. Od začátku víte, kdo je vrah, takže část napětí zmizí a objeví se až na konci. Celý příběh mi přišel jako pouhé popisování sadistických vražd. U severské detektivky jsem nečekala smrt ve spánku, ale popisování 20 vražd, z nichž každá byla jiným způsobem brutální, to bylo moc už i na mě. Jakmile jsem se prokousala ke konci, a že jsem se musela nutit večer knihu otevřít, čekalo na mě aspoň trochu napětí a trocha toho překvapení. Nicméně netrvalo dlouho a byl konec knihy. Celkově mi některé pasáže přišly nereálné a přeh

Angell328
19.08.2021 5 z 5

Absolutní špička jako každý jiný díl. Jen mě dost děsí že takovéto zrůdy by mohli skutečně chodit po světě Nemá někdo informace jak se jmenoval skutečný sériový vrah na základě kterého Carter čerpal pro tento díl? Bylo to napsané na knize. Velice by mě to zajímalo a upřímně, umírám zvědavostí
Díky

galinek
17.08.2021 5 z 5

Skvělá kniha, moje první od autora,....musela jsem si četbu plánovat tak, abych alespoň na chvilku vstala a cos udělala,....nedá se od ní odejít:-).... Určitě si ještě nějakou ze série přečtu.

Kočičáci
11.08.2021 5 z 5

Přidávám se k zástupu nadšenců! I mně se tento díl líbil nejvíc. Dokonalé, propracované, napínavé, drsné, úchylné... no prostě mazec. Na začátku mi bylo líto, že tentokrát nebude Garcia, tak mi to autor vynahradil tím, že konečně pustil něco z Hunterovy minulosti... ACH!!!

Vendula39
07.08.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Děj byl pojat zajímavým originálním způsobem. Nejvíce mě zaujalo, že se vrah svěřoval se svou taktikou. To se jen tak nevidí, většinou na všechno policie přijde sama, tady hrála však klíčovou roli nápověda ze strany vězněného. Pěkně podána byla i minulost onoho Roberta Huntera, mnoho se tím v jeho kariéře vysvětluje. Nejvíce zarážející ovšem zůstává mimika a chování obžalovaného, ten klam, na kterém má život postaven.

VeFab
01.08.2021 5 z 5

Děsivé a neodložitelné.

Janniska
30.07.2021 5 z 5

Skvělé čtení ! Pravda , měla jsem zlé sny , děj knihy se mi promítal do spánku ,tak dobře se mi to četlo.Strhující, velmi čtivé.Za mě zase super zážitek , těšim se na další knihu, jen si musim dát pauzu , abych klidně spala.

Lída27
29.07.2021 5 z 5

Opět další skvělé dílo od Chrise Cartera,ten nikdy nezklame,prostě je nejlepší.

Kytka08
12.07.2021 5 z 5

Tato kniha mě naprosto pohltila, přečteno téměř jedním dechem.

janelka2
30.05.2021 5 z 5

Jako zatím vždy skvělá kniha. Některé série postupem dalších dílů upadají. Tady se to neděje autor si drží stále stejnou kvalitu. A detaktiva Huntera prostě žeru :-)

martineknatasa
30.05.2021 5 z 5

Paráda, také se mi tento díl líbil nejvíc. Jdu číst další - moc se těším.

Lenda777
28.05.2021 5 z 5

Podle mě nejlepší díl, hrozně mě to bavilo. Změna prostředí tomu jenom prospěla a nemůžu se dočkat dalšího dílu s Lucienem.

Johny_H.
23.05.2021 5 z 5

Tak je to trochu jiná kniha. Z mého pohledu se tato kniha do této série moc nehodí. Nic méně i tak hodnotím plným počtem hvězd. Jinak asi druhá nejslabší ze série.

Warty
22.05.2021 5 z 5

Je to trochu jiná carterovka, ale opět skvělá. Děj nemá tak zběsilé tempo jak ty předchozí, je to více založené na konverzacích mezi postavami, ale pořád je to Carter, takže brutalita a napětí nechybí.

Kolyxxx
16.05.2021 5 z 5

Celkem brutální, ale četl jsem to celou noc