Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2908 2908

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

orangerose
10.08.2021 5 z 5

Pěkně akcni, husí kůže jak popisovány vrazdy, dokonalost :)

darbujan8924
07.08.2021 5 z 5

Počteníčko bylo super. Sice o něco slabší ,než jednička ( můj názor) ,ale četlo se to samo. Carter je skoro jako King...vše do detailu popisuje a někdy se to trošičku táhne. A jinak klasika " American cop " chlast, kofein ,nedostatek spánku, hrozná životospráva = nesmrtelný Hunter . Ale jinak za mě plná palba hvězdiček , Carter nezklamal a jde se na třetí knihu...Bob a Garcia to určo zase pěkně rozjedou :)

NikolOt
06.08.2021 4 z 5

Všimli jste si, že v každém díle se někde v první polovině s vrahem setká tváří v tvář? Nicméně až do poslední chvíle netuším, kdo je vrahem. Máte to taky tak???

monishek
04.08.2021 5 z 5

Co to bylo?! Hned ten zacatek - Winston a dal jako proste WTF. A u te kapitánky se mi take na chvili zastavil dech, jako nee, proc i ona. Cely pribeh skvele napinavy a nechapu, jak tohle nekdo muze vymyslet. Na ty veci (MAS TO V SOBE) prisel jak? Asi nikdy nepochopim, jak tohle muze spisovatele napadnout (opet … co to ku*va melo znamenat?). Kazdopadne se to cte fakt dobre a ja diky Carterovi HODNE CTU (hi,hi)

heavy66
01.08.2021 5 z 5

Se srdcem na obálce jde o romantický příběh, ve kterém Robert zjistí, co je opravdová láska, a zkušenost to bude k nezaplacení! Zatím v každé carterovce nacházím inspiraci klasickým hororem. Tentokrát jsou to motivy z Mlčení jehňátek, a také starý vtip o zlaté rybce a chlapečkovi, který si přeje domácího mazlíčka. Nevím, jestli chce autor v dalších dílech ještě přitvrdit, ale podle věty „Takovou pekelnou díru by nevymyslel ani Stephen King“, soudím, že sebevědomí mu rozhodně nechybí!

mirinda973
25.07.2021 4 z 5

Opět napínavé, brutální, šokující. Jen tentokrát o hvězdu míň. Ne že by byl příběh horší než předchozí,ale tak nějak už jako čtenář vím,kam to bude směřovat a to mi trošku začíná vadit. Každopádně opět skvělá zápletka, čtivé ani chvilku nuda

postrach
09.07.2021 4 z 5

Trochu natahovani,zaverecny souboj prehnany.Ale dobry a morbidni pribeh a vrah Andrew se autorovi,zase povedli.

Kopretinka784
08.07.2021 5 z 5

Jedná se o moji první knihu tohoto autora. Vždy mě udiví, jaké zvrácenosti autoři čtenářovi předloží. Jak mu budou brnkat na nervy. Kdepak "pouhé " zatřelení nebo bodnutí nožem. Otrava ? To už nefrčí. Jakoby se v dnešní době předháněli, čí pachatel bude zvrácenější. A ne, že bych po přečtení anotace knihu odložila. Pustila jsem se do čtení. A neudělala jsem chybu. Po určité době jsem měla podezření, kdo je pachatel a můj typ vyšel. Přesto po přečtení určitých částí ( " Pod postel ses nedívala.") jsem měla problém jít se v noci do kuchyně napít. Shodou okolností při četbě této detektivky po bouřce v noci přestala jít elektřina a to byly zážitky. Přesto určitě po další knize tohoto autora v knihovně sáhnu.

whiolet
02.07.2021 5 z 5

Mám ráda styl psaní Chrise Cartera a rozhodně miluji hlavní dvojici vyšetřovatelů.
Opět super čtení.
Vraha jsem odhalit nedokázala, o to víc se mi ten propletenec líbil.
Rozhodně se brzy pustím i do dalšího dílu.

knihomolkadorfa
26.06.2021 5 z 5

Perfektní čtení.

girdi
21.06.2021 5 z 5

Za mě už nepřekvapivě za pět hvězd. Zvláště ten začátek mně teda vzal dech. Byla to zase zběsilá jízda. Pecka!

Mousí
21.06.2021 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a jsem mile překvapena. Kniha má děj, je napínává a čtenář se nemůže od knihy odtrhnout. Trošičku mi vadí, že když zjistí nějakou novou informaci, musí si čtenář na ni počkat o pár stránek dál, ale aspoň to zvyšuje napětí a chtít nepřestávat číst. Vřele doporučuji.

Avila
18.06.2021 5 z 5

I když jsem knihu četla déle než je běžné, tak jen z důvodu že jsem měla málo času.
Ale to každopádně nemění nic na tom že je kniha čtivá, napínavá a se skvěle vymyšlenou zápletkou.
Carter nezklamal a nechápu kam na ty nápady chodí a co se mu odehrává v hlavě když příběh píše....... už se těším na další díl.....

VerczaV
14.06.2021 2 z 5

Nedotčeno, je to všechno na stejný brdo.

dlabikk
05.06.2021 5 z 5

Moje první kniha od Cartera a nezůstane u jedné. Skvělá práce, skvěle napsané, napínavé. Nemám ráda krátké kapitoly, ale vždy poslední věta kapitoly vás nutí číst dál a dál. Nechápu jak může někdo vymyslet takové pachatelovy metody, originální. Z mne hodně dobrá jízda.

Bax9
01.06.2021 5 z 5

Tak třetí Carter v řadě, zase audiokniha (Jakub Saic je super), poslechnuto v autě (těšila jsem se na dopravní zácpy). Musím říct, že jsem si ústřední dvojici a kapitánku fakt oblíbila. Carterův styl mi sedí, je to napínavé, v knize nejsou hluchá místa, prostě to odsýpá. Na ty brutální popisy jsem si zvykla a snažím se je moc nevnímat a už vůbec si to nepředstavovat, protože to je opravdu mazec... Sice mě vždycky udivuje, že jakákoliv podobná kniha musí skončit soubojem "muže proti muži na život a na smrt", ale to k tomu asi patří. Čtenáři by asi neocenili, kdyby policie zatkla vraha stylem: zvonek, dobrý den, jdeme si pro Vás. :-)

slaska77
22.05.2021 4 z 5

Detektivky, kde je masovým vrahem nějaký šílenec, mi často připadají až absurdní, často proto, že autoři málokdy věrohodně vysvětlí původ jeho poruchy, tady to ale fungovalo a motiv i původ byl vysvětlen opravdu bravůrně, za mě 3,5 hvězdičky. Ale nenudila jsem se ani vteřinu a o to u detektivek tak trochu jde.

martineknatasa
22.05.2021 5 z 5

Přečetla jsem 3 díly. Paráda, moc se mi knihy líbí. Jdu číst 4. díl. Doporučuji.

Jerry H
18.05.2021 5 z 5

Tak zase parádní kousek od Cartera. Ať čte člověk od něho jakoukoliv knihu, ví co ho čeká, takže si opravdu pak nemůže stěžovat :-). Hafo brutality, psycho, sado-maso, mučení, umírání v bolestech, atd. Na druhou stranu neuvěřitelná čtivost a krátké kapitoly, které už prostě "musím to dočíst", dělá z jeho knih ty nej v mé knihovně. Takže bezprostředně po přečtení a ještě s trochu staženými útroby mu dávám zasloužených pět hvězd, jelikož si to určitě zaslouží.

Alena129
18.05.2021 5 z 5

Opět napínavé od začátku do konce. Kde ten člověk na ty náměty chodí to fakt nechápu a navíc to detailů popíše. Prostě Carter. Každá kniha jiná a velice čtivá.