Nenávist

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla. Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří. Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu. Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět. Ten někdo je… Robert Hunter. A konečně přišel čas uskutečnit plán....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408115/nenavist-wFe-408115.jpg 4.7136
Série

Robert Hunter 10.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno · BB art
Orig. název

Hunting Evil · 2019

Počet stran:368
Jazyk vydání:český
Překlad:Jana Pecnerová
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-7595-252-3
Nahrávám...

Komentáře (57)

Kniha Nenávist

Přidat komentář
Januli
včera

Když jsme dočetla Galerii mrtvých, nemohla jsem se dočkat dalšího dílu, protože Zloba je moje nejoblíbenější a pokračování s Lucienem už aby vyšlo. No vyšlo a už dočteno a já zcela spokojená. Opět Carter jak jsme zvyklí, nestačím se divit, kde autor chodí na způsoby vražd, přijdou mi stále více drsnější co je hlavní, neopakují se. Možná bych přidala na závěr ještě asi tak 2-3 kapitolky, ale nic to nemění na plný počet.

MilanCFC
včera

Nebylo to nějaké krátké? Pár hodin čtení a je konec! Což jen ukazuje, jak čtivé a výborné to bylo. Souboj dvou geniálních mozků byl strhující a tzv. final battle tváří v tvář dlouho očekávaný a rozhodně nezklamal. Leč, ano, tato minisérie Robert vs. Lucien byla specifická, že vše bylo dáno a jasné od první strany, a tak se již těším na nový list a znovu Cartera v plné polní. "Hodně čtu." již legendární.

Lenama18
předevčírem

Opět super čtení, nechápu kam na takové věci vůbec autor chodí. Nechapu jak muze vůbec někdo psát tak dokonale o lidské psychice a takových vraždách? Konec knihy jsem byla tedy napnutá jako kšandy. Jen tak dál a doufám že ještě pár dílů o Hunterovi a jeho parťákovi budou protože neznám lepšího autora než je Carter.

Eliška82
předevčírem

Zase nezklamal:)úplně nejvíc TOP.Jen je mi líto ze nemůžu dát víc hvězdiček protože tohle je minimálně za 30 hvězd.Už aby vyšla další;)Miluju Roberta,Garciu a samozřejmě Chrise Cartera:)

Lllvicek
16. října

Překvapivý konec, opět nešla odložit. Člověk se neustále bál, že to skončí zle... Napětí se mu povedlo opět udržet až do poslední stránky ;-)

perpe2a
16. října

Carter opět nezklamal. Skvělý další díl série a skvělý Robert Hunter. Moc doporučuji.

Dolik13
15. října

Fantazie! Přečetl jsem všechny knihy od Cartera, ale až ta desátá v pořadí se liší od těch předchozích, a nutno dodat, že se autor vydal dobrým směrem. Děj má spád, líbí se mi zabřednutí do minulosti Luciana, jeho myšlenky a těžko uvěřitelný mrazivý popis autora, jehož popis v některých pasážích nahání husí kůži. Záporák, kterého známe už od počátku je skvělý (svým zvraceným způsobe) I proto Carter patří mezi mé nejoblíbenější autory.

Lindulinek
14. října

Kniha mě moc nebavila, protože se točila jen kolem pomsty, ale na druhou stranu byl závěr překvapivý.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Chris Carter
italská, 1965

všech 10 knih autora

Podobné knihy

Kniha Nenávist je v

Právě čtených24x
Přečtených164x
Čtenářské výzvě10x
Doporučených11x
Knihotéce103x
Chystám se číst267x
Chci si koupit139x
dalších seznamech2x