Jeden za druhým

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452904/bmid_jeden-za-druhym-cb2-452904.jpg 5 2458 2458

Robert Hunter série

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci. Členové losangeleského policejního sboru využijí spolu s odborníky z FBI vše, co mají k dispozici, aby elektronickou cestou vysílání vystopovali. Ovšem tenhle zabiják není žádný amatér a dokonale se připravil, než s policií rozehrál hru „chyť mě, než znovu zabiju“. Ještě dříve, než Hunter a jeho parťák Garcia stihnou řádně rozjet vyšetřování, totiž vrah zavolá znovu. Nabídne novou adresu webové stránky. Novou oběť. A svůj přímý přenos tentokrát promění ve vražednou reality show pro širokou veřejnost, kde každý divák může přihodit rozhodující hlas.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

One by One , 2013

berila
12.09.2017 5 z 5

To tedy byla síla, některé pasáže jsem už musela přeskakovat, tak silný žaludek zase nemám. Jinak jako vždy od tohoto spisovatele výborné, žádná kniha zatím nezklamala.

moudivlacek
08.09.2017 5 z 5

Wow!!! Co říci? Snad, že nevím, kdo byl větší lidská zrůda, zda vrah anebo divák vražd on-line. Teprve ke konci dostane čtenář vysvětlení chování vraha, chápu ho, ale rozhodně neschvaluji jeho činy. Nechápu ty ostatní.
Nechci mnoho prozrazovat, ale jen dodám, že tentokrát to pořádně otřese i detektivy Robertem a Carlosem. Je otázka, co bude dál.
Ještě teď se mi klepe žaludek, rozhodně má kniha spád od začátku do konce, budete zrychleně dýchat a budete brečet, budete doufat v naději a budete pobízet policii a všechny, kdo se snaží vraha zastavit.
Pro silné nervy a žaludky - pro milovníky tohoto žánru - mohu jen doporučit.

pavčape
04.09.2017 5 z 5

Co dodat? ... Jedním slovem skvělé! Kdybych měla vybrat nejlepší "Carteryovku", nevěděla bych, které dát hlas! Tahle by se ale jistě umístila velmi vysoko!
Děj byl opět napínavý od první stránky po poslední, každá věta byla důležitá a měla své opodstatnění. Jednoduše doporučuji!

ERIK 2
29.08.2017 5 z 5

Říká se že msta bývá sladká,ale často končí dramaticky pro toho kdo ji provedl,jak je to v případě této knihy.Carter jako vždy umělecky zpracoval tému, tak aby všechno do sebe zapadlo jak ve skládačce.Vraha odhalíte postupně,no prostě bomba....

keiko33
28.08.2017 5 z 5

Tak znovu za 5*. Aj ked par veci by som vytkla. Napatie bolo po cely cas v jednej rovine, ale poslednych 80 stran som precitala jednym dychom. Zaverecne strany idu autorovi najlepsie, nepustite knihu az do konca. Znova vsetko davalo dokonaly zmysel. Tema vrazd je fakt na zamyslenie. V dnesnej dobe su ludia sebci, je im jedno ci ten druhy trpi, radsej ho obidu, ako pomozu. Dokonca su skodoradostni k utrpeniu.

yetti74
17.08.2017 5 z 5

Drsné, jako vždy. A jako vždy velmi čtivé.

jezinka19
11.08.2017

Tento autor je pro mě novinkou. V knihovně jsem hledala nějakou detektivku a tak jsem šáhla po této. A přiznávám-nelituji. Četla jsem jedním dechem, přečteno bylo za dva dny. Skvěle napsáno, autor se neopakuje, píše svěže a zajímavě. Za mě rozhodně plný počet.

Leni.S89
07.08.2017 5 z 5

Jeden z mých nejoblíbenějších autorů..nikdy nezklame...Od první stránky vtáhne do děje a už nepustí...jen tak dál!

barusak1
26.07.2017 5 z 5

Jako vždy Carter nezklamal, těším se na další díl

strnecka
26.07.2017 5 z 5

Uf. Tak tohle byla jízda. Parádně napsáno a pro mne jako fandu thrillerů tohoto typu super napínák, i když popis poslední vraždy jsem musela přeskákat, o noční můry nestojím, moje představivost stačí. I tak to byla síla. Kniha má spád, prostě super. Na rozdíl od Dvojitého kříže jsem spokojená i s rozuzlením. Jen tak dál. Takovéto autory můžu. Tomuhle vrahovi bych se tedy nechtěla dostat do rukou.

Pavlnka
12.07.2017 5 z 5

Opět super.

perpe2a
01.07.2017 5 z 5

Zase super jízda, čtivé a napínavé od začátku až do konce. Jo, toto můžu. Doporučiji.

denča1000
28.06.2017 5 z 5

Naprosto psycho příběh. Jde vidět, že spisovatel má opravdu hodně zajímavou fantazii. Ze způsobu vraždění mi běhal mráz po zádech, ale na druhou stranu jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

Topolina
27.06.2017 4 z 5

Tyto knížky jsou fakt super.... Pro MonikaMonique a mnoho dalších nadšených fanoušků tohoto autora - Psala jsem nakladatelství BB art a postupně plánují dotisky všech knížek, konkrétně tuto plánují na říjen tohoto roku... :-) Už se těším...

Ivanka0070
25.06.2017 5 z 5

Carter opet nezklamal..famózní od první do poslední stránky! Zamilovala jsem se do jeho stylu psaní a těším se na doplnění knihovny o jeho další díla

Laura99
24.06.2017 5 z 5

Další super kniha, moc mě bavila.

Karelvovsik
19.06.2017 5 z 5

Za mě určitě za plný počet hvězd, protože se mi nestává , že bych ještě 40 stránek před koncem ani zdaleka netušil vraha! Zařadil bych tuto knihu mezi svých TOP 5 detektivek. Doporučuji.

MonicaMonique
16.06.2017 5 z 5

Nemám slov. Poprvé jsem musela zhluboka dýchat, abych knihu rozdýchala. Pro mě nejčtivejší spisovatel. Nevíte, jestli se plánuje dotisk knihy Jeden za druhým a Zloba? Nikde nemůžu sehnat

Drahuš
05.06.2017 5 z 5

Carter je prostě jednička a jeho krimi nikdy nezklamala, skvělé od začátku do konce, jako vždy!

Seiers
04.06.2017 4 z 5

Čtivé, zajímavé, lehce morbidní, vlastně téměř dokonalá detektivka. Avšak způsob odhalení padoucha formou vytažení králíka z klobouku? Tohle se mezi světovou špičkou prostě nedělá.