Jeden za druhým

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452904/bmid_jeden-za-druhym-cb2-452904.jpg 5 2457 2457

Robert Hunter série

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci. Členové losangeleského policejního sboru využijí spolu s odborníky z FBI vše, co mají k dispozici, aby elektronickou cestou vysílání vystopovali. Ovšem tenhle zabiják není žádný amatér a dokonale se připravil, než s policií rozehrál hru „chyť mě, než znovu zabiju“. Ještě dříve, než Hunter a jeho parťák Garcia stihnou řádně rozjet vyšetřování, totiž vrah zavolá znovu. Nabídne novou adresu webové stránky. Novou oběť. A svůj přímý přenos tentokrát promění ve vražednou reality show pro širokou veřejnost, kde každý divák může přihodit rozhodující hlas.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

One by One , 2013

Evča123441
28.02.2018

Jako vždy výborná kniha od Chrise Cartera.Doporučuji

Titi
27.02.2018 5 z 5

Musím říct, že se mi 2x u čtení neudělalo dobře, dokonce jsem uvažovala, že knihu odložím. Jenže to by nesměl být Chris Carter, aby vás jen tak pustil. Opět musím dát maximum hvězdiček a těším se na další díl.

5tužka
28.01.2018 5 z 5

Tohle byla jedna z nejlepších detektivek, co jsem kdy četla, ale pozor, není pro slabé nátury!!! Spisovatele jsem dosud vůbec neznala, ale určitě se k němu vrátím a přečtu si i jeho další knihy. Je úžasně vykonstruovaná a v každé kapitole mám tep aspoň 300 :) Včele doporučuji!!!

mulder
23.01.2018 4 z 5

Lehké čtení, možná zbytečně brutální, rádoby šokující, pro čtenáře lákavé s ohledem na vysoké hodnocení knihy.

OnlyFour
23.01.2018 5 z 5

Prvé stretnutie s Carterom a chcem viac !!! Fakt super knižka :)

olcab
16.01.2018 5 z 5

Jooo, bylo to dobré, moc dobré a brutální, jak je zvykem tohoto autora. Chválím za námět a samozřejmě za napínavé čtení. Jen tak dál pane Carter!

Nikol117
13.01.2018 5 z 5

Opět a zas musím vychválit až do nebes další knihu tohoto autora. Tuhle jsem četla jedním dechem a často si říkala "co to sakra je". Opravdu asi jedna z jeho nejlepších, těším se na další. Za mě bomba!

aneta.giraffe
30.12.2017 5 z 5

To je čtení, já ty jeho knihy fakt můžu. Absolutní špička. Číst takové knížky je vážně radost, tady má čtenář zážitek o první do poslední stránky. Přiznám, že jsem při každém hlasování trnula hrůzou, představivost holt pracuje. Ale díky za to, těším se na další knihu.

kofina
29.12.2017 5 z 5

Carterovy knihy nejsou vyloženě literárním skvostem, ale čtou se v podstatě samy a celou dobu Vás drží v napětí. Doporučuji především všem, kdo touží po úniku z reality nebo chtějí na chvíli vytěsnit cokoliv, co musí řešit - po pár stranách Vás kniha totiž absolutně strhne.

Pilatko
27.12.2017 5 z 5

Četlo se to jedním dechem. Myslela jsem si, že po přečtení Sněhuláka mi už žádná knížka nesevře žaludek. Ale tahle to dokazala. A krátké kapitoly mi nedovolily se od knížky odtrhnout ... ještě jednu kapitolu, ještě jednu .... Byla to prvni knížka od Chrise Cartera, ale určitě ne poslední.

encyklopedie
25.12.2017 5 z 5

....samozřejmě mám rád nabušené thrillery. Mlčení jehňátek s Lecterem by mohla být špička ledovce....jenže tenhle pan Carter je úplně jiný level. Pro mne už pátá kniha s Robertem Hunterem a v každé překračuje pomyslný ledevec s dr.Lecterem....
Úžasně vymyšleno /jenže lidé dovedou být ještě větší hovada...../
Napíšu znovu - Carter, Crais, Lehane,Minier jsou špice dnešního thrilleru .....občas se podaří nějakému spisovateli skočit do oblak, ale zatím jsou to jen jednotlivé výkřiky /uvidí se u dalších knih.../
...mých oblíbených 321%

cetriolo
21.12.2017 5 z 5

Šablona je víceméně stejná jako v předchozích dílech, ale čte se to tak dobře :)

Januli
09.12.2017 5 z 5

Opět super.

March
09.12.2017 5 z 5

Jedním dechem, opět skvěle čtení. I když vraha jsme odhalit nemohli....

Irika
08.12.2017 5 z 5

Další ze série a opět top čtení. Tady narozdíl od minulého dílu nemám s vrahem žádný soucit ani pochopení, prostě psychopat jak má být.
Jediné, co se dá knize vytknout je, že čtenář opravdu nemá šanci pachatele poznat či odhadnout dřív než autor odkryje souvislosti. 95%.

Jaaanule
08.12.2017 5 z 5

Zatím pro mě asi nejlepší ze série Roberta Huntera! Přečteno jedním dechem! Žádné zbytečné zdlouhavé pasáže, jen samý spád. Super!

tulip131
08.12.2017 4 z 5

Kniha opět skvělá, avšak jedná hvězda dolů a to protože jsem už toto ( nebo něco hodně podobného ) viděla sfilmované a tím jsem přišla o momenty překvapení se kterými umí autor skvělé pracovat. Dvojice RH a CG jsou skvělí a taky se mi zamlouvá jejich nová kapitánka, pěkně je vždycky utře.

Vladísek
06.12.2017 5 z 5

Tohle byla tedy jízda! Neskutečně mě to bavilo. Kniha, která mě opravdu vtáhla do děje hned od první stránky a nepustila, dokud jsem nedočetla. Při čtení jsem se trochu bála, hlavně sama v setmělém bytě, to přiznávám... To jen do doby, než byly jasné důvody, pro které pachatel tak brutálně vraždí. Pak jsem si oddechla, protože do jeho vzorce nezapadám :) Doporučuji.

Floriška7
04.12.2017 5 z 5

Vraždy moc nečtu. Toto byl můj první Carter. A jako fakt musím napsat, že víc než dobré.

LucaDusa
02.12.2017 5 z 5

Moje první přečtená kniha od tohoto autora a rozhodně ne poslední. Skvělé od začátku do konce, smekám!