Jeden za druhým

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248855/bmid_robert-hunter-jeden-za-druhym-2ui-248855.jpg 5 2440 583

Robert Hunter série

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

One by One , 2013

ydnac
13.08.2020 5 z 5

TAK - TO - BYL - FAKT - MAZEC
Famózní, napínavé, dechberoucí, brutální.
Nemohla jsem knihu odložit, ostatně jako všechny knihy od pana Cartera :-)
Podle mě zatím nejlepší díl :-) nedokážu si představit jak vysoko ještě může být laťka. Tohle dílko mělo všechno!!!

Lajbor89
01.08.2020 5 z 5

Opět skvělé čtení...

ElikaS
29.07.2020 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle byla podle mě zatím nejlepší knížka celé série. Chvílemi mi při ní běhal mráz po zádech, jak skutečně na mě celý děj působil. Nějak by mě nepřekvapilo, kdyby lidé opravdu reagovali tak, jak bylo popsáno a vesele hlasovali. V tomhle mě příběh opravdu děsil, no asi nejen tím vraždy byly opravdu hodně drsné. Odhalení pachatele opět dávalo smysl a bylo skvěle promyšlené. Závěr opravdu napínavý. Teď jen doufám, že se Garcia rozhodne pokračovat, protože by mi chyběl. Oba detektivy jsem si opravdu oblíbila a jejich spolupráce by mi chyběla.

Kalina
29.07.2020 4 z 5

Beru jednu hvězdičku za brutalitu. Ovšem jinak jako vždy. Knihu zhltnete a už budete sahat po dalším příběhu. Tedy já určitě.

Lenka0007
27.07.2020 5 z 5

Líbí se mi Carterovy knihy, sympatičtí detektivové, žádné zbytečné odbočky, zajímavé rozuzlení...Každopádně jsou si vsechny hodně podobné. Občas je potřeba, i s ohledem na drastické popisy místa činu, odpočinout si od nich u zcela jiného žánru.

janastok
22.07.2020 5 z 5

Skvělé jako vždy. Ráda bych si již od toho adrenalinu a krutosti trochu odpočinula u jiné detektivky ( třeba prosté zastřelení či otrava by byly fajn), ale nejde to.

Radka1911
20.07.2020 5 z 5

Opět strhující, napínavá, perfektní detektivka kterou rozhodně doporučuji ke čtení.

adulik23
16.07.2020 5 z 5

Ďalšia brutálna jazda, prečítané jedným dychom, neuveriteľné, aký krvavý príbeh nám zase autor ponúkol... hurá na ďalšiu zo série

ElissEm333
15.07.2020 5 z 5

Tak tohle byla jízda!

careras.c
11.07.2020 5 z 5

Opět skvělé čtení...čtěte přátele...

Madi
07.07.2020 3 z 5

Spoiler.
Na 5* to není a o jednu strhvám za to, že vraha si nemůžete tipnout, protože se skoro celou dobu nevyskytuje.

Martiiiik
06.07.2020 5 z 5

Pecka jako vždy u Cartera :-) Čtivé, šokující, drsné, hrůzné.. Zase překonal předchozí knihu :-) Momentálně považuji za osobní mínus fakt, že vím, že v tuhle chvíli je ještě dalších 5 knih s Robertem, takže není otázka "jestli", ale "jak" přežije :-D A asi mám i trochu radši knihy, kde vrah je jedna z osob, která je v knize od začátku než že přibude, až na něj přijdou :-) a trochu mi vadí i to, že se v každé knize objeví nějaká postava, která jim pomáhá, je docela důležitá.. pak tak nějak zmizí a v další knize už není, jako kdyby nikdy neexistovala.. ale i tak super počteníčko :-)

Pavel83
06.07.2020 5 z 5

Klasika Carter, víc není co dodat...

Fzuzik
29.06.2020 5 z 5

Tentokrát se Carterova autorsky "zvrácená" mysl opravdu překonala.
Děsivý příběh od začátku až do konce a jako vždy velice zajímavé rozuzlení.
Opravdu doufám, že takový námět zůstane pouze v knize a nestane se nikdy realitou.

Neopol
23.06.2020 1 z 5

Tahle knížka nemá absolutně nic-pouze vraha pár mrtvých zhruba pět nebo šest detektivů kteří vraha chytnou. konec Žádné podezřelé nebo dokonce příběh nečekejte-nejsou-není

Vendulis
21.06.2020 5 z 5

Za mě,zatím, nejlepší díl. Už u Sochaře smrti jsem si říkala, ze je to dost brutální. Ovšem toto...Způsob, jakym vrah zabíjel oběti? Místama mi bylo fakt šoufl. Kniha je napínavá, brutální, vrah je neskutečný psychouš, a ten konec? Jo,jo a zase jo, tohle byl nářez od začátku do konce a prostě skvělé!

Denisa232623
21.06.2020 5 z 5

Opravdu nevím jak to dělá, ale další z vydařených “Cartrovek”. Musím říct, že prostředí kybernetiky a s tím věci spojené mě nezajímají, ale zde to bylo dobře zakomponované. Co se týká různých vražd a usmrcení, lámání a trhání.. Na to jsem si zvykla a proto mě to baví. Ale tento díl mě trochu děsil. Kam až je možné zajít v on-line světě? Jak nechutné vědět, že lidi jsou tak snadno ovlivnitelní. Ale vidíme to dnes a denně v tomhle světě fakenews...Přečteno na jeden zátah :)

Sofós
16.06.2020 5 z 5

Brutální, šokující, děsivé, zkrátka FANTASTICKÉ! Je to kniha, kterou nechcete odložit, ale občas se zdráháte pokračovat ve čtení. Být toto film, nevidím z něho skoro nic. Prakticky pořád bych měla oči zavřené... Miluji Roberta a Carlose a už se moc těším na naše další setkání :-)

escapelle
15.06.2020 5 z 5

Hunter & Garcia do každé rodiny!!!
Nestalo se mi, že by mě nějaká kniha ze série nebavila. Opět napětí,mnohem větší když jde o ženu mýho kámoše že jo!???????? opět fenomenální závěr, opět nemám slov.

LutherKing
15.06.2020 4 z 5

Čtení bez chybičky, klasický Carter.