Galerie mrtvých

Galerie mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388018/bmid_galerie-mrtvych-9gG-388018.jpg 5 1700 394

Robert Hunter série

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění. Vítejte v Galerii mrtvých.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Gallery of the Dead , 2018

Arlienen
04.08.2020 5 z 5

Galerie mrtvých je svižně napsaná kniha od Cartera, kde se akce stupňuje k dramatickému střetu pachatele s Robertem.

monci6485
02.08.2020 5 z 5

Nejlepší díl to zrovna není. Hlavně z důvodu, že ráda hledám vraha. Tu bych hledala marně. Ale i tak je to čtivá, brutální krimi, občas i vtipná. Erica byla na facku od začátku do konce (ne, nebylo mi jí líto), Robert si konečně vrznul, Garcia se znovu narodil, vrah byl dopaden a jiný vrah utekl.. Takže super.

NicaCola
30.07.2020 5 z 5

Pro mě trošku slabší "carterovský" závěr, ale i tak zajímavý a napínavý díl :-)

Martiiiik
23.07.2020 5 z 5

Chris Carter jak má být :-) Zase úplně bláznivý psychouš, zase parádně čtivé a mrazivé... Zase celou knihu nic, žádné řešení a pak najednou cvak a všechno jasné :-) Nicméně poslední kapitola dává ochutnat, že další kniha bude ještě lepší :-) další setkání s geniálním vrahem Lucienem Folterem :-) prostě nelze hned nesáhnout po další knize, tak si dejte pozor :-D

LutherKing
30.06.2020 5 z 5

Rozhodně nejde Chris Carterovi upřít vynalézavost a udržení čtenářovi pozornosti od začátku do konce. Stavba příběhu a konečné rozuzlení je vždy originální a takřka nepředvídatelné. Je to mistr v oboru.

Pája699
26.06.2020 4 z 5

Pro mě trošku slabší než předchozí knihy. Nevím proč, ale strašně mi lezla na nervy agentka Fisherová. Celkově vůbec mi tam vadilo spojení s FBI. Hunter s Carlosem jsou mojí oblíbenci a v této knize mi tam chybělo více myšlenkových pochodů od Huntera. Jeho úvahy miluju :-) Moc mě potěšila postava Tracy...doufám, že jim to vydrží a vztah se bude vyvíjet i nadále. Ovšem konec, tak to byla největší pecka se kterou jsem vážně nepočítala. Takový odjištěný granát...Ten mi to vynahradil a už hltám poslední díl.

Seabeast
27.05.2020 5 z 5

Ano, dal jsem znovu plný počet hodnocení, protože Carter jednoznačně umí a nedá vydechnout. Jen po všech těch dílech, jelikož čtu postupně, se mi Galerie mrtvých líbila asi nejméně. Jak jsem zmínil u jedné z předchozích knih, tak výhoda Carterovy tvorby je, že nemá vyloženě ani jednu nepovedenou a drží si vysoko nastavený standard. Tzn. čtivost, napětí, akce, emoce, promyšlenost... doplňte si sami, to vše, jako vždy, zaručeno!

Dandulka
21.05.2020 5 z 5

Zase a opět parádní čtení. Nedoporučuji slabším povahám!

Adýsek69
14.05.2020 5 z 5

Tak jako každá knížka mě opět bavila i tahle. Chvili to bylo trošku nudné, ale pak se to rozjelo a zas to dostalo svoji šťávu.

Juvka
09.05.2020 4 z 5

Galerie mrtvých byla moje třetí knížka od daného autora, kterého jsem si velice oblíbila. Kniha nebyla špatná, ale osobně ty dvě před tím se mi líbila mnohem více. Brutálnosti vražd se v knížce samozřejmě neztratily, ale bylo tam více míst, které byli zdlouhavé. Prostě mě až tak nevtáhla do děje.

Hell_Rihova
07.05.2020 5 z 5

Kniha pro mě byla opět jedno velké wow. Autorova fantazie je opravdu nevyčerpatelná a říkám si, kam až je schopen zajít. Ke konci knihy jsem si musela dát pár dní pauzu od čtení, abych vstřebala všechny události. A na poslední stránku jsem doslova nevěřícně zírala.

OtecZmen
03.05.2020 5 z 5

Byla to jízda od úplného začátku, až do úplného konce. Miluji jeho knihy a styl psaní a jak dokáže udržet děj napínavý a čtivý po celou dobu. Už aby vyšla další kniha

escapelle
29.04.2020 5 z 5

Fenomenální kniha. Rozhodně doporučuji, určitě stojí za přečtení.

Kami33
26.04.2020 5 z 5

Oceňuji, že tentokrát vraha zatkl někdo jiný než Hunter. A jinak za mě opět super.

Radka1911
22.04.2020 5 z 5

Moje druhá přečtená kniha Chrise Cartera, opět dokonalý, perfektní thriller. Absolutně nechápu proč jsou jeho díla v Levných knihách. Jedna z nejlepších detektivek které jsem kdy četla, a ač mám dnes díky Galerii mrtvých zřejmě bezesnou noc, pět hvězdiček je mi tentokrát i málo. Super a doporučuji!

JannaB
22.04.2020 4 z 5

Pro mě asi jedna ze slabších jeho knih. Asi už mě i začíná vadit, jak pomalu každá kapitola končí - tohle jsem ještě v životě neviděl. Kde to čtete v každé knize. Knihu jsem častěji odkládala, než jsem zvyklá a konečně mě to začalo víc bavit, když na konci se začalo něco dít. Vždyť už na začátku člověk pochopil co dělá. No nic, furt je to Carter, tak dávám 4hvězdy.

Pajuška59
20.04.2020 5 z 5

Vždy si myslím, že Chris Carter už mě nikdy ničím nepřekvapí, ale vždy zjistím, že jsem se mýlila :) Opět nemůžu jinak než plný počet *. Všem doporučuji.

čef
08.04.2020 5 z 5

Asi je pořádná makačka vymyslet něco o organizovaných sériových vrazích, co tady ještě nebylo. Mistr Carter to však umí a tak je zde další román o hrůzostrašných vraždách, který příliš neútočí na logiku nesmyslnými kotrmelci, jenom tak trošinku a to mu odpouštím. Má zde opravdu spoustu neotřelých nápadů a stupňování napětí a závěrečné překvapení je opět více než dobré. Určitě čtivé.

anája
06.04.2020 5 z 5

Přečetla jsem zatím všechny díly a za mě super. Bylo to napínavé čtení, mrazivé a celkově tyhle ,,Cartrovky'' patří mezi drsnější čtení , s kterým by asi slabší povahy mohly mít problem. Jediné co mi v jedné chvíli dost vadilo, bylo to, že po napínavém vyobrazení počinů vraha následovalo několik kapitol, toho, co se děje na stanici , něčeho nezáživného. Takže jsem se pak musela vrátit o ty čtyři kapitoly zpět, protože mezitím jsem zapomněla linii vrahovych myšlenek. Jinak i když je násilí dost všude okolo nás, tak na těchto knihách mě nejvíc uklidňuje to, že jsou vymyšlené a proto mě tolik baví.

Anitram22
03.04.2020 5 z 5

Tato kniha je první, po které jsem sáhla, že si ji od Cartera přečtu. Velmi napínavý příběh, místy až mrazící. Knihu bych zařadila k těm "drsnějším". Za mne super počtení. Už mám v knihovně koupené další knihy od tohoto autora.