Rivalové

Rivalové https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506977/bmid_rivalove-trc-506977.jpeg 4 412 83

Hádky nebyly ještě nikdy tak sexy! Weston Lockwood je zosobněním všeho, co Sofie Sterlingová na mužích nemůže vystát – je vysoký, chytrý, namyšlený a až příliš krásný. Navíc by ho měla nesnášet. Jejich rodiny se totiž nenávidí už celou věčnost kvůli desítky let staré události. Co by se tak mohlo stát, když se jednoho dne musí potkat a začít spolu řešit jisté dědictví? Jsou přece jako oheň a led. Vždyť všechna jejich setkání probíhají stejně – neustále se popichují a hádají. Proč tedy ale vždycky nakonec skončí v posteli?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Rivals , 2020

alzbeta2843
08.11.2022 4 z 5

Kniha opäť nesklamala a čítala sa veľmi ľahko už od začiatku. Ja tú autorku jednoducho milujem. Tentokrát nás zaviedla do sveta vedenia hotelov. Z neho sa tam toľko neudialo, ale príbeh bol zaujímavý. Mne sa teda páčila viac postava Westona, hlavne teda z jeho minulosti :)

astra3
27.10.2022 4 z 5

Už jsem četla lepší.

happy19
15.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Toto duo má skvělé knihy,ale z této jsem úplně paf nebyla...
Musím vyzdvihnout originální námět!
Krásná obálká i když je v měkkém vydání...
Jinak mi asi vadil překlad..zbytečné používání dosti vulgárních slov...nejsem sice upjatý člověk,ale prostě mě to do příběhu nesedělo...Sofie mi asi taky moc neseděla:-D
Ale chemie fungovala:-*

„Žijte zapáleným životem a sledujte ty, kteří rozdmýchávají vaše plameny.“

Andrejka91
03.10.2022 4 z 5

Tohle byl moc milý příběh, zase autorka dokázala vymyslet něco originálního co tu ještě nebylo.
Přečteno jedním dechem a knihu nešlo odložit.
Oba hlavní hrdinové byli skvělí, lehce autorka naťukla dvě vážná témata se kterými Weston bojoval.
Byla to krásná oddechovka a doporučuji přečíst.

georginaa
02.10.2022 4 z 5

Sofie a Weston mi byli sympatičtí od začátku, tentokrát byli na stejné úrovni co se týče pracovních záležitostí. Takže se nekonalo ona chudá a on bohatý apod., což knihu posunulo na lepší úroveň. Oba si museli projít svými životy, aby postupně pochopili sami sebe, ale zároveň i pravou lásku a vášeň toho druhého. Bylo to příjemné čtení.

Tesset
29.09.2022 5 z 5

Naprosto dokonalá, ta se autorce opravdu povedla. Nejvíc mě bavila tak první tříčtvrtina, což je vlastně většina :D konec už připomínal klasický romantický příběh. Ale tuhle můžu doporučit, přeslazené to nebylo.

havrmoni
26.09.2022 5 z 5

To je třetí kniha ve slovenštině od této autorky a zase budu jen chválit. Moc se mi líbila, bavilo mě to, postavy byly sympatické. V češtině už to číst nebudu, jednou jsem to udělala a bohužel jsem byla českým překladem velmi zklamaná.

uminaa
30.04.2022 5 z 5

Príjemná oddychovka, kde si už vlastne od prečítania anotácie viete predstaviť, ako sa bude príbeh vyvíjať, ale aj tak do toho idete. Ako vždy som spokojná s knihou od tejto autorky. Páči sa mi, ako vykresľuje postavy, humor, zápletky atď.

Hatshepsut
11.01.2022 4 z 5

Knihy od této autorky prostě nezklamou. Čtivé, erotické, vášnivé! Zpočátku jsou hlavní postavy k sobě zarytě nepřátelské, přestože je mezi nimi neuvěřitelná chemie, ale nakonec, jak jinak, roztajou. ;-)

Ralemo
05.12.2021 5 z 5

Nevadí mi číst ve slovenštině, hezký příběh. Miluju knížky od této autorky. Obě dvě hlavní postavy skvělé, zápletka taky super. Doporučuji :)

NikolaSkop
30.11.2021 4 z 5

Na plny pocet tato kniha bohuzel nema. Je to klasicka oddechovka s lehce předvídatelným dejem. Víc dle mého psát netřeba :)

milst
30.11.2021 5 z 5

Mě se kniha moc líbila, slovenština mě nevadí, ale na některá slova jsem použila překladač a stejně jsem se dozvěděla prd. Takže se těším, až si to přečtu v češtině ;)

Petra-1
25.11.2021 4 z 5

Tak tohle byl takový lepší průměr. Upřímně mi přišlo, že kniha postrádala děj. Nemohla jsem si pomoct, ale bylo to jako bych něco podobného četla.

petusska01
18.11.2021 4 z 5

Nebolo to dokonalé, ale VI opäť nesklamala!! Sophia ako hlavná hrdinka bola podľa môjho gusta, vtipná samostatná schopná a mierne nedôverčivá, čomu sa nemožno čudovať. Weston taktiež nemal chybu, aj keď pôsobil velmi arogantne a sebavedomo a potom vysvitlo, že sa vlastne nevie postaviť svojej rodine a tie jeho traumy... Mal svoju osobnosť a tá rozohrala celkom kvalitný príbeh. Taktiež vedľajšie postavy boli veľmi podarené. Musím povedať že autorka je vždy skvelý výber a nesklame.

2688
18.11.2021 4 z 5

Něco mi tahle erotická pohádka připomíná

evineckY
16.11.2021 5 z 5

Chtěla jsem romantickou pohádku - a dostala jsem ji !
Víte, jak využít Williama Shakespeara ? - to si přečtěte v této knize
Jsem jednoznačně spokojená a všechny, které jste na stejné vlně - DOPORUČUJI !!!

Anna195
05.11.2021 3 z 5

3,5/5
Už podľa názvu a anotácie je zrejmé, že hlavní hrdinovia sa budú nenávidieť. Čím sa tento príbeh líši od iných, čo autorka napísala? ... Jednoznačne tým, že v tomto príbehu príde na intímne chvíľke oveľa, oveľa skôr, čo mne až tak neprekážalo, keďže som čakala, ako bude celý tento príbeh poňatí. Od knihy som mala veľké očakávania, ale neboli úplne naplnené.

Áno, autorka opäť vedela medzi postavami vyvolať skvelú chémiu, keďže to medzi nimi iskrí hneď od začiatku. No v tomto príbehu mi veľmi vadilo správanie hlavnej hrdinky Sophie voči Westonovi. Prišlo mi ako keby Westona využívala len na sex, a keď získala, čo chcela tak sa k nemu správala ako ku cudziemu. Veľakrát som musela nad jej správaním krútiť hlavou. Našťastie, keď sa jej city ku Westonovi prehĺbili od tohto správania upustila, za čo som bola len rada.

Za to Weston bol hrdina, ktorého som si obľúbila hneď od začiatku, pretože napriek nevraživosti ich rodín, sa vedel správať ku Sophie čo najlepšie a rôznymi činmi dokázal, aký je v skutočnosti. Mňa si svojim sarkazmom a vtipy získal. Čo sa mi páčilo na tamto príbehu najviac je určite minulosť hlavného hrdina, pretože tú autorka vymyslela bravúrne, keďže čosi takéto čitateľ ani neočakáva.

Ďalšie negatívum tejto knihy vidím v preklade, ktorý mi tak trocha skazil aj zážitok z čítania a pri skoro každej intímnej chvíli boli dve ustavične opakujúce sa slová, ktoré mne dosť prekážali.

Ale epilóg bol presne taký, aký som od tohto príbehu čakala a aj som ho dostala. Určite toto nebola najlepšia kniha od Vi, pretože má množstvo lepších kníh, ale ako kniha na oddych nič nepokazí.

lusitta05
03.11.2021 4 z 5

Vlastne nemám ani tak čo vytknúť,aj keď príbeh ako taký neohúri. Ale takéto moderné sexi romány mám rada,dokonca aj slovenský preklad bol fajn. Akurát prezývka Fifi ma dosť dráždila a Westonova hrozná rodina. Pekný záver nesklamal.

MarKy95
30.10.2021 5 z 5

Krásná kniha.

nina3905
27.10.2021 5 z 5

Kniha ponúka oddychové, vtipne a sexy čítanie. Veľké dejové zvraty a dychberúce scény nečakajte. Hlavné postavy Sophia Sterling a Weston Lockwood pochádzajú z dvoch dlhodobo znepriatelených hotelierskych rodín. Dlhé roky sa nestretli, ale teraz ich osud znova zviedol dohromady. Ich vzájomné hašterenie si bude užívať. Milovníci červenej knižnice si knihu podľa mňa zamilujú.