Rivalové

Rivalové https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506977/bmid_rivalove-trc-506977.jpeg 4 412 83

Hádky nebyly ještě nikdy tak sexy! Weston Lockwood je zosobněním všeho, co Sofie Sterlingová na mužích nemůže vystát – je vysoký, chytrý, namyšlený a až příliš krásný. Navíc by ho měla nesnášet. Jejich rodiny se totiž nenávidí už celou věčnost kvůli desítky let staré události. Co by se tak mohlo stát, když se jednoho dne musí potkat a začít spolu řešit jisté dědictví? Jsou přece jako oheň a led. Vždyť všechna jejich setkání probíhají stejně – neustále se popichují a hádají. Proč tedy ale vždycky nakonec skončí v posteli?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Rivals , 2020

oresvo
28.05.2023 4 z 5

Jako bylo to pěkné, romantické , celkem i vtipné. Ale abych pravdu řekla trochu jsem se musela občas nutit číst dál. Nemělo to tu správnou šťávu. Asi mi chyběl nějaký větší zvrat. Nějaké překvapení . Trochu toho přetahování se .

preny
28.05.2023 5 z 5

Opravdu pěkná kniha,přečetla jsem ji na jeden zátah. Super chemie mezi Westonem a Sofii.

krevetka79
17.05.2023 5 z 5

Další z krásných pohádek pro nás dospělé holky :-)
Zasmála jsem se dosyta , erotiky tak akorát a že odhadneme, jak to skončí, je u téhle literatury dost obvyklé a vůbec mi to čtení nekazí.

Janík511
14.05.2023 2 z 5

Nudná kniha, kterou jsem nevydržela číst ani do poloviny, nešlo to. Nejhorší erotarna, kterou jsem četla za poslední dobu.

Mišule_11
08.05.2023 5 z 5

Příjemná oddychovka, u které jsem naplno vypnula! :)
Příběh se mi líbil, četla se rychle a držel moji pozornost i zvědavost až do konce. Oblíbila jsem si oba dva hrdiny, ale Wese od dost víc a okamžitě! :)
Líbilo se mi jiskření mezi nimi, jejich hádky i to, jak se postupně vlastně poznávali.. :)

Kniholapka
08.05.2023 5 z 5

Jednoduché a odpočinkové čtení, ve kterém to pěkně jiskřilo. Není to sice čtení pro paničky, červenat se někteří budou, vulgarismy si taky užijeme, ale chemie hlavních postav je téměř hmatatelná. Příběh mě nenudil a čtení jsem si užila.

Dela90
06.05.2023 3 z 5

(SPOILER) Sofie a Weston se nikdy neměli moc v lásce. Teď spolu mají řídit hotel z dědictví. Jejich rodiny jsou jako Kapuleti a Montekové, kteří se vzájemně nesnáší. Sofie a Weston spolu bojují a posléze spolu skončí v posteli. Bude to pouhá jednorázovka nebo zapomenou na staré sváry rodiny a půjdou si za vlastním štěstím?

Oddechovka. Achjo, za mě trošku zklamaní. Já autorčiny knížky miluju. Vždy mají takový šmrnc a krásně odsýpají. Tady to mělo slibný začátek a pak to právě ten šmrnc ztratilo.

Byla jsem docela překvapená, že se Ti dva po letech potkali a hned na to skočili. Čekala jsem trošku pomalejší průběh, abych pravdu řekla.

Celou knížku zachraňoval Weston, do kterého jsem se v momentě zamilovala. Nesl si ze své minulosti démony a jedním z byla i jeho naprosto šílená rodina, která by zasloužila minimálně vyfackovat.

V knížce najde i žhavější scény, ale není jich zase až tolik.

Pokud hledáte oddechovku, u které si chcete odpočinout, tak tohle je dle mého ideál.

Hethera
24.04.2023 3 z 5

Musím přiznat, že jsem čekala trochu víc. Weston byl fajn, ale souhlasím s Littlemonday, že celkově byla zápletka až protivně předvídatelná. I přes to, jsem si při čtení této knihy vyčistila hlavu a dokázala na chvíli vypnout.

ardeas
10.04.2023 3 z 5

Hate love príbehy su čoraz populárnejšie a uz začína byť problém zaujať originalitou. Tu to bolo v celku zaujímavé prevedenie co do sexuálnych scén ale úplne súhlasím s Littlemonday. Ku koncu to stracalo dych a v konečnom dôsledku to vyústilo do romantického klišé.
Nedá mi nepoznamenat, ze na začiatku knihy, ked som uvidela ze autorka použije štýl striedavé rozprávanie postáv, doslovne som sa nútila čítať co najviac len kvôli tomu aby uz konečne prisla nejaka kapitola od Westona,ktorého pohlad bol v devize. Mam rada keď sa to strieda, ale v tejto knihe by som to bud dala 50:50 alebo zrusila,nakolko ma to rozčuľovalo ako nejaký vypocitavy kalkul od autorky.
Zrátané a podtrhnute, za mna slabší priemer a nebyt špičkovania medzi postavami, kleslo by to u mna este nižšie.

Littlemonday
04.04.2023 3 z 5

Recenze:

Pokud máte rádi hate-love románky, tak u téhle jednohubky nesáhnete vedle.
Dva hrdinové, kteří se nesnáší, jsou situací donuceni úzce spolupracovat. Co se asi bude dít?
Líbilo se mi vyprávění z obou pohledů (i když mužského pohledu bylo neporovnatelně méně) a členění do kratších úseků.
Kniha je protkaná sarkastickým popichováním a vtípky, což velmi kvituji!
Jelikož se jedná o erotický román, zastavím se na chvilku u sexu našich hrdinů - musím říct, že většina erotických scén byla velmi dobře a netradičně napsaná, rozhodně se nejednalo o něco trapného nebo usedlého.
V knize najdeme mnoho vulgárních výrazů, a to nejen v souvislosti se sexem. Sofie a Weston totiž dost často vědí, kam se mají poslat. Každopádně mě to nijak neobtěžovalo ani neuráželo, naopak jsem se často dobře bavila.
Samotný příběh je ale bohužel tragédie, vše je tak příšerně předvídatelné, že chvílemi člověk ani nemá chuť to dočítat.
Dohromady hodnotím průměrně, škoda že nebyla lepší zápletka, stylisticky je to fajn knížka.

3/5

michaella03
30.03.2023 3 z 5

Od knihy jsem měla velká očekávání, během čtení tedy v malých proudech přicházela studená sprcha.
Děj až příliš jednoduchý, erotiky tam až tolik taky nebylo (tedy na to, že obálka hlásá "erotický román") - samozřejmě, od tohoto typu literatury neočekávám žádné převratné myšlenky a sdělení, ale jak už jsem napsala, měla jsem velká očekávání a podle ohlasů čekala víc.
Zachraňoval to jen Weston a nízký počet stran.

P3_tis
20.03.2023 3 z 5

Podruhé bych si knihu už nepřečetla, ale na druhou stranu jsem od ní mnoho nečekala. A jako oddechovka mě bavila, i když mi některé pasáže připadaly omílané stále dokola.
A Weston byl ohromný sympaťák s citlivou duší.

adrianna
20.03.2023 4 z 5

+ pohodové čtení
+ chytlavý příběh
- jednodušší zápletka
- vulgarismy

Od knížky jsem toho příliš neočekávala, tudíž v závěru jsem s ní byla velmi spokojená. Příběh mě chytl hned ze začátku a pustil teprve s poslední kapitolou. Ústřední linkou je vývoj vztahu mezi hlavními postavami. Pozadí, na kterém se toto odehrává (hotelová zápletka), je spíše zkratkovité a idealizované. Hate to love romance fungovala dobře. První dvě erotické scény byly podrobně rozepsané, avšak při dalších už to autorka trochu odbývala.

Jak už někteří psali přede mnou, bylo zde docela "překlackováno". Já osobně v knihách vulgarismy moc nemusím a myslím, že i erotické scény lze napsat bez nich, anebo ty výrazy alespoň různě obměňovat či mírnit. Na druhou stranu jiným to zde může připadat na místě.

Celkově je to fajn oddechovka a nelituju, že ji mám v knihovně.

Hodnocení: 80 %

JanickaP
17.03.2023 5 z 5

Weston byl milacek...tu postavu jsem si oblibila hned od letadla. Dej probihal plynule, s mensim zádrhelem a pak se vse vysvetlilo. Krasna.

jjanca
09.03.2023 3 z 5

Oddychovku som očakávala, oddychovku som dostala. Kniha sa dobre čítala, dej ubiehal a erotické scény boli fajn. Samotná zápletka nič extra, ale ani som nečakala príbeh, ktorý by mi zmenil život. Čo mi prekážalo, boli niektoré výrazy, ako napr. Fifinka, škvíra, nektar, klacek sem, klacek tam, atď. Myslím, že by sa dali nájsť aj vhodnejšie slová. Alebo čítať originál.

Jacinda123
25.02.2023 3 z 5

Zábavná mierne vulgárna oddychovka.

Ester71
19.02.2023 5 z 5

Klasika od Vi, u které si odpočinu, zasměju se a ke konci trochu pobrečím.
Zajímavý příběh s trochu předvídatelným dějem, okořeněný lechtivými scénami. Bavilo mě to.

izinkaVENDULKA
16.02.2023 4 z 5

Knížka byla pěkná, taková za mě moderní červená knihovna. Nápad a děj byl dobrý, hlavní hrdinové mi byli sympatičtí... Nejvíc mě zvedal ze židle Sofiin otec, ten měl jednu slíznout. Kdo ma tento žánr rád, si myslím nebude zklamaný.

ElikaS
09.02.2023 4 z 5

Musím říct, že knížka se mi líbila, ale čekala jsem od ní víc. Knížka je celkem krátká, takže parádně odsýpá. Hned od začátku zaplujeme do nenávistného vztahu, který se hodně rychle mění na lásku. Není tam žádné velké zdržování nebo natahování a vlastně ani žádná velká zápletka. Trochu mi tam chyběl nějaký wow moment.
Sophie mi byla ze začátku trošku protivná a musela jsem si na ní zvyknout. Naopak Weston byl od začátku suprový.
V knížce je rozjeto velmi zajímavé a drsné téma a je škoda, že nedostalo trochu víc prostoru. Ono to tak je ve většině knížek Vi Keeland. Většinou za sebou mají hrdinové drsné trauma, ale to hraje jen okrajovou roli. Kdyby tato témata víc rozvedla, knížky a speciálně tato, by dostaly vetší hloubku a byly by ještě o třídu lepší. Naopak v knížkách rozhodně nechybí humor a při vzájemném špičkování hlavních hrdinů jsem se bavila.

Lofda
05.02.2023 5 z 5

Chtěla jsem odpočinek a přesně to od této autorky vždycky dostanu. Tentokrát i něco navíc. Tohle vyprávění asi nemělo být ničím výjimečné, přesto se hodně povedlo. Od všeho něco - trocha vtipu, sarkasmu, romantiky i erotiky a ještě zamyšlení nad tím, že někteří rodiče by si asi radši neměli pořizovat děti.. Ale zazvonil zvonec, pohádky konec, všechno dobře dopadlo a já časem nezaváhám, až budu zase chtít pěknou romantiku, Vi je jistota.