Reportér

Reportér https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310296/mid_reporter-Cig-310296.jpg 4 420 116

Dawson Scott, uznávaný reportér, se doslýchá od svého informátora z FBI, že se objevily nové informace o případu, který začal už před čtyřiceti lety. Ví, že by z toho mohla být mimořádná reportáž, a když začne zkoumat okolnosti, upoutá ho mladá vdova Amelia, která je s tímto případem spjatá. Pak je zavražděna chůva jejích dvou malých synů a dochází k zásadnímu obratu. Dawson se pouští po stopě unikající zločinecké dvojice a odhaluje překvapivé tajemství… Napínavý i vášnivý román je příběhem o lžích, které říkáme sami sobě, abychom přežili, a o nemožnosti skutečně uniknout vlastní minulosti.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Deadline , 2013

Zakyss
09.02.2017 5 z 5

Skvělá kniha! Má od každého něco. Bez hluchých míst. Děj i rozuzlení mě moc bavilo. Moc se mi líbila postava Dawsona Scotta, jeho vztah s Amélií a taková ta živočišná přitažlivost mezi nimi, které tam bylo tak akorát. A to já můžu ;-)

klarka61
12.01.2017 3 z 5

Kniha čtivá, jako téměř všechny od Sandry. Jen malá výtka: záporní hrdinové byli nepřesvědčiví. Bylo to jako ve filmu, kde nějakou roli hraje strašně špatný herec - prostě Vás nepřesvědčí. Dávám proto jen 4 *

janesy
02.01.2017 5 z 5

Výborná kniha!

bagel
15.12.2016 4 z 5

Knihy tohoto žánru moc nečtu, ale tato mě určitě zaujala.

Téra
02.12.2016 4 z 5

Konec jsem tak nějak tušila už od začátku. Ale i tak tam bylo dost momentů, které jsem naprosto nečekala. Takže určitě doporučuji.

malazluta
02.12.2016 4 z 5

Druhá kniha od této autorky, kterou jsem četla, a opět nezklamala. Záverečné rozuzlení pro mě zase takové překvapení nebylo, bohužel mě při čtení rozuzlení napadlo, ale to nic nemění na skutečnosti, že se mi kniha opravdu moc líbila.

Evaevelína
08.11.2016 4 z 5

pěkný příběh,to je fakt,ale já se motala v tom kdo je kdo.

kikies
24.10.2016 4 z 5

Moc příjemné čtení. Už dlouho jsem nečetla nic od Brownové, tak nějak jsem ji měla zaškatulkovanou mezi bezduchými milostnými románky. Ale tohle mě překvapilo a musím konstatovat, že jsem se mýlila. Mělo to od každého něco, všechno to vytvořilo velice zajímavý mix a závěr překvapil i mě! Asi (určitě) jí dám ještě šanci ;-)

kudrdlinka
18.10.2016 5 z 5

Po delší době jsem si zase přečetla jednu "Sandru" a jsem spokojená. Knížka je opravdu čtivá, napínavá od začátku do konce, bez hluchých míst, a nechybí ani trocha romantiky. Líbily se mi zápisky z Flořina deníku, které příběh doplňovaly. Závěrečné rozuzlení pro mě bylo docela překvapivé.

perpe2a
08.10.2016 4 z 5

Brownová nezklamala, výborně napsaná detektivk měla spád a četla se pohodově. Doporučuji.

pepa4081
27.09.2016 3 z 5

Zpočátku jsem se nějak nemohl začíst, ale asi od poloviny mne knížka začala hodně bavit. Zajímavá zápletka a výborný konec. Moderní současná detektivka, která se bude líbit i tomu, kdo zrovna nemusí mít potoky krve. Uspokojivé.

monte
15.09.2016 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst a obávala jsem se, že ....A pak to přišlo, nemohla jsem se od knížky odtrhnout, Sandra opět nezklamala.

Evunka1957
14.09.2016

Vynikající, nemám co dodat.

LibraryGirl
12.09.2016 5 z 5

Tak tohle se Sandře vážně povedlo. Vzrušující thriller, který jsem nemohla dát z ruky, s velmi nečekaně propleteným koncem. Malinko mi vadilo, že tady upřednostnila tu dobrodružnou stránku příběhu, milostná zápletka je tu jen na povrchu, ale i tak se mi kniha moc líbila. Četlo se to jedna radost. Dovolím si ještě říct, že se tady Sandra překonala. Pěkně propracovala současnost s minulostí, ale chtělo to trošku delší epilog. Tuto knihu řadím mezi její nejlepší. Bravo!

ankaras
11.09.2016 5 z 5

Romány od Sandry Brown čtu od střední školy. Reportér patří mezi ty opravdu vydařené.

Zdenda20
05.09.2016 3 z 5

Ač nevyhledávám tyto romány, tak tato kniha je podle mě velmi dobrá. Celý děj je zajímavý. Žádné dlouhé pasáže o vztazích. Mohu jen doporučit i ostatním

konimka
04.09.2016 5 z 5

Super knížka s napínavým dějem, moc se mi líbila.

ina77
31.08.2016 4 z 5

Až do konce jedno napětí a velká záhada!

ivulka15
21.08.2016 3 z 5

Krásná žena,záhadný muž a detektivní zápletka. Co víc dodat....

putpuda
14.08.2016 4 z 5

Přistupovala jsem k této knize hodně skepticky, protože poslední kniha od S.B. ně vůbec nebavila (nedočetla jsme ji). Není tak dobrá jako ty starší, ale jo.... takový fajn detektivní román. Čte se dobře, má spád...
4 ☆ si zaslouží, ale bestseller tedy za mě určitě nee ;)

americká literatura thrillery romantika

Sandra Brown