Svatba s Winterbornem

Svatba s Winterbornem https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324649/bmid_svatba-s-winterbornem-VzE-324649.jpg 4 454 83

Zuřivá ctižádost přinesla neurozenému Rhysu Winterborneovi obrovské bohatství a úspěch. V podnikání i v soukromí dosáhne Rhys vždycky, čeho chce. A od chvíle, kdy potká plachou šlechtičnu lady Helen Ravenelovou, je odhodlán ji získat. Jestli ji musí připravit o počestnost, aby se za něj musela provdat, tím líp… Helen až dosud nepřišla do styku s pozlátkovým, cynickým světem londýnské společnosti. Přesto však Rhysovo cílevědomé svádění probudí intenzivní oboustrannou vášeň. Helenino jemné vychování právě nepodporuje zarputilou jistotu, že svého nezdárného manžela dokáže zkrotit jedině ona. Rhysovi nepřátelé se proti nim spiknou, a tak mu Helen musí svěřit své nejtemnější tajemství. Riziko je nepředstavitelné… odměnou by byl život v nepřekonatelné blaženosti. A všechno to začíná… svatbou s panem Winterbornem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Marrying Winterborne , 2016

isner
02.01.2018 5 z 5

Příběh je moc hezký, takové pohlazení v dnešním uspěchaném světě, nechybí humor, láska, erotika, líbí se mi popis oblečení i prostředí. Mezi všemi těmi negativními zprávami o migrantech, politice, průměrné mzdě /kdo ji má?/, je potřeba si vybrat něco pro radost, pro mě to jsou romantické historické příběhy z Anglie a potom písničky od Eda Sheerana.

Garena
14.11.2017 5 z 5

Mnohem lepší než první díl!

Už v předchozím díle jsem tušila, že se mi dvojice Helen a Rhys bude hodně zamlouvat a bylo to tak. Úžasné byly i vedlejší postavy, které příběh skvěle odlehčily a dodaly mu vtip. Řekla bych, že s Pandorou a Cassandrou se v budoucnu rozhodně nudit nebudeme.

rosalindaaa
12.11.2017 5 z 5

Hezka knížka o Ravenelově rodině

HaniSebi
08.11.2017 5 z 5

Skvělá oddychovka, když chce člověk vypnout. Jsem moc ráda, že se autorka vrátila k historickým románům (ne že by série Travis byla špatná, ale tenhle styl jí podle mě sedí víc).

PerlaZP
03.11.2017 4 z 5

Musím říct, že tento díl byl daleko lepší, než-li ten první. Konečně se mi tato série pomalu, ale jistě začíná líbit...
Určitě se těším i na třetí díl, který by měl být již brzy k dostání...
Knížce dávám čtyři hvězdičky a doufám, že další příběh bude ještě zajímavější, než-li tento...

Adelin239
07.10.2017 5 z 5

Páni! Rozhodně jsem některé věci nečekala. Podle mě byl tento díl o trochu, malinkou trošičku, lepší než ten první, ale to nic nemění na faktu, že se mi tato série prozatím velmi líbí.
Nedokážu určit, který z hlavních mužských hrdinů byl lepší, protože byli oba k sežrání. Jejich, ale také popis ostatních postav a událostí byl naprosto skvělý, zřetelný a čtivý. Nemohla jsem se odtrhnout! Rozhodně není naškodu si knihu přečíst :)

alnahu
18.09.2017 3 z 5

Příběh šlechtičny Helen a ctižádostivého Rhyse,který ji připraví o počestnost ,aby se za něj provdala- kniha plná erotiky a svádění. Ráda čtu knihy této autorky ,ale tato mne příliš neoslovila.

alzbeta4340
16.09.2017 4 z 5

Na rozdíl od většiny čtenářek se mi Winterborne líbil o něco méně než první díl. Tady byl děj příliš natahovaný milostnými scénami. Zdálo se mi, že jsou v knize jen aby byla o něco delší. Ale jinak se mi opět líbilo zasazení příběhu do dané historické doby, popis velmi pozvolné emancipace žen a fungování obchodního domu jako nového fenoménu.

Etule
13.09.2017 5 z 5

Druhý díl rodiny Ravenelových mě dostal ještě o kus víc než první. Winterborna jsem si oblíbila už v prvním díle a tady byl prostě uáá... :D Nemám proto žádné vhodné slovo. Jejich vztah se mi strašně líbil. Helen přece jen nebyla až tak uťápnutá, jak si o ní všichni mysleli. Alespoň ne v přítomnosti Rhyse. Svíralo se mi za ně srdce, plakala jsem, radovala se s nimi. Prostě jsem to s nimi prožila od začátku do konce a ještě kousek dál. :)
Autorka mi opět dokázala, že si právem vysloužila post mé nejoblíbenější autorky, ačkoliv jsem se obávala, že tomu tak nebude. Nicméně mohu ji jen gratulovat a blahořečit, že se vrátila s tak nádhernými příběhy. :) Je pro mě nesmírná čest mít její díla ve své knihovně.
Už se nemůžu dočkat dalšího příběhu.

účetní
10.09.2017 5 z 5

Nádherná kniha, nádherná vášeň a láska mezi Helen a Rhysem. Rhys byl úžasný, od mala tvrdě dřel, aby se vypracoval, jeho pevná vůle, ctižádost, pýcha, vášeň a spousta dalších jeho vlastnosti z něj dělaly mimořádného muže. To, jak reagoval v závěru knihy a jeho něžná a krásná vyznání - tím mě úplně dostal, také se mi moc líbil jeho přístup k pracujícím ženám, byl sice náročný, ale neváhal dát ženám šanci na pozicích tehdy určených výhradně mužům. Všechny postavy byly opět skvěle vykreslené, jsem ráda, že jsme se znovu setkali s ostatními, Devon byl opět skvělý a dvojčata byla také bezvadná. Je vidět, že už tak skvělá LK se zase posunula o kousek dál a vyšperkovala tyto knihy k dokonalosti, takže celkový zážitek z knihy ve všech směrech je úžasný. Doufám, že kvalita ostatních dílů bude stejná a moc se těším. Budu se opakovat, ale pět hvězdiček mi zde na zhodnocení nestačí, tato kniha se určitě zařadí ke špičce tohoto žánru a moc se mi líbí recenze " Milostný příběh s dávným tajemstvím " skvěle knihu vystihující.

karamelka57
06.09.2017 5 z 5

nádherná....

Enny4
29.08.2017 5 z 5

Super knížka, tento druhý díl se mi líbil více než první díl. Četla jsem ji již podruhé a čekám až vyjde další díl z této série :)

mariva
18.08.2017 3 z 5

První díl se mi líbil víc, tohle bylo už víc než historická romance erotická romance. Škoda, jinak v knize byly zajímavé pasáže například o prvním velkém obchodní domu.

havrmoni
09.08.2017 5 z 5

Slintala jsem blahem nad obsahem. :))) Lepší než první díl,opravdu nádhera. Připomíná to Hathawayovic rodinku a tu miluju. Jen,aby teď vycházeli další díly a neměli roční rozestupy. Už se jich nemůžu dočkat.

munka
08.08.2017 5 z 5

Druhý diel sa mi páčil oveľa viacej ako prvý. Zaujímavé je, že dej sa poväčšine odohráva mimo plesových sal, rodina má smútok, potom nerovnosť zväzku Helen - Rhys nemá kto kritizovať. Teším sa na ďalší diel o Pandore.

nadenka13
24.07.2017

skvělá oddechovka moc líbila

Micheline
15.07.2017 3 z 5

Oddychová klasika :o)

LilianaFalcon
15.07.2017 5 z 5

Nadhera, knizka naprosto splnila ma ocekavani... Dej, postavy hlavni i ty vedlejsi,... proste vsechno bylo presne tak, jak u tohohle zanru ma byt :-)
A hlavne jsem strasne rada za to, kolik prostoru bylo venovano Kathleen a Devonovi :-) Uz se tesim na dalsi...

beatrisi
06.07.2017 5 z 5

Krásný příběh, o moc hezčí než první kniha této série, už se těším na další. Kleypas je prostě nej autorka historických romancí.

LadyElisa
05.07.2017 5 z 5

Svatba s Winterbornem naprosto předčila veškerá očekávání, knihu jsem zvládla přelouskat za odpoledne. Může být tahle série ještě lepší? Pevně doufám, že Ďábel na jaře bude nejlepším příběhem z Ravenelů. Pro milovnice L. Kleypas, rozhodně si knížku přečtěte, nebudete litovat. :)