Svatba s Winterbornem

Svatba s Winterbornem https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324649/bmid_svatba-s-winterbornem-VzE-324649.jpg 4 454 83

Zuřivá ctižádost přinesla neurozenému Rhysu Winterborneovi obrovské bohatství a úspěch. V podnikání i v soukromí dosáhne Rhys vždycky, čeho chce. A od chvíle, kdy potká plachou šlechtičnu lady Helen Ravenelovou, je odhodlán ji získat. Jestli ji musí připravit o počestnost, aby se za něj musela provdat, tím líp… Helen až dosud nepřišla do styku s pozlátkovým, cynickým světem londýnské společnosti. Přesto však Rhysovo cílevědomé svádění probudí intenzivní oboustrannou vášeň. Helenino jemné vychování právě nepodporuje zarputilou jistotu, že svého nezdárného manžela dokáže zkrotit jedině ona. Rhysovi nepřátelé se proti nim spiknou, a tak mu Helen musí svěřit své nejtemnější tajemství. Riziko je nepředstavitelné… odměnou by byl život v nepřekonatelné blaženosti. A všechno to začíná… svatbou s panem Winterbornem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Marrying Winterborne , 2016

Alíša236
05.04.2021 4 z 5

Skvělé, dostala jsem přesně to, co jsem si přála a co od knihy čekala.

Jurajovamaka
28.02.2021 5 z 5

Po prečítaní prvej časti Bezohľadný darebák som mala pocit, že je top, ale toto druhé pokračovanie rozhodne nezaostáva, práve naopak!!! romantika, napätie, skvelý príbeh...
O D P O R Ú Č A M ❤✌

jarkaska
19.01.2021 5 z 5

Opět další pěkná kniha ze série. Krásný příběh Helen a Rhyse. Kdo nečetl, doporučuji.

Pralinka1910
09.12.2020 4 z 5

Asi jsem to nečetla ve správném pořadí, protože tímto dílem sérii končím. Po dočteni tohoto dílu jsem zase nabyla dojmu, ze byl nejlepší. Ale musím zkonstatovat, ze to jsem si myslela u všech předcházejících taky!

Aracely
10.10.2020 5 z 5

Další skvostný díl, kde mě překvapila velice Helen. To co udělala na začátku bych do ní vůbec neřekla a překvapuje celou knihu. Je tam i zajímavý zvrat. Rhys se sice tvářil jako darebák a to hlavně ke konci prvního dílu, ale ve druhém se ukázal v pravém světle.

Zase krásná romantika a erotika.

Doporučuji.

Kešu1981
24.09.2020 5 z 5

Jedním slovem: nádhera...

Kačka195
08.07.2020 5 z 5

Krásný příběh! Škoda, že jsem na čtení neměla tolik času, protože věřím, že bych knihu přečetla jedním nebo dvěma dechy. Tak moc se mi ten příběh líbil - dej byl čím dál tím zajímavější. Winterborne byl úžasný a o Helen ani nemluvě. Už se těším na další díl :)

Nibiru
29.05.2020 5 z 5

Série Ravenelovi je zatím velmi povedená, musím konstatovat po přečtení 2. dílu. Je stejně svěží, romanticko-erotický (hodně), příjemně dějově vzrušující a humorný jako první díl. Hlavní hrdinové, Helen a Rhys jsou mi oba sympatičtí, každý svým způsobem. Zápletka je tentokrát spojena s hlavní hrdinkou a je dost stěžejní, protože na tom, jak se Helen rozhodne, závisí celá její budoucnost. Vyrostla v citově chladném prostředí, ale přesto se z ní stala morálně silná, čestná a odvážná žena, žádná "husička", schovávající se pod křídla mocného a bohatého Rhyse Winterborneho. Místy jsem při čtení byla i dost naměkko, a Rhys by opravdu stál za hřích. Jeho mužná, divoká krása (Welšan) ve spojení s bohatstvím, co víc si přát, že??:-)
Postava lady Berewickové, náhradní matky Kathleen a strojené gardedámy dvojčat a Helen, mě hodně bavila. Pandořina prostořekost a bezprostřednost byla osvěžující a Cassandra s ní jako dvojče statečně "drží basu". Vítám postavu Dr. Gibsonové, jako prototypu moderní emancipované ženy, které to jako průkopnice tehdy vůbec neměly lehké. Ostatně, žena, když se chce uplatnit v důležitých profesních funkcích, to nemá lehké ani dnes, a to jsme v čase o 200 let později.
Už se těším na další díly série.

DUNIKO
19.05.2020 5 z 5

Krásné čtení.Libi semi jak to úzce navazuje na předchozí díl.Helena byla velmi simpaticka a Rhys úžasný,z jeho dopisu a vyznání a oslovení "srdce mého srdce"se mi to vlastně tetelilo blahem.Opravdu moc krásné ❤️

Ála1968
01.05.2020 3 z 5

Knihu jsem přečetla,autorku miluji,ale jako u prvního dílu,se žádné wau....senzace nedostavilo.

lucie.dc
17.04.2020 3 z 5

Lepsi, nez prvni dil(opet cteno ve slovenstine), ale mohla mit zajimavejsi zvraty, az v pulce knihy se zacalo neco zajimavejsiho dit, ten konec byl (nadrazi) uspechany, mohla ho Lisa klidne protahnout a nechat ctenare chvili v napeti. Pandora knize opet dodavala šmrnc, jeji komentare me proste bavi, uz se tesim, az zabrousim do jejiho pribehu.

Irenka8
18.03.2020 5 z 5

Úžasná kniha.

biki
30.12.2019 4 z 5

Ať dělám, co dělám, pořád nějak nemůžu překousnout Helenino jednání v úvodu knihy. Vím, že pro to měla své důvody, ale … proto také ubírám jednu *. Stále se však jedná o velmi kvalitní romanci s napínavými i zábavnými okamžiky. Potěšila mě také nová zajímavá postava Garrett - inteligentní a ctižádostivé ženy to v té době opravdu neměly lehké.

kacenka6144
10.12.2019 5 z 5

Druhý díl série o Ravanelových. Mně osobně se zatím líbil nejvíc první díl (ale mám přečtené teprve dva) - boj mezi Davone a Kathleen mě bavil víc než stálá nejistota Heleny. Ale Helena nakonec prokáže svou odvahu a charakter. I když Rhys jí vše samozřejmě usnadňuje svou láskou a oddaností. Je těžké mít kolem sebe hezkého a bohatého chlapa. Když tě miluje, není co řešit. No, děvčata, zanechme snění a vzhůru do běžného života. :-)

JanaSustr
25.10.2019 5 z 5

Čtivé. Jsem maximálně spokojená.

lusitta05
11.10.2019 4 z 5

Romantická oddychovka, Rhys mi učaroval. Takí chlapi sú len v knihách. Ale nič na tom nemení fakt, že som sa skvele odreagovala.

moudivlacek
11.08.2019 5 z 5

Na tento díl jsem se moc těšila a samozřejmě mě vůbec nezklamal. Naopak, potvrdil mi jen charakteristiky obou hlavních hrdinů. Rhys je drsňák, ale vůči Helen má zlaté srdce. Jsem ráda, že na ni nezanevřel, když Kathleen ho donutila nechat Helen být. Také se zde ukáže pravé přátelství Rhyse a Devona. Dvojčata si u mne získala zde kladné body za svůj postoj k nové rodinné situaci u Helen.
Krásně jsem se pobavila, zároveň zas se ujistila, že i přes zlo je mezi lidmi stále ještě plno lásky a dobra.
Těším se na další díl série.

malazluta
14.06.2019 4 z 5

Tento díl se povedl víc, než první v sérii ... příjemná historická romance.

happy19
13.06.2019 5 z 5

Nejlepší díl!!!Dokonalost 100*..

katslana
13.05.2019 3 z 5

Lisu mám ráda a její způsob psaní ale knížka mě úplně nevtáhla do děje. Špatná rozhodně nebyla ale je to jednoduché čtení.