Travič

Travič https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439477/bmid_travic-nBY-439477.jpg 4 189 58

Rakvář / Majster série

< 2. díl

Policistka Florence Loveladyová se vrací do městečka Sabden, aby splnila slib daný Larrymu Glassbrookovi. Před třiceti lety ho usvědčila ze sériových vražd. A nyní jí umírající Larry tvrdí, že čtyři dětské kostry nalezené kousek od bývalého městského sirotčince neležely v zemi dlouho. Vlastně je tam musel kdosi zahrabat docela nedávno... Po Larryho smrti se do svého rodného města odhodlá vrátit i jeho dcera Cassie. Chce znovu získat přízeň muže, kterého miluje už od dětství. Nezastaví se před ničím, aby tento svůj záměr naplnila. V Sabdenu se tedy ve stejný čas ocitají dvě ženy, které tam před třiceti lety kvůli děsivým událostem málem přišly o život. A je dost dobře možné, že stejná hrozba tam nad nimi visí i v současnosti.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Domino

The Poisoner , 2020

konicekbily
12.04.2021 4 z 5

Při čtení druhého dílo této minisérie nabývám dojmu, že nás autorka chce přesvědčit, že rok 1969 byl v jejím podáním v určitém místě na Zemi tím nejotřesnějším - vždyť to nestačila vše odhalit v roce 1969 - tak to zjišťuje a odhaluje až 30 let poté. Dobré čtení to je, ale připadá mi to trochu moc překombinované, dalo by se to napsat na méně stránkách.

Pavlína2019
09.04.2021 5 z 5

Super, moc mě to bavilo. Nedalo se přestat číst, děj rychle plyne, super krátké kapitoly, velice zajímavý děj. Všem doporučuji!

Dumicek
09.03.2021 5 z 5

Tato série je skvělá. Neskutečně mě to bavilo..tajemno,čarodějnice,duchové..prostě je to jiný žánr,ale tak skvěle to je zakomponované,že se opravdu nudit nebudete. Určitě je zde vhodné,aby se série četla popořadě,protože knihy jsou na sebe opravdu velmi vázané..doufám,že se dočkáme ještě dalšího pokračování,protože za mě je tohle čtení super!

Pavlnka
14.02.2021 5 z 5

Zajímavé, napínavé a znepokojivé. Je nutný další díl.

Anna Elizabeth
03.02.2021 3 z 5

Neříkám, že je tato série vyloženě špatná, protože pořád to píše Bolton. Nicméně bych spíš ocenila další díly z její druhé série (která je sice ukončená, ale aspoň ještě jeden díl by byl mooooc fajn). Tato série mě tolik nebaví a to konkrétně ty začátky, než se kniha rozjede. Jak v Rakváři tak v Traviči mě posledních cca 100 stran šíleně bavilo! Ale než jsem se k nich dostala, tak to prostě trvalo....v Traviči ještě mnohem víc než v Rakváři...

kačenka80
13.01.2021 3 z 5

Hezky a lehce napsáno pokračování Rakváře. Opět nic není jak vypadá na první pohled.

Shardlake
02.01.2021 5 z 5

Skvělé pokračování knihy Rakvář. Opět dvě časové osy, čarodějnice, objasňování co se stalo v minulosti a co se stalo v současné ose děje. Kapitoly jsou krátké a nutí číst rychle dál a dál, aby čtenář odhalil, jak to dopadne. Za mne skvělé, doufám, že bude nějaké pokračování a už teď se těším!!

MV111
30.12.2020 4 z 5

Strašidelná, tajemná, čte se jedním dechem. Ale nic pro ty, kteří si nechtějí připustit, ze jsou mezi nami čarodějnice ????

pastelka53
12.12.2020 4 z 5

Flossie je žena činu, vrací se do města, které je protkané temnou minulostí. Staví se čelem k výzvě, která musí být vyřešena aby nastala rovnováha a spravedlnost.
Skvělé propojení detektivní práce a magie, kterou je město Sabden plné.

kolacky
11.12.2020 5 z 5

Ano, příběh přímo volá po třetím, vysvětlujícím a konečném dílu.

harena
26.10.2020 4 z 5

Rozjezd trochu pomalejší, také trochu trvalo, než jsem si připomněla, co se v minulém dílu dělo. Je dobré číst oba díly brzy za sebou. Oceňuji autorčin nápad, že hned na první stránce jsou jména všech zúčastněných osob a to postavy z roku 1999 i z roku1969 a k ním je přiřazeno, čím byli. Např. právní poradkyně nebo třeba odsouzený vrah, atd a člověk se tak neztratí.
Děj tohoto dílu se prolíná s minulým, na povrch vyplouvají zločiny minulé i současné, které opět řeší policistka Florence a s postupujícími stránkami přibývá tajemno i napětí. Dobré thrillerovské čtení, vidím to na další pokračování.

josska
23.10.2020 4 z 5

Kniha se mě libila trochu víc jak první dil,,napětí,tajemmno,thiller,dobře se to četlo,,,jsem zvedavá,jestli serie bude pokračovat,,,,

Kakajko
17.10.2020 2 z 5

Rakvář i Travič se hlavně musí číst hned po sobě, protože s odstupem půl roku jsem se dost ztrácela.

alnahu
13.10.2020 5 z 5

Další povedený thriller od této autorky.Policistka Florence se vrací do Sabdenu města ,kde začínala svou policejní kariéru,aby zde pátrala po kostrách dětí u někdejšího sirotčince.Travič jemně navazuje na knihu Rakvář a také se odehrává ve dvou časových rovinách.I druhý díl této série se mi četl dobře.

Leaena
08.10.2020 4 z 5

Další příjemné čtení. Kniha objasňuje děj "Rakváře", je lehce propletena magií a trošku mě překvapil samotný závěr. Hrobař pro mě byl poutavější a tajemnější, ale i tak je Travič fajn čtení.

Olous1
03.10.2020 4 z 5

Tato série je trochu jiná než jsme zvyklí od S.J.Bolton.Přesto se mi i tento díl moc líbil.Příběhy kde vystupují čarodějnice se mi líbí. Jednu hvězdičku jsem ubrala,neboť jsem se na začátku ztrácela v postavách. Jinak za mě 90%.

Lumír23
22.09.2020 3 z 5

Hodnocení mi přijde silně nadnesené, měl jsem problém se "dostat do tempa", kousal jsem to jak suchou housku, nešlo mi to...

katka.oo
17.09.2020 5 z 5

Skvělé pokračování Rakváře, napínavé, tajemné, doporučuji, ale jak již bylo zmíněno v ostatních komentářích, nutné číst postupně.

Jiparis
17.09.2020 4 z 5

Dále rozvíjený námět z předchozí knihy, odhalí některá tajemství. Myslím, že by ději stačilo méně stran a mě osobně vadilo nepřesvědčivé čarodějnictví.

ArwenAragorn
06.09.2020 4 z 5

"Ahoj Marigold." Naučila jsem se být k duchům zdvořilá. Zdrží se déle a jsou důvěřivější. "Vypadáš dobře".
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Důstojné pokračování Rakváře. Jak tady spousta čtenářů píše, v tomto případě je nutné číst knížky postupně.
K přečtení doporučuji.