Radostná zvěst

Radostná zvěst https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1317/radostna-zvest.jpg 4 235 41

Úspěšná achitektka Ria a šarmantní politik Taylor spolu stráví vášnivou noc, která nezůstane bez následků. Ria se nechce citově vázat a navrhne Tayolorovi pouze formální sňatek. Jejich manželství záhy postihne tragédie, jež prověří charakter jich obou.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Tidings of Great Joy , 1987

TaLu
17.07.2015 4 z 5

Opět jedna z knih, které jsou romantickým příběhem. Podle mne se i sama autorka lépe baví, když píše knihy s detektivní zápletkou. Ovšem tato konkrétní "pouze" romantická se mi četla dobře. Příběh tam je a občas je třeba si u knihy i nenáročně odpočinout :o)

Jordyz
04.12.2014 3 z 5

Takové lehké čtení na víkend :-)

Rad1
09.09.2014 4 z 5

Velmi čtivá kniha, ale dle mého názoru děj nic - moc.

amysa
04.05.2014 2 z 5

Sandru Brown čtu moc ráda, její příběhy patří k mým oblíbeným a proto jsem po ní opět sáhla, ale tato knížka mi tedy přišla dějově slabší, číst se to dá, ale určitě se k ní nevrátím... Tady je ta linie příběhu pořád jen tak nějak nahoru dolů, v podstatě se tady toho zase tak moc neděje a mám pocit, že některá zbytečná a nesmyslná nedorozumění jsou tam asi jen proto, aby se Ria s Taylorem mohli udobřovat v posteli a nebo po sobě neskonale toužit. Zkrátka i té jiskřivé erotiky tam bylo na můj vkus už nějak moc.... Čekala jsem rozhodně více napětí, překvapení a také humoru, tak jak jsem u Sandry zvyklá a myslím si, že i na těch pár stránkách, které tato knížka má, se to mohlo podařit... Tak třeba příště:-)

monula101
03.03.2014 5 z 5

skvela knizka

sipkulka
24.02.2014 3 z 5

oddechovka dobrá ale že by to bylo něco extra to ajni náhodou .....

deni79
18.02.2014 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížka od této autorky.

aneleh18
12.02.2014 3 z 5

Souhlasím s většinou komentářů - oddychové, pohodové. Jen nevím, zda se k této knize vrátím .

Poutnice
02.10.2013 5 z 5

četla jsem ji už víckrát a vždycky se k ní ráda vrátím...a dá se přečíst během večera, opravdu se dobře čte a příběh je taky chytlavý

vlastus52
26.09.2013 3 z 5

pohodová knížka, celkem dobře se četla

georginaa
10.08.2013 3 z 5

I šťastný konce bývají v životě, ale jedno ponaučení přeci jen kniha dává. A to, že si mají lidé říkat věci na rovinu, nemít strach říci o svých pocitech ať to skončí jakkoliv. Pak se předejde k různým nevyjasněným situacím, hádkám a zároveň se dozvíte více o myšlenkách toho druhého. Budete si bližší a určitě si budete více vážit vztahu, který může fungovat na vzájemné toleranci a hlavně lásce.

modranka
10.05.2013 3 z 5

Knihu som hodnotila s prihliadnutím na rok 2013. Pôvodný text bol napísaný v roku 1987, čo samozrejme prináša so sebou iný pohľad a najmä záver, ktorý sa niektorým čitateľkám zdal pritiahnutý za vlasy. V podstate ide o klasickú "lovestory" zabalenú v tvrdej väzbe. Príbeh je o nechcenom dieťati, vynútenom sobáši, potrate, kariére oboch aktérov s dejovým vyvrcholením naozaj vhodným do 90-tych rokov minulého storočia, kedy politici robili veľké gestá.
Príbeh sa čítal veľmi dobre, sklamané určite nebudete.

zoja
22.04.2013 3 z 5

Jak už bylo psáno, trochu lehčí oddechové čtení a musím souhlasit, že konec byl trochu moc šťastný.

gabca007
24.02.2013 4 z 5

Příběh byl moc pěkný, ale musím říct, že ten happyend byl na mne trochu moc přeslazený.

Evaevelína
02.12.2012 4 z 5

fakt pěkný děj,nic nenáročného.Za jeden večer jsem ho zhltla,a milovníci milostných scén si určitě příjdou na své.Některé dialogy mě fakt pobavili.

alnahu
16.11.2012 5 z 5

U této knihy udává autorka ,že je její nejoblíbenější i mě se tento příběh ,milenecké dvojice Riy a Taylora velmi líbil.

kika 13
05.11.2012 3 z 5

Krásný román plný děje.Čte se to pohodově.

aannyy
19.10.2012 4 z 5

Hezky se to četlo :)

Danafantom
26.01.2012 2 z 5

Nějak jsem se nazačetla. Už od začátku mu to přišlo poněkud prostoduché a předvídatelné, a ani ta omáčka už mě nemohla uspokojit.

adelka32
04.10.2011 5 z 5

Knížka ktera mě vtáhla do děje.Musím říct,že vychází se života mnoha žen i když ne s tak štastným koncem.

USA (Spojené státy americké) manželství romantika

Sandra Brown
americká, 1948