Počkej na mě, Radko!

Počkej na mě, Radko! https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63096/pockej-na-me-radko-QP0-63096.jpg 4 628 56

Radka série

Radka Stachová, studentka obchodní akademie, je opravdu krásná dívka - nejhezčí ve třídě i v širokém okolí - a je na to velmi pyšná. Mindráky rozhodně netrpí. Kromě toho, že je krásná, je ovšem také hodně samolibá, rozmazlená, namyšlená, nad okolí povznesená a značně nesnášenlivá. Na těchto vlastnostech se podepsala především její matka, která patří k maloměstské honoraci a vychovává svou dceru ve snobském duchu. Radka nevychází ani se spolužáky, ani se spolubydlícími na internátě, vlastně má jen jednu jedinou kamarádku, sousedku Karolínu, která se jí povahou hodně podobá. Radka chce být nejlepší ve všem - a jen tak s někým si nezadá. Jenomže když se na oslavě Radčiných šestnáctých narozenin nečekaně objeví neznámý kluk, co má do vysněného a dokonalého prince hodně daleko, všechno je najednou jinak... Zásluhou nekompromisního Pavla, který se o Radku velmi netradičním způsobem uchází, se její charakter zvolna mění, až se z ní stává správná dívka, na níž se lze spolehnout.... celý text

exitus
09.01.2015 4 z 5

Sice je to asi víc než deset let, co jsem tuhle trilogii četla, ale pamatuju si, že se mi moc líbila, dokonce jsem si jí pak šla za své koupit. Myslím, že už by mi to přišlo lehce naivní a postava Pavla v mnohém až moc mravoličná, ale tehdy jsem ho strašně milovala a přála si mít takového kluka. A vůbec, jak to tu tak čtu, skoro bych si to přečetla znovu.

knihamouder
16.09.2014 4 z 5

Sladký příběh pro náctileté, líbil se mi.

Karolína18
13.08.2014 5 z 5

Celou sérii Radka prostě zbožňuji. Příběh Radky a Pavla mě okamžitě dostal a strašně ráda se k němu vracím. Pavla prostě nejde nemilovat nebo alespoň neobdivovat. Knize nemohu nic vytknout a rozhodně bych ji doporučila dál.

1v8na
05.08.2014 5 z 5

Tahle série od Radce se mi líbí úplnĚ nejvíce ze všech knih od Lenky Lanczové. Velmi poučné a romantické, velmi se mi to líbilo. Vřele doporučuju.

Beni
03.08.2014 5 z 5

Knihy od této autorky jsem četla někdy v pubertě, vloni jsem po nich zase sáhla a opět mě to chytlo, že jsem si doplnila knihovničku :-)

Série "Radka" dle mého patří mezi nejlepší kousky od této autorky, miluji tuto trilogii :-)

nanakac
03.12.2013

Kdyz jsem to cetla byla jsem z toho uplne hotova.. tato trilogie je nejlepsi od autorky.. jeste ted mam slzy na krajicku kdyz si vzpomenu na Radku a Pavla.. na ten pribeh.. jakoby to byl muj pribeh.. cetla jsem nekolikrat..a pokazde to strasne obrecela=D strasne me nastvala ve druhem dile kdyz ho podvedla=DDD boze opravdu jsem to prozivala jako bych to byla ja..=D

Poutnice
09.10.2013 4 z 5

krásně popsanej vývoj osobnosti...každej se může změnit! A když to nezvládneme udělat pro sebe (kvůli sobě), je skvělý, když to chceme udělat pro někoho jinýho.

Marčullkas
22.07.2013 5 z 5

Má první kniha, kterou jsem od LL přečetla. Řadím ji mezi nejpovedenější. Dodnes si vzpománím jak jsem v jejich knížkách dokázala ležet hodiny a hodiny!

Esko*
28.04.2013 5 z 5

Tahle kniha je podle mě od Lenky nejlepší.

tatruszka
14.04.2013

Moc pěkný příběh, který můžu mladým slečnám jen doporučit

nikinikiniki
19.02.2013 5 z 5

Nejúžasnější knížka, kterou jsem kdy četla. Pořád se k ní vracím a asi stále vracet budu. Líbí se mi popis a chování hlavního hrdiny Pavla, který Radku úplně změní a je tam spoustu krásných chvil :)

petka-2007
22.01.2013 4 z 5

Už je to dlouho, co jsem ji četla, ale pamatuji si dodnes, že se mi opravdu líbila.

dendisek3
15.08.2012 5 z 5

Nádherná knížka, dostala jsem ji k vánocům, prostě úžasná!

Katrys
11.08.2012 5 z 5

Asi jediná kniha od Lenky , která se mi velmi líbila (kromě románu Blíženci). Doporučuju oba romány.

Alexxandra
04.06.2012 4 z 5