Psí poslání

Psí poslání https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170581/psi-poslani-170581.jpg 5 1346 428

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tahle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…... celý text

Literatura světová Romány Příroda, zvířata
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Purpose , 2010

martunka
23.02.2017 5 z 5

Moc pěkný příběh,který se mi dobře četl. Hlavně jsem ráda, jak to nakonec všechno dopadlo.

EvieS
22.02.2017 5 z 5

K této knize mě přivedl trailer na film, pro jistotu jsem od ní nic nečekala a o to víc byla překvapená, jak mě dokázala pohltit. Nádherný příběh plný úsměvných ale i srdceryvných momentů. Už dlouho jsem nenarazila na tak báječnou knížku a stoprocentně se k ní jednou vrátím :)

Pett
21.02.2017 2 z 5

Dle ohlasů jsem se tolik těšila na krásný, poetický, srdceryvný příběh... ještě předesílám, že mám doma tříčlennou smečku, kterou zbožňuju celou svou duší...
Ale pardon, tohle bylo tak hloupé a zplácané čtení... bylo to jako číst slohovou práci žáka ze čtvrté třídy... chvíli tohle a pak zase tamto... ani nevím, zda to bylo mířeno na děti... ale vzhledem k tomu cílenému emočnímu vydírání a konci snad ani ne... ano, zaslzela jsem si při psím umírání, ale to jen z úzkostného strachu, co budu dělat, až potká to nemilosrdné a nevyhnutelné stáří nás... vše ostatní mě minulo...třeba i to, proč v tom bylo tolik prostoduchého a tak zbytečného zla... navíc ta jednoduchost textu mi jen připomněla, že Ema má mísu... a je mi to líto, protože ta myšlenka je úžasná... ale bohužel, ta jednoduchost a přeplácanost příběhu se u mě minula účinkem...
Na psí téma mě v poslední době daleko více zasáhlo skvostné Jasno, lepo, podstín, zhyna- tam šlo o pravé psí poslání... to jsem měla chuť nám pořídit dalšího adopťáka, vyrazit ven a ukázat smečce svět... hafgh!

jaspis
21.02.2017 5 z 5

Prosím nakladatele, aby knihy distribuovali s XXXXL balením kapesníků. Už dlouho se mi nestalo, že bych u knihy brečela a to skoro po celou dobu. Ale abych nekřivdila, dost jsem se i posmála a taky chvílemi v textu našla i naši fenku :-)
Do dalšího dílu ale nepůjdu. Hrozně mě z toho pláče bolí hlava :-(

Jitkarka
21.02.2017 5 z 5

Nej, nej. nej. Tohle me hrozne vzalo.... Nadherna knizka.

kacenkaa
21.02.2017 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, které nemůžu nic vytknout. Ale asi nikdy autorovi neodpustím, kolik jsem kvůli této knížce a jejímu dojemnému příběhu nabrečela :)

Ťapulka
20.02.2017 5 z 5

Nádherná kniha, která člověka dovede k zamyšlení se nad psími množírnami, nad důležitostí psího kamaráda pro dítě a pro rodinu vůbec, nad zachraňováním pejsků a záchranářskými pejsky, prostě nad tím, co všechno v těchto chlupáčích můžeme mít, jen jim to naše srdce otevřít! Když jsem knížku četla, ležel u mě náš úžasný Jack Russel Benny a já hladila jeho úžasný kožíšek a byla dojatá na maximum. Knížka ale nepřinesla jen slzy, ale i spoustu úsměvů a pousmání. Psí poslání určitě nemůže chybět v knihovně žádného pejskaře a milovníka zvířat! Vím, že jsem ji četla poprvé, ale určitě ne naposledy a že honem rychle musím sehnat pokračování!

hajrys
20.02.2017 5 z 5

Krásná oddechovka nejen pro pejskaře :-)

medvídě
19.02.2017 5 z 5

Nádherný příběh o jedné psí dušičce a jejím putování mezi několika životy. Autor skvěle popsal zážitky - ať už smutné či veselé, získávání zkušeností, které se vždy následně nějak hodily. S těmi psy nelze neprožívat jejich životy.
Brzy si budu muset ale pořídit další díl (chudák moje peněženka).

PS: Je to další z knih, ke kterým by měli automaticky dávat kapesník.

Šílenec.Knih
19.02.2017 5 z 5

Nemám slov. Geniální. Jak autor sám napsal román pro všechny pejskaře. Myslím že tahle kniha nemusí zajimat jen pejskaře ,ale i ostatní.

Miška11
16.02.2017 5 z 5

Kniha byla krásná.. O psí oddanosti, věrnosti a lásce

Forestlia
16.02.2017 5 z 5

Tahle kniha se mi moc líbila.Byla vtipná,hezky napsaná,dojemná....SKVĚLÁ.Viděla jsem i film, který byl trochu jiný, ale taky hezký.Knihu všem doporučuju. Bezpochybně patří k mým nejoblíbenějším.

pinussilv
15.02.2017 4 z 5

K téhle dojímavé knížce bych řekla asi toto: Máte rádi psy a berete je jako členy své rodiny a spřízněné duše?
Jestliže odpovíte "ano, jistě!", pak tuto knížku nevynechte a přečtěte si ji, bude se Vám líbit a budete dojatí a mezi řádky s jistotou najdete něco z toho vašeho psího kamaráda.
Jestliže však odpovíte ne, jestliže máte k psíkům jisté výhrady a současně jste nároční čtenáři,
pak si nejspíš vyberte jinou knihu.
Já svého zlatého retrívra mám, proto dávám 4 hvězdičky

knihovnička007
15.02.2017 5 z 5

Nádherná, úžasná kniha. Občas hodně smutná, ale myslím, že by ji měl mít každý milovník zvířat :)
U knihy jsem několikrát brečela. Je moc krásná. Určitě si ji zase někdy přečtu.

KamaPika
15.02.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Je to čtivé, dobře napsané, napínavé, ale i smutné

LusSyNDA
13.02.2017 5 z 5

Na knihu jsem se strašně těšila, ale po první smrti pejska Tobyho jsem myslela, že jí nikdy nedočtu. Kniha byla pro mě o to víc dojemnější, protože mi také umřel pejsek a také se jmenoval Toby... Co víc k tomu říct, obsahu knihy věřím už jen proto, abych v sobě trochu uklidnila tu bolest, která v člověku zůstane, když mu odejde mazlíček. Konec knihy byl nádherný/dojemný. Ale nikdy víc si knihu znovu nepřečtu, tak moc se mě dotkla

Ajinka126
13.02.2017 4 z 5

Kniha je to velmi čtivá a snadná k přečtení. Stihnete to pomalu za jeden večer. Psané je to s takovou zajímavou lehkostí, naprostou oddaností a radostí ze života, že vůbec není pochyb, že se na svět díváme prostřednictívm našich čtyřnohých společníků. Dál už musím jen podotknout, že to byl pěkný příběh, ale asi autorovi neodpustím ten potok slz, který jsem u toho ronila. Věděla jsem k čemu příběh směřuje, ale stějne mě ta čirá psí láska a pomíjivost života dostala na kolena. Za přečtení rozhodně stojí, ale připravte se na to.

sonča94
12.02.2017 5 z 5

Jsem milovník psů a tato kniha mě naprosto pohltila. Nejdří jsem koukla na filmový trailer a už jen u něho mi cukaly koutky a poté bum cítila jsem husinu. Tak tohle se mi stávalo i u knihy. Několikrát mě dojala, ale i zahřála u srdíčka. Kniha se fajn četla, skvěle krátké kapitoly, tak i ty stránky se četly rychle a skoro samy. Za mě TOP !

ger
10.02.2017 3 z 5

Ušla, ale raději mám např. Ajax na stopě..

Týnidlo
09.02.2017 5 z 5

Patří k mým nejmilejším knihám :3 Je vážně skvělá.