Psí cesta

Psí cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174987/psi-cesta-174987.jpg 5 586 185

Pokračování úspěšné knihy Psí poslání přináší další dobrodružství chundelatého psího kamaráda, který po smrti milovaného páníčka Ethana nachází nový smysl svého bytí po boku jeho vnučky Clarity. Provází ji celým jejím životem jako labrador Buddy, kříženka Molly, miniaturní voříšek Max a nakonec bígl Toby. Je ochráncem, věrným přítelem do nepohody i společníkem ve chvílích nejtěžších. Jeho láska ke Clarity, ale i k ostatním lidem, které na své pouti potkal, je totiž věčná.... celý text

Literatura světová Romány Příběhy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Journey , 2011

Floriška7
30.06.2017 4 z 5

Psí poslání se mně líbilo víc, nicméně opět citlivá kniha pro psí milovníky.

monika0356
28.06.2017 5 z 5

Pokracovani knihy me nezklamalo, bylo to opet plne emoci, smutne a krasne zaroven :)

Martooni
26.06.2017 5 z 5

I přesto,ze jsem byla zpočátku ke knize skeptická, po přečtení Psího poslani, jsem nemohla jinak.

Bylo to dokonale! Těším se i na druhé filmové zpracování! Doufám,ze to mají v plánu.

Opravdu jak psal někdo níže, Psi poslani je bez Psi cesty poloviční. Je nutnost si přečíst obě knihy a stojí to za to!

Dragoneria
25.06.2017 4 z 5

Opět dokonalé nejde to přečíst bez závalu emocí ;)

Klarka251
09.06.2017 5 z 5

Pokračování úžasné knížky Psí poslání, opravdu pejsky miluji a opět mě tato kniha rozbrečela.

Rodaw
09.06.2017 5 z 5

Psí cestu a Psí poslání beru jako jeden celek - i když jsou to 2 knížky :) Je to jeden plynulý, úchvatný a dojemný příběh, které prostě musíte (prosím :D) přečíst celý. Skvěle to do sebe zapadne, jedna kniha bez druhé je prostě jen poloviční:)
Pro tuto knížku platí to stejné, co jsem napsala u prvního dílu. Opět si mě získala, je hluboko uvnitř mě, obdivuju ji - stejně jako všechny psí duše. Je mi líto, že my jako lidé jim tak často uvažujeme, sama to vidím doma- máme 5 útulkáčků a každý z nich poznal bití a lidskou nenávist. V hloubi duše budu doufat v to, že se to jednou změní, protože naděje je vždy.. pokud můžeme, pomáhejme. Zachraňujme pejsky z útulků a nebo alespoň útulkům pomáhejme finančně, materiálně.. ty němé tváře si to zaslouží, dlužíme jim to... Dávejme jim lásku aspoň z poloviny tak, jak dávají oni nám...
U knížky budete plakat, ale budete se v ní vidět, uvidíte v ní své pejsky a budete se i smát. Vyvolává všechno, i proto ji tak miluju :-)
Konec mi (mimochodem podobně - i když víc - jako film Duch) dává naději. A i když ucítíte velké prázdno a obrovskou bolest, budete šťastni. Přes slzy ucítíte i radost a jisté uspokojení.
Pane autore DĚKUJI za tyto dvě knihy. Nic je nikdy nepřekoná, děkuju. Budu se k nim vracet, v průběhu celého mého života. Dalo by se říci, že tyto dvě knihy jsou pro mě taková Bible:)
Přečtete si to!
... a pokud máte doma psího parťáka/parťáky, podrbte je za mě a naše smečka zdraví :)

hamstergraf
20.05.2017 5 z 5

Před chvílí jsem dočetl a trochu nevidím na klávesnici - ten hořko sladký konec člověka prostě dostane... Velmi pěkně napsaná kniha, snad ještě líp, než první díl. Spousta poučení o psích kamarádech i o lidech. Vřele doporučuji každému, milovníkům psů zvlášť.

WallopX
12.05.2017 5 z 5

Pro mě bylo toto pokračování o něco málo záživnější než u 1.dílu. Ale i přesto opět nemám slov. Knížka se krásně četla a proto hodnotím 5*... Podle mě by měla i má více hvězdiček ❤

Marticka79
09.05.2017 5 z 5

Miluji svého pejska a tahle kniha byla pro mě opravdu krásná. V této knize se odehrávají příběhy pejska, který se vždy narodil s nějakým posláním. Doporučuji všem co mají rádi pejsky a dávám plný počet hvězdiček :-)

Leňulaaa
05.05.2017 5 z 5

Krasne pokračování, moc se mi líbilo, ze se skoro cely příběh točil kolem jedné paničky a mohli jsme sledovat její životní osudy. Konec byl taky moc hezky, docela oceňuji ze se autor nerozhodl psát další pokračování, myslím ze už by to bylo omylani. Super kniha :) doporučuji

petulkapeta
04.05.2017 5 z 5

Pokracovani je skvele napsane,komu se libilo psi poslani,tak by jsi mel tuhne knihu rozhodne precist...

atramVe3
20.04.2017 5 z 5

nezklamala....

Mishak
05.04.2017 3 z 5

Pro mě je tento díl i přes své klady slabší než jeho předchůdce hlavně z toho důvodu, že jsem se těšila na nové životy naší psí dušičky, ale sledovali jsme prakticky jenom život Clarity. V téhle knize šlo bohužel hlavně o ni a to se samozřejmě zrcadlí v mém hodnocení.

Irsaf
29.03.2017

Prima čtení :)

alnahu
27.03.2017 4 z 5

Další velmi pěkné pokračování o psím poslání, kdy psí hrdina několikrát zemře a opět je báječným přítelem a všechny bezmezně miluje, ať to byl Ethan , Clarita, CJ nebo Trent. Velmi krásný příběh nejen pro psí páníčky.

Princezna22
15.03.2017 3 z 5

Na knize je hodně poznat,že ji autor napsal nejspíše pod nátlakem, aby se co nejdříve vydala.. Takhle kniha mi přišla strašně slabší než první díl. Možná,že kdyby autor udělal jen ten jeden a daleko delší udělal by možná lépe.. Nevím s knihy mám zajímavé pocity. Ale až tak se mi nelíbila. Psi poslání prostě vede laťku hodně vysoko.

LusSyNDA
12.03.2017 4 z 5

Po prvním díle jsem tento díl už číst nechtěla. Tolik jsem brečela, že jsem to nechtěla opakovat. Ale toto pokračování jsem dostala darem, takže jsem "musela". Nelituji. Bylo to opět nádherné. Celou knihu jsem zvládla bez pláče, ale poslední odstavec jsem přes slzy neviděla... Dokonalý konec. Jsem moc smutná, ale skončilo to nejlíp jak mohlo!

martina2704
02.03.2017 5 z 5

Stejně jako Psí poslání - nádherná knížka, kterou si ráda znovu přečtu s krásnou myšlenkou. Než jsem se pustila do čtení, říkala jsem si, že to asi nebude tak dobrý jako první díl, ale opak je pravdou. Stejný styl vyprávění, nové životní příběhy, tentokrát Ethanovy vnučky CJ a opět nádherný vztah a přátelství mezi člověkem a psem. A ten konec? Brečela jsem jak želva, přesně takové zakončení, jaké má být.
Psí poslání i Psí cesta se stali mými srdcovkami, protože něco tak úžasného na čtení se jen tak nenajde.

rarášek
02.03.2017 5 z 5

ÚŽASNÁ KNIHA! Nemůžu uvěřit, že jsem si chtěla přečíst jenom první díl a ten druhý úplně vynechat, přišla bych o další silný příběh. Ani nemůžu slovy popsat, jak se mi líbila, ale o tom, jak moc mě do sebe vtáhla svědčí to, že jsem ji zvládla přečíst během dvou dnů, což je na mě v poslední době docela rekord. Ani jsem se nechtěla s duší tohoto milujícího chlupáče loučit. Konec byl vůbec nejlepší a nejdojemnější, skvěle tuto sérii ukončuje. Na konci a celkově při četbě celé knihy jsem si pobrečela. Je to už dlouho, co nás opustila naše Betynka, stále se mi po ní stýská a po přečtení těchto knih jsem na ni hodně myslela. Rozhodně doporučuji obě knihu každé osobě na této planetě, protože jsou úžasné. :)

Jitkarka
01.03.2017 5 z 5

Nej. Nej. První díl mě sice bavil o malilinko víc, ale Psí cesta nezklamala, brečela jsem jako želva a myslím si, že tyto dvě knihy nejsou jen pro pejskaře, ale že si je musí přečíst naprosto každý. To je tak srdceryvný, že to není možný. Za mě perfektní a všem vřele doporučuji. Tak :)

psi posmrtný život příběhy o psech převtělování

W. Bruce Cameron
americká, 1960