Psí poslání

Psí poslání https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324671/bmid_psi-poslani-WRx-324671.jpg 5 1346 428

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tenhle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…... celý text

Literatura světová Romány Příroda, zvířata
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Purpose , 2010

Floriška7
19.04.2017 5 z 5

Krásná. Budu se jen opakovat, vtipně a velmi citlivě napsáno. Pejskařské srdce jásá. Pochopila jsem, proč jsem si před 10 lety z útulku vybrala právě Edíka. To je jeho Psí poslání a moje obrovská dlouholetá radost.

Ivuska97
19.04.2017 5 z 5

Od té doby, co jsem přečetla tuto knihu, se dívám na svou čivavu úplně jiným pohledem! Je to krásná, dojemná kniha a doporučuji ji každému, kdo se nemůže vyrovnat se ztrátou svého čtyřnohého mazlíčka a kdo chce svého pejska chápat víc, než doposud. 5*

dennie3
15.04.2017 4 z 5

Krásná kniha, lehké čtení, dojemný konec.

Terka18
14.04.2017 5 z 5

Krásná knížka. Dojemný příběh a naprosto strhující. Chtěla jsem číst pořád dál a dál, abych věděla jak to dopadne. Při pár momentech jsem brečela, jindy se zase smála. Autor měl úžasný nápad, že tuto knihu napsal.

luciasek86
13.04.2017 5 z 5

Knížka, kterou jsem si zamilovala, miluji psi a tato knížka, je úchvatně napsaná má úžasný děj je tam smutek i krásné okamžiky jednoho z nejúžasnějších zvířat a to jsou psi přečetla jsem ji jedním dechem . Vřele všem doporučuji :-)

KnihomolkaSuzan
13.04.2017 5 z 5

Knížka mého života! Myslím že každý pejskař či velký milovník pejsků a zvířátek se v této knize najde.Knížka je v mé duši a v srdíčku! Druhý díl Psí cesta byl podle mě jen o malinečko lepší ale na tom nezáleží protože celkově tyto dvě knihy jsou prostě nejlepší mého života a velmi moc doporučuji!!

martina1346
11.04.2017 5 z 5

Krásná dojemná kniha

atramVe3
09.04.2017 5 z 5

Krásně napsaná dech beroucí knížka....doporučuji ji přečíst nejen pejskařům....Už se těším na Psí cestu :-D

petulkapeta
07.04.2017 5 z 5

Vyborna,nadherna dech berouci kniha...doporucuju vsem :)

Selendra
05.04.2017 5 z 5

Pro me asi nejlepší příběh o psech. Nádherný příběh. Změnil můj pohled na pejsky, hlavně na tu mou fenecku :)

ahojky1
31.03.2017 5 z 5

Tuto knížku bych vřele všem doporučila, hlavně pejskařům. Opravdu mě děj zasáhl, dokonce jsem u ní i brečela a od té doby se na svého pejska dívám jinýma očima ☺

Odehnalka
30.03.2017 5 z 5

Asi to nejroztomilejší, co jsem kdy četla! Jako milovník psů jsem si knížku užila se vším všudy. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, ať už ze strachu, nebo radostí, co bude se psím hrdinou dál. Krásný a dojemný příběh.

Beky
30.03.2017 5 z 5

Silně strhující příběh ... Dokonalý příběh z pohledu pejska ... Dojemné a reálné téma.Úžasná kniha!

cace
27.03.2017 5 z 5

Knihu jsem půjčila synovi, milovník psů, a přečtla jsem si ji, abych si na ni udělala názor. Syn nemá rád trápení zvířat, tak jsem to chtěla napřed trochu prověřit. Nikdy bych neřekla, že mohu přečíst knihu psanou z psího pohledu, to se mi opravdu ještě nestalo. Ale ano, bylo to hezké. A ty smutnější momenty jsou velmi citlivě podané, neublíží. Synovi předávám ke čtení s klidným svědomím. Klidně bych i zakoupila. Jen mám obavu, aby si nechtěl pořídit další zrození našeho retrívra Bastíka, který před časem umřel.

Irsaf
25.03.2017 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha :)

manioaio
24.03.2017 5 z 5

Opravdu dojemný a krásný příběh, který můžu vřele doporučit všem, kteří kdy měli, mají nebo chtějí mít psa. A těm ostatním taky.

Kaliope920
24.03.2017 5 z 5

Nádherná knížka..brečela jsem pokaždé, když pejsek odcházel a vrátil se v jiném pejskovi ,chystám se na jedničku...teď je mi už jasné ,proč jsem u sebe měla vždy nějakého Anděla- pejska..díky Kessy, Fatimo, Fany, Bety a nyní i Kaliope .

pastelka53
24.03.2017 4 z 5

Ano, všichni psi přijdou do nebe!!
Po přečtení této knihy jsem pochopila, proč miluji víc zvířata než lidi. Proč vždy pláču, když umře jakékoliv zvíře ať v reálném životě, knize či filmu.
Proto mi u této knihy i slza ukápla... dobrá bylo jich mnohem víc.
Jejich láska je čistá, jejich oddanost doslova až za hrob.
V mé knihovně najdete převážně detektivky, thrillery nebo horory. Málo kdy, narazíte na něco jako je Psí poslání, ale koupě nelituji, jsem psí milovník a tohle jsem si řekla, že mi knihovně nesmí chybět. NELITUJI!!

pink_unicorn
24.03.2017 5 z 5

Skvělá knížka, mé srdce pejskaře jásá!

Aveli
22.03.2017 5 z 5

Nádhera. Krásný příběh, smutný, veselý, napínavý, prostě vyvolávající emoce. Navíc mistrně napsaný z pohledu pejska, který prostě určité naše žádosti a věci nechápe. Každému milovníkovi psů doporučuji.

psi zfilmováno příběhy o psech člověk a pes převtělování

W. Bruce Cameron
americká, 1960