Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118080/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-7nf-118080.jpg 4 5335 5335

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, pokusí se to změnit.... celý text

skableska
31.01.2019 4 z 5

Kniha, na kterou jsem se opravdu těšila a nezklamala mě. Několikrát jsem se zasmála i nahlas, což se mi často u knih nestává :) Je to taková čtivá oddychovka. Určitě si od tohoto autora přečtu další knížky...

zdenaR
29.01.2019 4 z 5

Moje první knížka od autora.
Velmi dobře se mi četla, proto jsem se vrhla na další - nebyla jsem zklamaná :-)))

meluzena
28.01.2019 2 z 5

Asi jako muzika v čekárně u doktora - má svůj okruh posluchačů, nenadchne, neurazí.

Nelze tomu však upřít zajímavý pohled, jak stejnou situaci si každý zúčastněný vykládá jinak, a protože spolu nekomunikují, vznikají zbytečná nedorozumění, jejichž následky se pak těžko narovnávají. Sice to není nic nového pod sluncem, ale aktuální to je bohužel čím dál víc.

edulinecka08
25.01.2019 1 z 5

První kniha od Hartla. Velká reklama a sranda to byla jen občas. Čekala jsem mnohem víc.

petra5721
23.01.2019 4 z 5

Moje první kniha od Hartla a příjemné mne překvapila :) velmi vtipné pasáže se střídaly s pocity viny, že už nedělám to co za mlada

Ubulínek
22.01.2019 odpad!

Už dlouho jsem si chtěla od Hartla něco přečíst. Viděla jsem s ním pár rozhovorů, četla recenze a koukala na hodnocení tady na databázi a docela se na to těšila. No, byla jsem zklamaná. Kniha je napsána sice docela čtivě, ale humor je primitivní, je tam dost vulgarismů a není nijak nápaditá. Podruhé ji číst nehodlám.

popelka7
21.01.2019 odpad!

Nemám ráda vulgární literaturu. Příběh mi nic nedal. Dočetla jsem, ale už nikdy více.

stesa
21.01.2019 odpad!

Prvok byl moje druhá knížka od Patrika Hartla, kterou jsem si chtěla napravit svůj špatný dojem z Okamžiků štěstí. Bohužel to dopadlo úplně naopak a Prvoka jsem po čtyřech kapitolách radši odložila, protože mi přišel ještě horší.
Opět mi vadil velice levný a primitivní humor založený na vulgarismech (jako třeba výraz "pičí farma" označující manželku a čtyři dcery jednoho z hlavních hrdinů), kterého jsem si všimla i v Okamžicích štěstí, kde se ale v porovnání s Prvokem vyskytoval mnohem míň.
Nic dalšího od Hartla už zkoušet číst určitě nebudu, jeho tvorba mi zkrátka nesedne, nepřijde mi vtipná ani oddechová. Asi jsem od tak vychvalovaného spisovatele a režiséra a sympatického člověka čekala trochu inteligentnější a rafinovanější zábavu.

Šárkaxx
20.01.2019

Přečtla jsem si to, protože jsem knihu dostala jako dárek. Místy mi přišla vtipná, ale podruhé bych ji nečetla.

Peti
19.01.2019

Krátký vtipný a čtivý román. Je vtipné, jak se soudy lidí prolínají a co k čemu vede.

cherubinka
19.01.2019 5 z 5

Název knihy mě dost odrazoval, paradoxně poslední kniha od p. Hartla co jsem četla. Nakonec to byla lehká oddychovka, nic složitého jako v dalších knihách, nic překombinovaného. Čisté, jasné a vtipné.

edulinecka08
17.01.2019 1 z 5

Kniha mi přišla dost vtipná. Ale vzhledem k humbuku kolem autora, jsem čekala víc.

otesánek
16.01.2019 5 z 5

to byla krásná jednohubka. ani by mi delší nevadila :)

Krukron
16.01.2019 5 z 5

Je to opět výborné čtení. Moje druhá zkušenost s panem Hartlem a je celkem jasné, že budu pokračovat v dalších knihách. Jak jednoduše se to čte, člověk si říká, že se to musí psát samo.. Ale to je právě ten kumšt. Jen ten doslov mě pořád nutí přemýšlel, jestli na to taky ve svých 33 letech mám :)

KydlochMoris
14.01.2019 4 z 5

Mám ráda knihy, kde je víc postav a tato kniha není výjimkou :-) Určitě si přečtu další knihy od autora :-)

Georgie1
14.01.2019 4 z 5

Pohodovka, oddechovka, absurdovka....stejné jako jeho projev. Příjemné chvilky ve chvílích volna.

Raszkulce
13.01.2019 4 z 5

Přečteno během pár hodin, dobrá knížka na odlehčení :-)

dawson321
13.01.2019 5 z 5

Moje nejmilejší Hartlovka :)

domihruzkova
11.01.2019 5 z 5

Příjemná oddechovka, nejvíc se mi líbil Karel s Klárou :)

Bobina74
09.01.2019 4 z 5

Opět další jednohubka od Patrika Hartla a opět další pobavení nad míru. Jen to do nás hrňte pane autor pod tlakem :-)