Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118080/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-7nf-118080.jpg 4 5350 5350

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, pokusí se to změnit.... celý text

xnova58
30.05.2019 5 z 5

Hezká oddychovka. Pěkně se čte, nedala se odložit.

eva5397
28.05.2019

Za mě určitě pěkné čtení. Knihu jsem nechtěla odložit dokud ji nedočtu. Za mě paráda.

patroklos
22.05.2019 5 z 5

Vtipné, svižné, ze života... bomba, pecka :-)

Mysias
15.05.2019 5 z 5

Patrik Hartl zase nezklamal. Super kniha. Chtěla bych říct, že vtipná, ale ona vlastně vtipná není. Realistická, občas psychologická (náhled do mužského vnímání). Reflektuje běžný život a někdy nevyřešené situace kvůli tomu, že si to lidé neumí říct, nebo nechtějí poslouchat. Kniha je úzká, je přečtená za chvíli a naprosto ji doporučuji. Autor nepopisuje do hloubky, jen prostě vypráví. A to mě fakt bavilo.

pige
14.05.2019 5 z 5

Nenáviděla jsem okamžiky, kdy jsem musela knížku odložit. Chytila mě a chtěla jsem vědět, co bude dál. Hrdinové nevyznívají moc kladně, ale jací bychom byli asi my?
Jen by mě zajímalo, jak příběh vnímají muži stejného věku a nátury jako hlavní postavy.

Vendas
02.05.2019 5 z 5

Kniha mě mile překvapila,určitě není poslední od tohoto spisovatele.

Drdlice
28.04.2019 4 z 5

Knížka je čtivá, veselá i smutná. Prostě jak to v životě chodí. Doporučuji

Annyel
28.04.2019 5 z 5

Čtivé, veselé i smutné, ničím výrazně nepřekvapí, je to spíše oddychovka. Četla se ale krásně, nic jsem od knihy až tak nečekala a ve finále jsem byla příjemně překvapená.

Welinie
23.04.2019 3 z 5

Sem tam nuda, sem tam vtípek. Prostě takové vyprávění.. Oddechovka. Nic extra.

Cabelkab
19.04.2019 3 z 5

Asi budu jediná, ale knížku jsem četla až po přečtení nejlepšího víkendu a ten se mi zdál mnohem vtipnější a zajímavější... po přečtení této knížky jsem měla takový divný pocit...něco mi zkrátka nesedělo.

Ester71
19.04.2019 5 z 5

Moje první knížka od Patrika Hartla a určitě ne poslední. Líbila se mi, bylo to příjemně strávené sváteční dopoledne.

Mire
15.04.2019 5 z 5

Super oddechovka, doporučuji..

Simur
15.04.2019 3 z 5

Celý příběh mi vyzněl jako by se Hartl pokoušel čtenářkám namluvit, že když chlap udělá nějakou botu, vždycky je pro to dobrý důvod a vlastně za to nemůže, žena buďto nemá pochopení, nebo by pravdu neunesla. Testosteronová verze sexu ve městě. Možná to nezní jako úplně pozitivní hodnocení, ale kniha se mi líbila, příjemná oddechovka.

tabaluga
12.04.2019 4 z 5

Četlo se mi to moc dobře, ale nic to ve mně nezanechalo...některé situace byly opravdu komické...

čef
08.04.2019 4 z 5

Čtyři bývalí spolužáci žijí vesele i smutně svoje životy. Každý z nich má nějaké problémy, ale řešitelné i když složitě. Vyprávěno tak, že čtenář se může do jejich konání snadno vcítit. Text neunavuje psychologií, spíše ohromuje svým spádem, tahem na branku a samozřejmě také nevázaným slovníkem sem tam ovšem vystavovaným na odiv podle mne až příliš. Je to především zábavná kniha a tak nakonec toho k zapsání za uši mnoho nezůstane – snad pěkně popsaná touha vše špatné napravit, snad nostalgie po mládí,opravdovosti a úžasných pocitech novosti. Bylo by proto tak snadné si do autora kopnout – třeba povrchnost, kalkulovaná líbivost, barvotisk, bezobsažnost, Viewegh a kdo ví co ještě. No, já se chvílemi i bavil, což je pro mne více než dost, a pořád věřím, že to nejlepší na autora teprve čeká. Budu čekat s ním, ale jistě ne věčně.

lassse
05.04.2019 3 z 5

Taková oddychová knížka o partě přátel mého věku. Celkem dobře se mi to četlo.

Kitty
01.04.2019 odpad!

Byla by to druhá kniha za sebou, kterou jsem nedočetla, proto jsem statečně vydržela až do konce. Pro mě nereálné, pubertální chování čtyř dospělých lidí, prošpikovanou vulgaritami. Pokud si někdo takto představuje reálný život, byť v době krize středního věku, tak ho úpřimně lituji.
Docela určitě nebudu patřit mezi čtenáře tohoto autora, a jak níže píše Chesterton, "raději vodu, než krabičák" .

diana8583
29.03.2019 4 z 5

Příjemná knížka na oddych. Hartl je hrozně pozitivní a veselý člověk, což naštěstí promítl i do této knihy.

oblakaknih
25.03.2019 3 z 5

Taková průměrná oddechová jednohubka. Nenudila jsem se, ale ani mě to nenadchlo.
Konec mě dostal. Naprosto.

Petra186
20.03.2019 5 z 5

Skvělá a pohodová knížka, vlastně i napínavá. Přečetla jsem jedním dechem.