První opravdový polibek

První opravdový polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418843/bmid_prvni-opravdovy-polibek-ZQh-418843.jpg 4 307 78

Lacey odjakživa snila o tom, že bude hrát ve filmu. Ale rozhodně si nepředstavovala, že její velký průlom na filmovém poli přijde ve stejnou dobu jako maturita. A i maturita bledne v porovnání s tím, že se musí vypořádat s Donavanem, který se dá popsat dvěma slovy: noční můra. Lacey se tak snaží nějak ustát vzkvétající kariéru, sabotáž přímo na place a taky románek s tím nejnepravděpodobnějším hlavním hrdinou. A rychle zjistí, že někdy se ty nejlepší příběhy odehrají, když se člověk odchýlí od scénáře.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Fame, Fate, and the First Kiss , 2019

Bebe2004
28.08.2020 4 z 5

Další z knih K. Westové, na kterou jsem se opravdu těšila. Možná jsem očekávala trochu víc? Nevím, každopádně i přesto se mi to moc líbil a upřímně? Až do konce jsem opravdu netušila, kdo Lacey sabotuje. Měla jsem určitá podezření, ale ani jedním jsem se netrefila, takže před autorkou smekám klobouk! knížky od Kasie jsou příjemná oddychovka, kterou můžu číst úplně kdykoliv, takže za mě, opět moc dobré.

tadobra
26.08.2020 2 z 5

vsechny postavy nesympaticke(hlavne protagonistka), pribeh neverohodny a hloupy. dve hvezdicky davam jen proto, ze to je kasie west.
tahle kniha se ji ale moc nepovedla.

LillyM.
21.08.2020 4 z 5

Bomba. Sice se tato kniha nevyrovná těm předchozím, ale... lidi, je to romantika na lehátko, co od toho čekat? Tohle bylo za mě takové hezky průměrné, jenže od Kasie jsme prostě zvyklí na víc.

Lacey jsem v knize Láska a jiné úkoly moc nevnímala a přiznávám, byla to chyba. Moc se mi líbilo, jak obě dvě knihy téměř splývaly v jednu a tu samou, protože Abby a Coopera se jen tak nevzdám.

Pak se tam ale připletly další a další postavy, a já hned po několika stranách knihy mohla vést deník který by vypisoval, kdo má jaký charakter, no prostě fajn. Co se Donavana týče, byla to moje nejoblíbenější postava z knihy. Byl tak správňácký...

A nesmím hlavně zapomenout na to, že v celé knize se nacházel scénář, který bylo docela zajímavé číst protože nám autorka rozšířila obzory o filmu, ve kterém hlavní hrdinka hraje.

Celou knihu hodnotím velmi kladně, protože mile překvapila. Za mě 4,5

__Vev__
15.08.2020 4 z 5

Pěkná knížka. Samozřejmě ale nesklidila takový úspěch jako autorčiny předchozí. Každopádně lehké letní čtení, které zabaví. A mile mě překvapily vložené úryvky ze scénáře!

Marfuška89
08.08.2020 4 z 5

Toto byla má první kniha od autorky a byla moc pěkná. Zamilovala jsem si Lace, Donavana a Amandu. Jsou boží. Lace a Donavan jsou tak roztomilý.
Libilo se mi to moc. Slyšela jsem, že tato kniha patří mezi slabší knihy od autorky. Dám tedy 4* a tu jednu si nechám do rezervy, kdyby bylo něco ještě krásnějšího :)

lenochod6
31.07.2020 5 z 5

Druhý díl této série, tedy tato kniha se mi daleko víc líbila než ta první. Moc jsem si oblíbila obě dvě hlavní postavy a je to taková typická kniha od Kasie West: vtipná, roztomilá, čtivá a vždy máte po přečtení dobrý pocit, i když to nemá extra originální hodnotu.

AshleySimmer
30.07.2020 3 z 5

Podle mě, nejslabší kniha od Kasie. Ale zase bylo super, že láska tam nebyla až na konci, což je vzácný :D.
Donavan byl fajn, stejně tak i Lacey a Amanda. Ale Grantové ego bylo neuvěřitelné, ale bylo to aspoň o to vtipnější :D.
Za mě 3,5 ⭐ :).

Áža707
23.07.2020 3 z 5

Všudypřítomná chvála na autorčina díla, mě nutila ke knize přistupovat s velkým skepticismem. Není to zrovna styl knih, který bych přímo vyhledávala a celkem jsem se bála, že budu zklamaná. Opak byl pravdou. Kniha je napsaná čtivě a rychle v ní postoupite dál. Líbil se mi styl psaní a též vykreslení situace a prostoru, který je doopravdy nádherně popsán a připadáte si, že jste přímo na místě s hlavní postavou. Zaujali mě popisy scén filmu, který celý příběh doprovázely a knihu okořenily. Hlavní hrdinka Lacey je studentka posledního ročníku, ale kromě školy musí stíhat i herectví. Najednou má pocit, že jde vše proti ní. Sama musím přiznat, že jsem neodhadla, kdo by za problémy mohl stát. SPOILER: Grantův agent to není. Vsázela jsem na to všechno, vážně! ????
Kniha je krásná letní pohodovka a oddechovka (zvládnete to za cca 4 hodiny). :)

⭐ 4/5

P. S.: Jinak můj sen aktuálně není být herečkou, i když..... :D ne byl to dětský a dlouholetý sen a neznám moc knih, kde je hlavní hrdinka nutriční terapeutkou, takže jsem se rozhodla zařadit tuhle knihu do vysněného povolání :)

Tereza035
07.07.2020 3 z 5

Od Kasie West je toto už třetí kniha kterou jsem četla a musím říct, že byla opravdu nejslabší. Knížka se četla fakt hodně rychle, byla čtivá a bavila mě. Romantická linka byla fajn, roztomilá, ale přišlo mi že autorka se v knížce vztahu moc nevěnovala. Prostě na to že to má být romantická kniha, tak se v ní řešili hlavně jiné věci... Detektivní zápletka, která je převážně až v třetí třetině knihy, byla super! Hl. hrdinka Lacey byla docela sympatická, cílevědomá, avšak četla jsem knížky s lepšími postavami. Filmové prostředí a to, že se příběh odehrává převážně na place bylo taky suprové. Knížka má krátké a svižné kapitoly a navíc se za každou kapitolou nachází kousek scénáře z filmu v kterém Lacey hraje, to mi přišlo jako zajímavý nápad. Celkově hodnotím knížku 6/10 což je pořád super hodnocení! Pokud chcete čtivou oddechovku z filmového prostředí, tak můžu moc doporučit, jen od toho moc neočekávejte...

petulkapeta
22.06.2020 4 z 5

krasny přiběh..Lacey byla skvěla a libilo se mi jak nasla sveho kritika..Donovan byl storkat lepší než jeji kolega s kterym nemela "chemii"

lucifree91
10.06.2020 4 z 5

Kniha mi přišla o něco slabší než předchozí autorčiny knihy, které jsem četla. Ale i přesto se mi líbila. Postavy mi byly sympatické (jako vždy) a moc se mi líbily scény z placu

Verca_s_knizkou
06.06.2020 5 z 5

Za mě to bylo skveli. Asi nejlepší knížka od autorky. Lacey a Donavan byly neuvěřitelni, a konečně nebyla láska jen na konci, jak je to u autorky zvykem ❤️

petusska01
03.05.2020 5 z 5

Kasie mam velmi rada, jej pribehy si rada opat precitam. Tento pribeh myslim ze nedosahuje latku niektorych jej predchadzajucich, ale nikoho neurazi, je to fajn oddych aj trosku vtipne aj trosku zaujimave, do postav sa tiez da vzit :)

Damonka12
15.04.2020 5 z 5

Skvělá kniha, velice se mi líbil konec i prostředí, kde se kniha odehrává.

Knihomolka97
10.04.2020 3 z 5

No...kniha nebyla špatná. Lacey byla sympatická, i když se někdy chovala nerozumně a Donovan byl moc fajn kluk. Bavily mě jejich vtipné rozhovory a líbilo se mi jejich sbližování. :) Byl tam i takový menší náznak ,,detektivního" vyšetřování, kdy se Lacey s Donovanem snažili přijít na to, kdo jí škodí.
Ale byly tam části, které mě nudily. Když srovnám s knihami, které jsem od autorky četla (s touto celkem 4 kousky), tak tahle je na 3. místě.

Litocha
25.03.2020 4 z 5

Mně se knížka líbila. Lacey sice pořád dokola řešila chemii, ale aspoň dávala najevo, že svou "práci" bere vážně. Líbil se mi nadhled - béčkový (no, možná spíše céčkový) romantický zombie horor pro teenagery, který má vylepšit reputaci herecké hvězdě :) Nad úryvky ze scénáře jsem se neskutečně bavila. Kriminální zápletka nebyla bůhvíjaká, ale byla celkem vítaným osvěžením. A já odjakživa fandím hodným hochům, takže i tady jsem byla spokojená, i když vzájemné oťukávání a poznávání mohlo být určitě propracováno lépe. Není to žádné umělecké dílo s hlubokým poselstvím, ale jako zábavná četba poslouží výborně.

0819
16.03.2020 4 z 5

Moc hezká a sladká knížka. Celý svět v růžovém.

Market116
08.03.2020 5 z 5

Druhá kniha od Kasie a stejně skvělá jako ta první. Příběh byl příjemný, zamilovaný a moc se mi líbil. Krásná oddechovka.
Bylo hezké, že se tam mihla Abby spolu s Cooperem...a celkově se mi líbilo, že se autorka tentokrát zaměřila na Lacey...a celé to natáčení se škodolibým ,,pachatelem" bylo fajn.
A tak se rovnou pouštím do další knihy od Kasie, určitě nezklame.

Verunka926
29.02.2020 5 z 5

Další naprosto skvělá kniha od mé milované Kasie West. Určitě stojí za přečtení.

adela2230
22.02.2020 5 z 5

Super příběh, kniha se dobře čte a příběh ubíhá rychle. Možná by neuškodilo mít lépe popsané osoby.