Proměna

Proměna https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519935/bmid_promena-qO6-519935.jpeg 4 32 6

Dědictví dračího srdce série

Breen Kellyová dokáže procházet mezi světem magie a světem lidí. To ona je potomkem zavrženého boha Odrana, který se chystá vše zničit. Je třeba spojit síly, aby temnota nezvítězila. Ztráta a žal, zrada a krveprolití. Navzdory všemu Breen učiní další krok, aby se stala tím, k čemu byla zrozena.

Literatura světová Pro ženy Fantasy
Vydáno: ekniha , Alpress

The Becoming , 2020

Jenny46
12.03.2024 5 z 5

Potřebovala jsem trochu oddechové čtení a druhý díl se mi líbil dokonce o něco víc než první...
Postavy jsou dobře vykreslené a všechny si zamilujete, hned bych jela do Irska.

mignon
13.10.2023 3 z 5

Tohle bylo už trošku lepší než první díl, ale stále za mě slabota a stále málo uvěřitelné fantasy.

Danago
26.08.2023 5 z 5

Užasné pokračování nové série. Opravdu na sebe navazuje slovo od slova, takže je nutné číst popořádku.
Tato fantasy mě opravdu baví. Úžasně vykrslený svět víl a elfů a dalších bytostí.
Moc se těším na další díl.

kolacky
02.08.2023 4 z 5

Breen rozvíjí svoje schopnosti a má veliké štěstí na přátele, protože tady jsou i nepřátelé... Těším se na třetí díl.

biki
30.07.2023 5 z 5

Stejně, ne-li ještě víc čtivé než úvodní díl. Situace v Talamhu eskaluje, což vede k několika dramatickým napínavým situacím, které hlavní hrdinové hasí s vypětím všech sil a které se neobejdou beze ztrát. Musela jsem také ocenit větší zapojení Marca do děje, nemůžu opomenout ani Lotra. Nora prostě umí, a tak už se těším na další (poslední?) díl.

PetraN17
26.07.2023 5 z 5

Moc mě bavilo číst o rozvíjení talentu u Bren a vůbec o světě v Talamhu, jen je mi líto, že budu znovu čekat na další díl :(
Doporučuji hlavně jako velmi odpočinkové čtení :)))