Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403616/bmid_prived-me-zpatky-dwy-403616.jpg 4 1641 523

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Bring Me Back , 2018

Demi
12.06.2019 1 z 5

Za mě naprosté zklamání. Kniha postrádá napětí, v podstatě i dramatickou vlnu. Po pár stránkách je děj rozvleklý, únavný . Závěr nedopracovaný, velmi málo uvěřitelný.
Ani thriller ani drama, prostě nic. Dočetla jsem , ale věřím, že rychle zapomenu. Škoda, předchozí kniha " V pasti lží" byla úplně někde jinde. Tak snad příště ...

biairicia
12.06.2019 2 z 5

Jakože cože?! Autorka píše čtivě, to ji vzít nikdo nemůže, ale co to jako bylo? To rozuzlení snad musela psát pod práškama, protože takovou krávovinu nevymyslíš. Nedoporučuji.

zaru0878
12.06.2019 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem. Opravdu mohu jen doporučit.

monika0356
12.06.2019 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, chvilkami to bylo už trošku moc překombinované, ale nutilo mě to číst dál a dál..

PetraBery
08.06.2019 3 z 5

Třetí kniha autorky a i tato mě bavila. Kam se ztratila Layla, přítelkyně hlavního hrdiny Finna? A kdo po letech oživuje vzpomínky a zasahuje Finnovi s novou partnerkou Ellen, která byla Laylinou sestrou, do života? Svižné čtení s celkem překvapivým závěrem. Přesto pro mě o něco málo slabší než předchozí knihy.

Lethania
08.06.2019 2 z 5

Uf, tak tohle byla nuda od začátku až po samotný závěr. Jestli se tomuhle říká thriller, tak já jsem v tom případě japonský bůh srandy. Všechno bylo špatně - příběh, postavy, konečné rozuzlení, které bylo do očí bijící už od poloviny knihy. Kdybych věděla, že to bude tak hrozné, tak bych to ani nečetla, ale když už něco rozečtu, tak mám ve zvyku to dotáhnout do konce, i přes to, že jsem při čtení trpěla. Nedoporučuji.

misha4005
06.06.2019 3 z 5

Kniha se mi líbila, byla čtivá, ačkoli jsem pointu prohlídla asitak v půlce:)

Askarinka
05.06.2019 2 z 5

Čekala jsem asi něco víc, ale i tak byla kniha čtivá, přečtená jedním dechem... Byla jsem zvědavá jak to nakonec všechno dopadne, konec takový hodně překombinovaný, ale dobrá... Asi to autorce prominu :-)

Marosusu
05.06.2019 5 z 5

Ďalší skvelý námet ..knihy sa čítajú samé a záver super ;-)

M100
04.06.2019 5 z 5

Líbí se mi autorcin styl psani a i tato kniha me nutila cist stale dal a dal. Konec me prekvapil.

aleza1
04.06.2019 3 z 5

Námět knihy dobrý, začátek s očekáváním psychopříběhu, ten se však nekonal. Spousta nedořešených a zbytečných domněnek...Konec...snaha o vygradování celého příběhu...taky však o ničem. Předchozí knihy jsou určitě lepší. Za mě 2,5 hvězdičky.

kiraa
04.06.2019 2 z 5

Nerada, ale musím. Strašná slátanina. Zajímavý a záživný asi tak do třicátý strany. A potom šel ten zbytek totálně do kopru. Děj zbytečně natahovanej jako kšandy s naprosto šílenými dedukcemi zúčastněných. Jedinej normální byl jen pes. Konec a finální rozuzlení trapas. Mám fantazii, ale takovej blábol bych nevyplodila ani po půl litru vodky.

barbara5604
03.06.2019 4 z 5

Kniha velice čtivá bavila mě. Za jeden den přečteno. Konec mě ale zklamal..byl pro mě prostě neuvěřitelný..

tanecnica
03.06.2019 3 z 5

Dobré čtení, typické pro autorku. Není to její nejlepší kniha, ale za přečtení stojí. Někteří v recenzích píšou, že věděli už od poloviny, ale myslím, že konec nebyl až tak průhledný, jak jsem podle recenzí myslela... Určitě kniha zaujme, doporučuji po ní sáhnout.

koki.veru
03.06.2019 5 z 5

Pěkná knížka, konec velice překvapivý, ale předchozí dvě knížky se mi líbily víc.

Ivka_77
02.06.2019 4 z 5

Četla jsem všechny knížky od autorky a musím říct, že tato byla jednoznačně nejslabší. Čtyři hvězdičky dávám za překvapivý konec.

Janiip
01.06.2019 4 z 5

Skvela knizka. Precetla jsem ji za den na lehatku na zahrade☺ Jsem spalena,ale stalo to za to. Skvela knizka,napinava

zbožňuju_knihy
01.06.2019 2 z 5

Někdy přílišná snaha oslnit čtenáře se tak trochu mine s účinkem. Půl knihy naprostá nuda, nutila jsem se do čtení, když už jsem si tedy knihu koupila, tak ji dočtu, nerada odcházím od nedočtených knih. Bohužel mě ani moc nezajímalo, co se vlastně doopravdy děje a stalo, což je u knihy s názvem "Přiveď mě zpátky" smutné.
Kniha by se dala shrnout do povídky, byla zbytečně utahaná, neustále přemýšlení, analyzování a hloupé jednání hlavního představitele ve mně vyvolávaly neustálou chuť mrštit knihou do kouta. Nakonec ale kniha zavolala "Přiveď mě zpátky" a alespoň na konci se trochu předvedla, i když už jsme mohli celkem lehce odhadnout, že se děj opět zvrtne do něčeho "nečekaného", že..?
-Za mě nejslabší kniha od autorky-

p.s. velice mne pobavil jeden z příspěvků zde, kde čtenářka uvádí, že by snad bylo lepší, kdyby Laylu unesli mimozemšťané. Ano, to by mne vytrhlo z letargie také :-D

Avila
30.05.2019 5 z 5

Od B. A. Paris mám přečtené všechny knihy a při čtení této jsem si říkala že na ty předchozí nemá a asi budu hodnotit na 3 - 3,5 * No ale páni ten konec mě fakt dostal.... Proto dávám opět plný počet *

tulip131
30.05.2019 4 z 5

Zamotaný milostný trojúhelník, tak jak autor postupně odhaloval lži a pravdu jsem ke konci začala mít tušení, že všechno není, tak jak píše, závěr mi mě podezření potvrdil, příběh jak má být.

thrillery strach psychologické thrillery zmizení lidí britská literatura

B. A. Paris (p)
britská, 1958
2017  86%Za zavřenými dveřmi
2018  85%V pasti lží
2019  72%Přiveď mě zpátky
2020  77%Dilema
2022  82%Terapie

Kniha Přiveď mě zpátky je v

Přečtených2 299x