Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403616/bmid_prived-me-zpatky-dwy-403616.jpg 4 1646 523

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Bring Me Back , 2018

romana0733
21.05.2019 5 z 5

Opět autorka nezklamala. Sice dvě předchozí knihy byly o něco lepší, ale i tahle stála za přečtení. Tentokrát byl příběh z pohledu muže. Až do samotného konce mě nenapadlo, jak to celé dopadne. Jen ten konec byl smutný. To jsem nečekala, takové rozuzlení.

Falda
21.05.2019 4 z 5

Autorčin styl psaní mám moc ráda. Je má oblíbená... Všechny knihy od ní byly super. Tato ovšem byla prozatím nejslabší, i když se výborně a rychle četla.

LadyCarousel
21.05.2019 4 z 5

Opět nečekaný konec... Akorát mě štvaly Finnovy neustálé teorie. Plus dávám navíc za takový nejistý závěr:)

Ticiana
21.05.2019 4 z 5

Tentokrat se mi kniha libila. Byla ale docela nerealna. Je velice ctiva. Za mne ale lepsi nez V pasti lzi.

monci6485
20.05.2019 5 z 5

No jak se říká "Pod svícnem bývá největší tma". Opět skvělé dílo autorky.

Sabča92
20.05.2019 5 z 5

PANEBOŽE!!! Miluju knihy od této autorky, je to zkrátka mistryně ve psychothrilleru. Její knihy mě velmi baví a Přiveď mě zpátky je její nejlepší kniha. Zápletka je neuvěřitelně skvělá a neotřelá. Je pravda, že mě to napadlo už skoro v polovině, ale i tak jsem si to užila. Pokud máte rádi psychothrillery, B. A. Paris vám nesmí uniknout :-)

adevis
18.05.2019 4 z 5

NEJSPÍŠ SPOILER !!!
B. A. Paris mě moc baví. Opět jsem knihu musela mít rychle přečtenou, protože jsem opět musela co nejdřív vědět, jak to celé dopadne. Kde je Layla. Je mrtvá? Žije? To jsou otázky, které mě při čtení napadaly. Co mě ale absolutně vůbec nenapadlo byla otázka - kdo je Ellen?
Skvělý! Jednou se mi to při čtení mihlo hlavou, mini náznak tam byl, ale nevěnovala jsem tomu takovou pozornost. Konec knihy jsem si užila stejně jako knihu celou.
Takže, B. A. Paris, opět klobouček. Doufám, že napíšete další knihy nebo ještě líp - doufám, že máte další knihy už napsané!

85098211
18.05.2019 4 z 5

Dost dobrá psychárna! Snažila jsem se, aby mi Finn začal být aspoň trochu sympatický - ale fakt to nešlo! ;-) Kromě toho byl hrozně natvrdlý... Začátek knihy byl pomalejší, ale příběh mě i přesto zaujal. Později se to rozjelo a už jsem se od knihy nedokázala odtrhnout, i když autorčina prvotina pro mne (aspoň prozatím) zůstává nepřekonatelná! Konec je poměrně dobře vykonstruovaný a kniha jako taková čtivá - a za to všechno si zaslouží poctivé čtyři hvězdičky. A pokud autorka napíše něco dalšího, já u toho rozhodně budu :-).

Mermaida
17.05.2019 4 z 5

Opět velice působivé čtení.
Přišlo mi že kniha měla docela slabej a rozvláčnej začátek, ale po sléze jsem se do příběhu více ponořila a sem tam jsem se nemohla od čtení odtrhnout, přestože slabá místa by se asi našla. Konec mě dorazil, ale něco jsem z posledních stránek tušila! Musím přiznat, že bych na příbehu našla pár much, které by mě dříve nenapadlo ani hledat. Celkově se mi kniha líbila - Paris, prostš píše čtivě a poutavě. A její knihy jsou chytlavé (i když tahle konkrétně mě nepohltila hned od prvních stránek).

Teresita
17.05.2019 4 z 5

B. A. Paris umí psát tak, že se do příběhu ponoříte a musíte číst pořád dál. Námět knihy Přivěď mě zpátky je rozhodně lákavý, ale málo uvěřitelný. Hlavní hrdina mi nebyl sympatický a konec prostě neberu.

Brembelik745
16.05.2019 5 z 5

Za mně další povedený kousek autora. Po dočteni poslední stránky sedím a koukám s otevřenou pusou, i když takový konec se zdá nejlogičtější a vlastně jsem si něco podobného čekala, ale stejně prostě překvapilo mě to....Možná takhle kniha nebyla tak dobrá jako předchozí, ale těch 5* je za jednoduchost ve stylu psaní autora. B.A. Paris prostě psát umí.

Hope80
15.05.2019 5 z 5

Super, bomba knížka. Nešlo se od ní odtrhnout. Čekala jsem hodně, ale konec překvapující. Všechny tři knihy spisovatelky za mě skvělé a tato geniální.

Lenny.Wolf
15.05.2019 4 z 5

Ty bláho, tak to byl dobrej mindfuck. Takový konec jsem nečekala. Bylo to skvělé, čtivé, ale Za zavřenými dveřmi to nepřekonalo. Nicméně tleskám, dávám 4,5/5*.

Terka18
14.05.2019 5 z 5

Tak to byla paráda. Nic takového jsem nečekala, ten konec. Super. Kniha rychle běžela, žádné zdržování a ten konec. Říkala jsem si jak je možný, že to Finn nepoznal. Ale lidé jsou slepí, když mají něco přímo před sebou.

Prateri
12.05.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky - tentokrát žasnu. Finna postihla slepota, a že by měl něco i s pamětí?
Myslím si ale, že už nás B.A.Paris drápkem chytila, i když některé její knihy nebudou tak dramaticky napsané.

Peace
12.05.2019 2 z 5

"Láska nás nutí dělat neskutečné věci, které se nám vůbec nepodobají a o kterých bychom si mysleli, že je nikdy neuděláme."

Za mě velké zklamání a nesrovnatelné oproti předchozím dvěma knihám autorky, bohužel. Překombinovaný a dost děravý děj, nesympatické postavy a to ani nemluvím o tom, že o matrjoškách nebudu chtít slyšet hodně dlouho :D.

Denisa232623
12.05.2019 4 z 5

Musím dát za pravdu že místy se děj vleče, ale to jen v druhé části (kniha je rozdělená do 3 částí). Co se týká první a poslední části ty se mi líbily měly spád a dobře se četly.
Je to asi nejslabší díl od B.A.Paris, ale i přesto zůstávám jejím knihám věrná protože mají nápad, zajímavý děj a dobře se čtou. Více takových knih!

Léňa2510
11.05.2019 4 z 5

Vrelo odporučam

tereza8
09.05.2019 3 z 5

Nejdříve mi děl přišel takový nudnější a opakující se. Ale poslední část to vylepšila. Četla jsem od autorky všechny kniha a tahle byla, podle mě, asi nejslabší.

Pitbullka
09.05.2019 5 z 5

Už třetí kniha od autorky a kniha se mi opět líbila. Do poslední chvíle jsem netušila, jak to vlastně dopadne. Skvěle popsaná psychika postav, já jsem byla spokojená.

thrillery strach psychologické thrillery zmizení lidí britská literatura

B. A. Paris (p)
britská, 1958