Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403616/bmid_prived-me-zpatky-dwy-403616.jpg 4 1649 1649

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Bring Me Back , 2018

Pitbullka
09.05.2019 5 z 5

Už třetí kniha od autorky a kniha se mi opět líbila. Do poslední chvíle jsem netušila, jak to vlastně dopadne. Skvěle popsaná psychika postav, já jsem byla spokojená.

Marcela4488
09.05.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

Andynka
09.05.2019 4 z 5

Tahle spisovatelka prostě nezklame. I když V pasti lží, je za mě pořád TOP.
A i když jsem od půlky příběhu už tušila, jak to dopadne, tak to knize na napětí neubralo. Díky skvěle napsanému příběhu, jsem se do toho dokázala vcítit. A byla jsem stejně frustrovaná, jako hlavní postava. Tak už se moc těším na další knihy. :)

myryjam
08.05.2019 4 z 5

Trošku slabší než předešlé knihy autorky, trošku překombinované, ale opět velmi čtivé, nešlo přestat ...

yetti09
07.05.2019 2 z 5

Má první kniha od autorky. Příběh je neuvěřitelně čtivý - krátké a výstižné kapitoly. Bohužel je pro mě příběh velmi slabý, až se mi chce říct slátanina. Je to škoda, protoze anotace knihy zněla skvěle.

Janča089
07.05.2019 4 z 5

První dvě autorčiny knihy se mi líbily více. U této ale oceňuji originální námět! Ironií je, jak to opravdu s Laylou nakonec dopadlo. Zajímavá k zamyšlení je také poslední věta v epilogu. A jak je již v komentářích níže, uvěřitelnost celého příběhu může být trochu na pováženou.

luckomar
07.05.2019 4 z 5

Mám její knihy ráda, ale musím říct, že tato byla slabší. Trochu mě štvala nesmyslnost konce.

kristynameri
07.05.2019 5 z 5

Naprosto dokonalý. Upřímně jsem se trochu bála, protože ne všechna hodnocení jsou pozitivní, takže jsem neměla přehnaná očekávání, ale přesto jsem si knihu koupila, protože dvě předchozí autorčiny knížky se mi moc líbily, tak jsem se rozhodla jí dát šanci. A nelituju! Bylo to jednoduše úžasný. Líbilo se mi, že to tentokrát bylo z pohledu muže. Paris v tomto žánru naprosto vyniká a já doufám, že napíše ještě mnoho knih, protože má opravdu talent a píše neuvěřitelně čtivě.

RADOST
07.05.2019 3 z 5

Tentokrát zklamání. Zpracování vcelku dobrého nápadu působilo nevěrohodně, nelogicky, nudně. Muž, kvůli kterého se všechno dělo, nesl v sobě tolik rozporů a takovou směs profesní úspěšnosti, ale i nerozhodnosti, vyčkávání, zaslepení, nevyrovnanosti a zbrklosti, že dal knize nádech neuvěřitelnosti. Nudil, rozčiloval, prostě nestál ani za ten boj o něj ani za čtení o něm. Obzvlášť, když pointu záhady jsem si domyslela už v polovině knihy.

Lennji
06.05.2019 5 z 5

Opět moc hezké a napínavé čtení, na konci jsem pak měla chuť vrátit se zpátky na začátek a přečíst si to ještě jednou, s vědomím, jak to dopadne, jak to vlastně všechno bylo a jestli by se nedalo zjistit dřív, kdo byl ten "padouch " :-)

Corly
05.05.2019 5 z 5

A já hodnotím na 100%!!!!
Jak předchozí dvě byly naprosto skvělé tak tato je pro mě nejlepší! :-)
Opět veliké plus za čtivost, napětí, nepředvídatelnost, zamotanost a ten konec....!!!! Od poloviny jsem nemohla ani přestat číst :-) a teď nad ní pořád přemýšlím...
Těším se moc na další Paris!

ZimníLidé
05.05.2019 5 z 5

Když jsem začala číst knihu a byla už někde v půlce, tak jsem si říkala tak tohle nebude ani náhodou na 5 hvězdiček..., ale ten konec! Ten konec byl naprosto úžasný, ale i depresivní. Pak když jsem se zamyslela celkově nad knihou, vše dokonale zapadalo. Jelikož je Paris moje srdcovka a hlavně díky závěru musím dát opět plný počet.

Beky
04.05.2019 5 z 5

Teda !
Tenhle příběh jsem slupla jako malinu! Ve čtení jsem nedokázala přestat jak to bylo strhující a napínavé ... Chvíli jsem byla zmatená, ale ten konec ... Ten mě odrovnal úplně!
Další kniha autorky, která rozhodně NEzklamala! :-))

Danago
04.05.2019 1 z 5

Za zavřenými dveřmi byla skvělá kniha. V pasti lží z mého čtenářského pohledu hodně pokulhávala . Ovšem Přiveď mě zpátky se vůbec nepovedlo. Já jsem naprosto zklamaná. Toto bylo překombinované, nesmyslné, nudné. Pointu jsem velmi brzy uhodla , i když jsem moc doufala že to bude jinak. Dokonce se to autorka nepokusila zachránit ani zajímavým nebo nečekaným závěrem.

Šánka
02.05.2019 4 z 5

I tentokrát bezva čtení ! Knihy B. A. Paris jsou takové jednohubky na pár hodin. Začnete číst jednu kapitolu, přidáte další a už neodložíte, dokud nezjistíte, co za vším vězí. Měla jsem plno kombinací, ale ani vzdáleně jsem se pravdě nepřiblížila.
Čtivé, napínavé, promyšlené !!! Maličko uberu, předchozí dvě knížky pro mě byly přeci jen o fous lepší, tak pěkné 4* a u mě spokojenost.

Veru.Viti
02.05.2019 4 z 5

Opět neuvěřitelně čtivá kniha. Jestli něco B.A. Paris umí, tak mě donutit dočíst knihu ještě ten den, kdy jsem ji číst začala. Prostě mě to tak baví, že ani oběd mě nedonutí přestat. To, jak to dopadne jsem bohužel tušila asi od poloviny příběhu, ale i tak mě kniha bavila. Před čtením jsem se ani nepodívala na anotaci, takže příběh pro mě byl stoprocentním překvapením a jednoznačně doporučuji.

sakyvanity
02.05.2019 4 z 5

V porovnání s autorčinými předchozími knihami byla tato slabší. Anotace a první kapitola mně nalákaly a kniha se četla celkem dobře (nebo alespoň druhá polovina, kterou jsem přečetla za necelou hodinku). Zklamal mě závěr, který jsem tak trošku očekávala a upřímně mi nepřišel příliš realistický. Nicméně B. A. Paris opět napsala velmi čtivou knihu, kterou nelze odložit a může překvapit. Za mě můžu doporučit, ale předchozí knihy se mi líbily mnohem víc.

zuzana2599
01.05.2019 5 z 5

Myslím, že i tato kniha je skvělá. Je zase jiná, než předchozí autorčiny knihy, ale já jsem spokojená. Konec mi úplně pomotal hlavu, musela jsem ho chvíli rozdýchávat, takové rozřešení příběhu mě ale vůbec nenapadlo. Vynikající čtenářský zážitek !!

YvonaT
29.04.2019 2 z 5

Moc jsem se na knihu těšila, ale za mě teda docela zklamání. Ne, že by se četla špatně, ale s knihami Za zavřenými dveřmi a V pasti lží se vůbec nedá srovnat. Tak třeba zase příště :)

Kamilajznik
29.04.2019 5 z 5

Za me parada! Napinave, ctive. Sice sem odhadla jak to vlastne bylo, ale i tak me konec sokoval.

thrillery strach psychologické thrillery zmizení lidí britská literatura

B. A. Paris (p)
britská, 1958