Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403616/bmid_prived-me-zpatky-dwy-403616.jpg 4 1646 523

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Bring Me Back , 2018

lucievidnerova
29.05.2019

B. A. Paris patri k mym oblibenym, cetla jsem vsechny jeji knihy, ale Prived me zpatky patri jednoznacne k tem nejslabsim.

Lotka
29.05.2019 2 z 5

Námět dobrý, to autorka má u všech svých knih, ale celkově se kniha nepovedla. Od téměř poloviny se děj vleče a rozuzlení zápletky a celkově konec působí hloupě.

anastazie43
28.05.2019

Mi osobně se knížka líbí není náročná a dobře se čte.

alena7172
28.05.2019 4 z 5

Pěkná kniha, snadno a rychle se četla a brzy mě vtáhla do děje. Od půlky jsem tušila jak by to mohlo být, ale konec mě stejně překvapil.

Evuše
27.05.2019 4 z 5

Kniha měla dobrý námět, čte se opravdu rychle a čtenář jí nemůže jen tak odložit. Bohužel má autorka problém v tom, že už v půlce příběhu prozradí konec....

romanka26
26.05.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, nedala se odložit, přečteno za chvíli. Asi v polovině mi došlo, jak to celé bylo... Perfektní, doporučuji!

Laza27
26.05.2019 3 z 5

Nemůžu si pomoct, B. A. Paris pro mě není tak úžasná autorka jako pro většinu lidí. Má podle mě dobré náměty, originální nápady, ale neumí je zpracovat. Není to špatné, dobře se to čte, ale nakonec mám vždycky takovou divnou pachuť průměrnosti a snahy o něco, co nakonec není. V případě jejího posledního románu jsem i odhadla rozuzlení.
Pokud ale nečekáte příliš, nebudete zklamaní.

Alexxxka
25.05.2019 4 z 5

Tato autorka je skvělá!!! Četla jsem obě předchozí knížky a i když to bylo vymyšlené fakt dobře, tentokrát mi tam něco chybělo. Asi to nebylo tak psycho, tentokrát mi nevadilo na chvilku knížku odložit. Přesto všechno doufám, že brzy budu mít možnost číst něco dalšího od této úžasné spisovatelky.

hrabalikoval
24.05.2019 4 z 5

Přečteno ani ne za den. Nejdřív jsem si myslela, že to bude blbost. Bylo tam však něco co mě drželo v ději a otáčela jsem stránku za stránkou až jsem zjistila, že mě to baví. Konec byl docela překvapující, ikdyž pozornější čtenář si to uvědomí dřív než to je napsáno. Nakonec překvapivě čtivé a dobré.

ElissEm333
24.05.2019 4 z 5

Je to velice čtivé a konec opravdu překvapí.

Sisine
24.05.2019 3 z 5

Předchozí knihy se mi líbily víc,ale je to porad stejný styl psani.tohle mi přišlo už dost zamotané.

soupik2012
23.05.2019 4 z 5

Díky stylu vyprávění mi velice brzy došlo, kam se Layla poděla. A to byl problém, protože jsem jenom těžko mohla uvěřit tomu, že by si toho Finn nevšimnul. Až v samotném závěru, kdy Layla svůj příběh vysvětluje dopisem, jsem byla ochotna připustit, že by se tento příběh ve skutečnosti mohl stát. I když vážné pochybnosti přetrvávají. Závěr knihy mi vynahradil tento nedostatek, protože se k této knize velmi hodil a byl velmi neobvyklý. Audioknihu čtou velmi zdařile: Tereza Dočkalová a Martin Pechlát.

MOmoMO
23.05.2019 4 z 5

Předchozí knihy od autorky byly o level víš, proto dávám **** .. ale opět nečekaný konec, zase mě Paris překvapila, jak to zase vymyslela. Do poslední chvíle nevíte, kde je ukrytá pravda a když už si myslíte, že víte, zase vás převeze. V tomhle je vážně skvěla :)

Samema
22.05.2019 4 z 5

Poslední z knih od této autorky je nejslabší podle mě,i když děj graduje a to rozuzlení je WAU :-D

Grety
22.05.2019 4 z 5

I když jsem už v půlce tušila, jak to dopadne, pořád jsem byla na pochybách, zda mám pravdu. Přečtena rychle s radostí. Styl se mi líbí, pohled z více stran a časů knize dodává napětí.

prcek19
22.05.2019 4 z 5

Četla sem všechny tři knihy od autorky a i přesto si při čtení nejsem jistá, co je pravda a co lež..v tomhle je autorka fakt skvělá..když už si myslíte, že ste něco uhodli, tak je zase všechno jinak, což nutí číst dál a dál..musím říct, že tahle kniha mě bavila více než předešlá (V pasti lží), ale na tu první tu přece jen nemělo..i tak se ale nemůžu dočkat dalších knih

hey123
22.05.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi jsem přečetla jedním dechem. V pasti lží za mě bohužel nebyla moc dobrý kniha. Bála jsem se tedy koupit tuto nejnovější autorčinu knihu. Ale jsem za to velmi ráda! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, navíc mě velice baví, že se kapitoly střídají z jiných pohledů (minulost X přítomnost, žena X muž). Knihu jsem přečetla za den. Je to velice příjemné čtení pro odreagování se. Vtáhne vás od první strany a na konci se jen divíte, jak to vlastně celé bylo. Za mě tedy velice povedený příběh.

iška
22.05.2019 3 z 5

Velmi dobře se to četlo. Ale ne všechny detaily mě se ly.

nakavusterezou
22.05.2019 3 z 5

Kniha je opět stejně čtivá, jako předešlé dvě autorčiny knihy. Co mě potěšilo bylo, že obětí je zde muž a ne žena. Ale abych byla upřímná, přišlo mi, že se kniha tak do 200 stránky hodně táhla, čekala jsem tam nějaký "boom" a ten nepřišel. Ovšem závěr knihy to celé zachránil a musím opět před autorkou smeknout. Připravila si to na nás, na čtenáře, opět výborně.

Přijde mi, že kniha je mezi čtenáři (především na soc. sítích dost přechvalovaná), ve skutečnosti kniha nabízí mnohem méně než od ní čekáte.

Knize dávám 3,5*

Lenka_S
21.05.2019 4 z 5

Zpočátku jsem si říkala proč je tahle kniha zařazena mezi thrillery, ale jak jsem četla dál tak mi to došlo. Autorka velmi dobře stupňuje napětí, takže se s každou stránkou dostavate hloub do příběhu, až nakonec potrebujete vedet jak to bude dál, kde je pravda a jak to tedy vlastně skončí :-) .

thrillery strach psychologické thrillery zmizení lidí britská literatura

B. A. Paris (p)
britská, 1958