Sbírka hororových povídek od amerických a britských autorů z celého spektra žánru. V Černém kocourovi z pera E. A. Poea se domácí mazlíček vrátí z mrtvých, aby vykonal pomstu na svém bývalém majiteli. V povídce Soudcův dům od Brama Stokera se vydáme na tajemné panství s temnou historií, v jehož zdech se prohání hejno krys. Naopak Příšerný ženich Washingtona Irvinga je téměř hravé vyprávění, které několikrát převrátí čtenářské očekávání. Ani ostatní příběhy nezůstávají svému žánru nic dlužné a ukáží nám šílenstvím pokřivenou realitu či alchymistickou laboratoř. Díky dvojjazyčnému anglicko-českému vydání si čtenář může povídky vychutnat i v originální podobě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/301035/priserny-zenich-a-dalsi-pribehy-mis-0td-301035.jpg 4.210
Literatura světová, Horory, Povídky
Vydáno:, Garamond

antologie dvojjazyčná vydání hororové povídky antologie hororu

Autoři knihy

britská, 1797 - 1851

Robert William Chambers

Robert William Chambers
americká, 1865 - 1933

Kniha Příšerný ženich a další příběhy mistrů hororu / The Spectre Bridegroom and Other Stories by Masters of Horror je: