Příruční mluvnice češtiny

Nová moderní mluvnice současného českého jazyka je určena svým zpracováním učitelům, studentům všech typů škol, redaktorům, autorům, moderátorům a vůbec všem uživatelům jazyka, který se chtějí poučit o jazykové správnosti a kultivovaném projevu psaném i mluveném.

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95604/prirucni-mluvnice-cestiny-95604.jpg 4.732

Kniha Příruční mluvnice češtiny

rencovav
26.08.2020

Doporučuji také jako zdroj pro referát či seminární práci. :-)

Snoopi
04.02.2020

Velmi kvalitní učebnice, obsahuje vše podstatné pro studium českého jazyka - a určitě se hodí do rukou nejen odborníkům, ale hlavně těm, kteří hledají odbornou pomoc. Jen je potřeba se tou knihou umět prokousat :-)

JiříŠkorpík
30.09.2013

Docela obsáhlá kniha, ale za to jsem tam našel vše co jsem hledal. K orientaci pomáhá i kvalitní rejstřík.

Sisi11
08.06.2013

Tato PŘÍRUČNÍ mluvnice je docela dost obsáhlou záležitostí. Zato ale opravdu stojí za otevření, pokud se chceme dozvědět něco o fonetice, lexikologii, slovotvorbě, morfologii, skladbě nebo stylistice. Je to velmi zdařilá učebnice, bohužel psaná celkem odborným stylem, takže nevysvětluje problematiku tak lidsky, přesto ji mohu jedině pochválit.